Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

janah.
25. bře 2009

Jo, jo. Taky o tom přemýšlím. Kámoška je super, ale mám pocit, abych ji moc neobtěžovala. Dělá pro nás absolutní max 😀 😀

xaverov
25. bře 2009

Hele holky, je to teda od veci, ale jen malo. Byli jste nekdy v nakupni vesnici nebo co to je.. Parndorf v Rakousku?

janah.
25. bře 2009

Já ne, ale jedna maminka z kroužku. Asi nic závratnýho, nějak si moc totiž nevzpomínám, že by o něčem super básnila 😎

aponchie
25. bře 2009

no tak kdyz k ni jezdis na ubytovani tak je nesmysle si brat jednou solo ne?

ja mam rada Laa ad Thaya tam se mi dobr nakupovalo a pristi mesic jedeme do Vidne tak to obkouknu

janah.
25. bře 2009

Tak Vídeń sem taky hoď. V květnu jedeme na prodlouženej víkend někam k Vídni. Sami bez dětí 😀 😀 😀

aponchie
25. bře 2009

no jedeme na veletrh tak sem zvedava kolik dostanu casu od manzela 😀

xaverov
25. bře 2009

V Laa jsem byla pred lety v tom sauno-bazenovym hotelu, zadnej shopping center jsem vubec nezahlidla..

Ve Vidni to obkoukni,tak znam na nakupy jen Maria-Hilfe st... Jeee, ja bych tak nekam vyrazila.Sama!!! To by byl vegac jako zamlada..

arvetka
25. bře 2009

čau, že vám sem lezu 😅
apon, v laa je něco nákpuního?? my se tam jezdíme koupat...

xaverov
25. bře 2009

Arvetka, ja taky o nicem nevim. Asi si tam na hotelu muzes koupit duchodce, 2+1 zdarma..

aponchie
25. bře 2009

arvetka jo par obchodu a mimo jine i termaly proc? 😎 ja nevim,ze furt chcete jen shopping park 😀 me staci klasicke obchudky

xaverov
26. bře 2009

Jo tak to jo, par obchodu tam asi bude... Ale kvuli nim do Laa nepojedu. Ale jinak moc prijemny mestecko s cikanskejma klukama na kolach, malym trzistem a protestantskym kostelem. Jinak si odtama na ty kramy nepamatuju...

makelka
autor
2. dub 2009

HOlky zkoušela jste se některá registrovat na Next.uk, abyste si z tama mohly něco koupit? 😕 😕 😕 😕 Jak to funguje? To zákaznický číslo příjde poštou nebo mejlem, bo co? 😕 😕 😕

janah.
3. dub 2009

Zkoušela, neprošlo mi to 😠

sisstin
3. dub 2009

makel:do CR nezasílaj..tam mám shop worldwide..nebo tak nějak 😝 a tam máš země, kam posílaj 😉

luucia
3. dub 2009

já se zkoušela registrovat na manželovu ségru, co žije v Bruselu a stejně jí žádný potvrzovací číslo nepřišlo...takže smůla 😝

makelka
autor
3. dub 2009

Aha, tak to potom chápu, díky

xaverov
3. dub 2009

Tak zeny podavam report z Parndorfu, i kdyz to sem tematicky vubec nepatri, ale nakously jsme to tu..
Shopy dobry, vyborny znacky, rekla bych tak vyssi stredni trida, Mango je tam s par obchodama asi ta nejmin kvalitni hadrarna (i kdyz proti Mangu nic nemam), ostatni znacky vyborny. Cenove se tam da usetrit, ale mimo salesovy sezony asi ne tolik. Nevim, jsetli jsem nejak vyrazne usetrila, udelejte si obrazek sami: zimni sala Gerry Weber 10 eur, dziny Tommy Hilfiger 85 eur, zimni bundokabat 200 eur, bluza Sand 56 eur atd. Ja fakt nevim, jestli je to levnejsi,ale manza rikal, ze pansky znackovy office obleky, kosile, pasky atd. by za takovy penize v CR nekoupil. Pry tam jsou o 70 procent levnejsi. Navic tam maji dobrej obchod se snowboard a lyzarskym oblecenim. Me tekly sliny, skoda, ze nejsem ani jedno. Obchodu s obuvi tam moc nemaji. Detsky shopy tam jsou, ale nebyla jsem. Maly staci MMB🙂 Takze tak. Urcite tam semotamo jezdit budeme.

snezenkajarni
11. čer 2009

Ahoj holky, četla jsem vaši diskusi a potřebuji poradit. Mám pár kousků z nextu - bodíčka a overálky. Docela mě štve, že overálky se mi začali docela dost opíret. Je to normální? Mám je cca 3 měsíce. Kamarádka má overálky z CaA a vypadají docel dobře. Jí se neopírají a mě tyhle jo. Někdo tady psal, že jsou surp a neopírejí se, ale já jsem z nich docela sklamaná. Ráda bych si něco objednala, ale teď z toho mám tak trochu strach. Na netu mají hezké věci, ale netuším, zda se budou také opíret. Za každou radu dík

soanpe
11. čer 2009

snezenko,
hodně záleží v čem pereš, teplota praní a taky hooodně záleží na tvrdosti vody 😉
já mám taky dost věcí Next, jak nové, tak z druhé ruky a nemám problém.
Je pravda, že Mother care je kvalitnější. Overalky na spaní mám z Tesca velikost 3-6m mi vydržela do ted a peru je 2x týdně. vypadají furt dobře 😉
zrovna dnes jsem koupila 3pack za 250,-

snezenkajarni
12. čer 2009

Já právě peru v dětské lovela a jen na 40C. Voda tvrdá není. Právě to mě zaráží. Strašně mě to štve. Nebyli zrovna nejlevněší a vypadájí jako po 2 dítěti.

egrzuz
12. čer 2009

Snezenko, nám Lovela nevyhovuje, používám Batole
Jinak overálky nextíkové barevné mám ok, ale bodýčka a třeba bíle , na těch je vidět praní.

soanpe
12. čer 2009

snezenko, já Lovelu taky nepoužívám. Přijde mi to prádlo takový .... no zapraný 😝
Ale co mi fakt vyhovuje, je prací tekutý prostředek z DM pro alergický děti.litr stojí 99,- a používám od nich i aviváž za 39,-
Vypere to krásně do běla hlavně to nevoní chemií 😉

beruska2x
17. čer 2009

ahojte holky, chci se zeptat jestli jste nektera mela z Nextu na prcka zimni kombinezu.. hlavne jak odpovida velikost, jak jste byly spojene a tak... 😉

zdenallicka
17. čer 2009

soanpe, muzes napsat znacku tech prostredku? 🙂

rezetka
25. čer 2009

Holky, které jste více informované?Kdy bude podzimní kolekce next?

beruska2x
25. čer 2009

na netu ma byt koncem cervence, uz se taky tesim 😉

rezetka
25. čer 2009

A v obchodech dřív jo?

lucenek
25. čer 2009

hi já už mám fotky 😀 😀 😀
je krásná, hlavně na holky 😵

beruska2x
25. čer 2009

tak je ukaz 😉

soanpe
25. čer 2009

zdena.
je to přímo DM produkt v bílé lahvi a je na ní napsáno ,že je vyrobena v espolupráci s asociací alergiků