• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Next oblečky. Kde je nakupujete?

31. října 2011 
se to porad meni, u nas v horizontu 5-6 let s ditkem nepocitame, prijde mi divny to skladovat, navic na to nemam fakt misto
7. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, souhlas, když se to takhle krásně prodá je to super a pak si člověk zase rád koupí nový na další mimi. Objednávat z Anglie do ČR bohužel nejde. Holky co jezdíte na nákupy do Uk, kdy začínaj letní slevy, už koncem června nebo až v červenci? Dík
8. led 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska mi přišly šatičky na malou od Nextu z anglickýho Ebay :wink: maj tam super věci za pár korun :dizzy_face:
12. led 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,poradte,a jak se daji objednat oblecky od nextu primo v anglii,jak se to dela,poradte,diky
13. led 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte zkušenostr s plavečkama od Nextíku?
A jak je to s velikostma, odpovídají?
13. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsi premeruj, kazdy ditko je jiny
13. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam tabulka velikostí,ju?A jak je to s botama, kolikátka jejich je kolikátka naše?Respektive, kolikátku nohu má cca roční dítě :grinning:
13. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rezi, tady mas rozmerovy tabulky
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=182402

u boticek zmer Tobikovu nohu a podle toho to vezmi
13. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
díkec :wink:
13. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni zac, popr. si napis na MMB, at ti premeri veci, pac oni to delaji vsechno tak nejak mensi
13. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vypada to, ze budu mit moznost nakup oblecku z NEXTiku za dobrou cenu, cca 34,-/GBP..+ postovne po CR za balicek.
Budu to vedet behem tydne.. potom bych vas dal infomrovala.

Divala jsem se i na MMB, ale tam chteji za to 37,-/GPB..
15. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já objednávala za 35 kč za Libru. což je teké dobrá cena :grinning:
16. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ja jsem ted pomalu zacala prodavat znackove second handove zbozi na MMB ID 56288,jsou to znacky next,goerge...dnes jsem zacala,tak uvidim jak to pujde
28. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katunka82
za jakou cenu máš nyní Libru?
6. únor 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen jsem nakukla, nedočítala, tak nevím o čem je tady pořádně řeč, ale mám dvojčátka - páreček - 8 měsíců a na jaro nemáme nic moc oblečení, můžte někdo něco nabídnout - značka next, díky, klidně písněte i do IP :wink:
7. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte někdo zkušenost s objednáním tu? http://www.nextobleceni.estranky.cz/ já pořád čekám na balík. doufám, že dojde. nenechala jsem tam zrovna málo peněz.
26. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela mazec cena teda...Next uz je i v CR, tak je mozna lepsi si nekam zajet primo do prodejny ...tot muj nazor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituskak, já si tady na tý stránce objednávala a nikdy nebyl žádný problém :wink: určitě ti věcičky dorazí
26. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
42 kc/libra je docela dost
26. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ja ted objednavala za 38,- :astonished: :astonished:
26. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde se dají objednat za slušnou cenu nexťácký věci (nový i nošený, ale jen v super stavu)? Máte nějaký tip? Trochu se bojim objednávat přímo z anglie, i když mám vybrané celoplavky na léto. Ale mám doma pletenou čapku - 5-6 let a Tobíkovi (8m) už nepřesahuje ani přes uši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nevíte jestli je v Praze a okolí nějakej NEXT outlet?

Jinak si budu muset počkat na jarní slevy. Ale v povánočních bylo vše chlapecké vybrakované :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, já objednala minulý týden za 37 :astonished: ještě, že sem nečekala! 42 je teda mazec :astonished:

ygreen, já docela často nakupuju na anglickým ebay :wink: daj se tam koupit věci i z letošní kolekce za dobrý ceny :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ygreen . koukni na mimibazar a dej do vyhledavani next, :wink:
27. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
anddy i s takovou cenou libry te to ptijde o cca 40% levneji nez koupit tady v obchode, maji to nechutne predrazeny,
27. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte někdo na MMB už vyzkoušeného prodávajícího, u kterého lze objednat Next (nové) oblečení? Samozřejmě s co nejnižší cenou, případně aby byla nízká při objednávce nad určitou hranici. Nejspíš by jsem toho objednávala víc i pro kamarádky, aby to bylo výhodnější :wink: prosím, kdyžtak do IP, jo? Budu moc vděčná :dizzy_face: Vim, že je tam toho hodně a proto bych ocenila vaše zkušenosti s konkrétními :slight_smile:
27. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas tolik tam toho neni zkus to projit, ja mela supr holcinu ale uz to nedela, ted jsem objednala jinde ale to jeste nemam doma, jinak ty podminky a cenu ma kazdy troku jinak chce to vybat osobne co se ti vyplati vic...
27. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ját to objednávala za 38 Kč, zvedli to až po mé objednávce:slight_smile: jinak bych musela jet asi 200 Km do nejbižšího Nextu. včera jsem paní volala a teprve to dorazilo do Čr.
27. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud objednavas za nejakou cenu tak by mela platit ne?, to se mi nezda seriozni... :confounded:
27. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já platila, jak jsem objednala. asi jsem to blbě napsala. zvedli to od nových objednávek. je to logické, když koruna padá.
27. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem za 36,- , ale taky jsou tam takové, co prodávají za 40/42kč za libru :confused:
27. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek