Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

beruska2x
25. bře 2009

no my mame s opickama 1 tricko a 1 mikinu jinak nic, to je o tom co si vyberes, jinak ve vyprodeji se nakupuje pekne v Nextu i tady to nemusis nikam jezdit, jenze je to prebrane a po sezone, coz je na prd takze kdyz si to objednas normal tam tak to drahe neni 😉

sisstin
25. bře 2009

tak já se ráda oblíkám, takže ráda oblíkám i jeho...někomu je fuk, co si na sebe natáhne a nějakej next fakt neřeší...je mi to jedno, at si každej dělá, co chce ne 😎

aponchie
25. bře 2009

no prave,ze mam zkusenost,ze kdyz sem sla v Anglii do jakehokoliv obchodu a srovnala to u nas s tou samou znackou tak je to des,strasne malej vyber uplne jine veci,extra nabidek ,ktere nejsou na netu je nespocet to se fakt neda srovnat to mas jak M&S v Praze a v Londyne..uplne o necem jinem,ale to je asi tak vsude,treba H&M u nas je katastrofa pac co jsem mela moznost videt a nakoupit v Dansku sem sla do kolen tady je slabej odvar vseho to je skoda a nevim proc vsak sila je 😝

beruska2x
25. bře 2009

taky se mi libi kdyz je frajes a navic kdyz se kouknu do obchodu tady at CA ( bobycka se nam vytahaly jak blazen) atd a i normal detskych tak me z tech cen trefi .. myslim ze next je pekny, cenove o.k. a kvalitni oproti tomu co je tady a v necem chodit musi ne??
treba do sekace bych nikdy nesla, zas tolik na nem setrit nebudu a nevim kdo to mel pred tim... sobe bych to nekoupila tak proc jemu.. 😅

sisstin
25. bře 2009

apon: to máš i s kosmetikou a se všim, já mám ted mrtě kvalitní a značkové kosmetiky z UK.a USA eshopů..a vyjde to na pakatel..tady to bud vůbec nemaj, nebo je to 3xtak drahé 😉 v cizině jsou zas drahé služby oproti CR 😉

aponchie
25. bře 2009

no a prave sem kukala,ze na dva dny do Londona plus letenka ubytovani a nakup hader po vanocich nasledny prodej zde na MMB jak vidim ty ceny za ktere jsou schopne to koupit tak nevaham a po vanocich jedu s prazdnejma kuframa..uz vim kam jit a naberu toho mrak pac i me se..jak nemuzu v body shopu sehnat co potrebuju a Boots tady neni a ja od nich mam zdravicka na ksicht jine mi nesedi a jako postovne je nehorazne 😝

sisstin
25. bře 2009

apon: my si to objednáváme s holkama, a pak se to poštovné podělí 😉

aponchie
25. bře 2009

to je mi jasne ,ale i tak je to o dost drazsi..kdyz si vemu,ze kamoska z USA mi posila obcas balicek a posledne od Carter's sem mela troje dupacky prekrasne za 4dolace ve sleve a tak je to se vsim..jako chapu,ze to nekdo obetuje,ale ja kdyz vim za kolik se to da tam koupit me prechazi chut..ted je zase moda Hello kitty

sisstin
25. bře 2009

apon: no např. tři overaly z nextu mě vyjdou asi na 320Kč, zato jeden overal z CA přes 2kila 😉

xaverov
25. bře 2009

Apon: nechces sem hodit ten clanek? Rada si poctu.

aponchie
25. bře 2009

ja bych nedala ani tech 200za jeden teda 😎 sem si pred tehu nakoupila nechala dovezt a prubezne mi kamoska neco posle a kdyz byl manza na sluzebce v Italii tak dovezl ty same vyprodeje..ja na to nemam psychicky tady dat 200kc za jednu dupajdy ikdyz na ne mam proste nejsem takova 😀 jednou za rok je nalet na cizinu a pak mam pokoj semotamo nejakej sekac znackovej pro malou do skolky a tim to hasne

xaverov
25. bře 2009

Teda samo ne celej, odkaz jsem myslela 😎

sisstin
25. bře 2009

apon: no tim jsem chtěla napsat, že next vychází o dost levnějc než jiný značky(CA, Reserved, HM, Terranova atd) a ty věci jsou mnohem hezčí..třeba CA má všechno s Disney motivama..to bych blila 😅

aponchie
25. bře 2009

xaverov :jakej clanek?

ja v Reserved snad nikdy nebyla 😀 a Terranova dela detske obleceni?Me se libi Zara,ale opet u nas predrazenej radobyluxus a v cizine bezne obleco to me stve jak nemuzou mit jednotne ceny 😀

xaverov
25. bře 2009

Je fakt, jak uz tu bylo poznamenany, ze v UK je znacka Next "upne noumani". Zensky hadry mi tam pripominaji konzervativni "modu" jak z Marks and Spencer pro nevzhledny zidovky. Ale delaji dobry pyzama 😅

Ad dets.hadry: krasny, jemne pastelovy barvy, strihy jako pro dospely, moznost koupit cely komplety. Ale abych kupovala novej Next za takovy prachy pro 9mesicni dite, k tomu jsem jeste nedospela. Mne se libi i Cherokee pro mrnata, pro vetsi nevim, to jsem jeste nestudovala. A kdyz maji Cherokee ve sleve, tak je moje radost dvojnasobna. Nejsme chudaci, ale kupovat jedny letni saty za 5kil, kdyz jich potrebuje nekolik, by mi tu radost urcite zmensilo.

janah.
25. bře 2009

A můžu se zeptat, jak to děláte, když zaletíte do Londýna?? Si berete hotel a průběžně tam nosíte oblečení?? Já tam lítám za kámoškou s prázdným kufrem , ale přemýšlela jsem, že bych letěla i sama. Poradíte méně zkušené?? Jinak já víceméně nákupy v Nextu přes net a přes kámošku a taky v Primark. Sice socka, ale trička na doma super. 😀 😀
Tady snad nekupuju už nic. Je mi z toho na b.....í 🙄 🙄

tereziep
25. bře 2009

mě se třeba líbí věci o firmy ciraf a ještě od jedné firmy - mám pár kousku z Finska - supr. Dost mě mrzí, že něco takovéh tady není. Jsou úžasný a hlavně si myslím, že co do kvality se dají srovnat s next oblečením. No a cenově taky úžasný. Mě se občas líbí věci z teska - hlavně když je akce tak jsem nakoupila docela slušní bodíčka do 40 kč. Malá mi dost blinkala a tak se to hodilo.

aponchie
25. bře 2009

janah koupis si low cost letenku nejlepe na Heathrow abys nemela casove a financni naklady na dopravu na vzdalenejsi letiste,vemes dva velke kufry nejlepe prazdne 😀 a ubytujes se vB&B v centru kdyz vis kam jit vis kde hledat bydleni a jedes od rana do vecera a druhej den taky zalezi jestli jedes sama nebo s nekym a chces si i uzit atd letenka vyjde na cca3tacy 😎

primark je sice radoby socka,ale neni to zase o moc horsi nez next a navic delaji znacku early days pro deti a po tom taky mamky prahnou na netu takze 😀

ted maji vyprodej v tesku 7ks body za 140kc

aponchie
25. bře 2009

jani ja bych asi uz letela sama nebo maximalne jedna holka ktera ma uchylku ve stejnejch vecech pac sem sobec co se tyce cekani na druhe a nebavi me jit do vsech obchodu 😀

janah.
25. bře 2009

Letenky mám zmáknutý, můžeš mi pls Aponchie přiblížit to ubytování?? 😉 Třeba nějaký odkaz. A to je u nějakýho shopingu?? pls pls

tereziep
25. bře 2009

aponchie myslím, že xaverov myslel ten článek :
zrovna vcera sem na poradne cetla dlouhej clanek o vystajlovanych miminkach a MMB a Nextu a tak celkem trefne

janah.
25. bře 2009

Hod sem Tereziep odkaz. At se taky pobavím. Jinak jsem vysondovala, že existujou firmy, co z UK dovážej do Čech. Jen to chce mít někoho tam, aby jim dal zásilku. Cenově se mi to zdálo ještě dobrý. A dovezou to až do domu 😎

tereziep
25. bře 2009

ja ho nenám, jen jsem psa apochii, jaký článek chtěla xaverov. Taky bych si to ráda přečetla. Janah, co je to za firmu?

aponchie
25. bře 2009

no kdyz zadas b&B nebo ubytovani v centru londyna po trase metra si vybiram takze treba camden market heathrow atd at to neni drahe a je to u metra je toho milion 😎

terezie ja to cetla v nejakej casaku v cekarne nemuzu to sem hodit 😀

tereziep
25. bře 2009

skoda, nevís náhodou, co to bylo za casak?

aponchie
25. bře 2009

ty jo ani nahodou ,ale treba tam na dalsi kontrole jeste bude to stalo za to teda 😎

janah.
25. bře 2009

Nějaká slovenská firma. Tetratrans. Ale je jich snad víc.
Aponchie, nejsem tak zběhlá, mě kámoška všude doveze a byla jsem sama tak max. na Oxford street. To b&B je shoping?? 😉 Sry za vopruz 😀

aponchie
25. bře 2009

bed&breakfast 😀 jako ubytovani,ja to hledala pres student agency na netu 😎 tak jestli tam mas kamosku nepotrebujes hledat ubytovani ne? 😀

xaverov
25. bře 2009

Chvili pryc a koukam, ze Terezie odpovedela za me 😉 Presne to jsem mela na mysli. Diky

Janah: jak psala Aponchie, jeste doplnim, ze bych si asi koupila nejakej daily bus pass pro mistni dopravu nebo nejakej ticket na dva-tri dny, ale ja tam dlouho nebyla, takze snad se od ty doby nic nezmenilo. A urcite bych jela sama, uzijes si shopping nejvic, to ti garantuju