Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

kristi
7. led 2009

se to porad meni, u nas v horizontu 5-6 let s ditkem nepocitame, prijde mi divny to skladovat, navic na to nemam fakt misto

luckahr
8. led 2009

Kristi, souhlas, když se to takhle krásně prodá je to super a pak si člověk zase rád koupí nový na další mimi. Objednávat z Anglie do ČR bohužel nejde. Holky co jezdíte na nákupy do Uk, kdy začínaj letní slevy, už koncem června nebo až v červenci? Dík

luucia
12. led 2009

Holky, dneska mi přišly šatičky na malou od Nextu z anglickýho Ebay 😉 maj tam super věci za pár korun 😵

poupe
13. led 2009

ahoj,poradte,a jak se daji objednat oblecky od nextu primo v anglii,jak se to dela,poradte,diky

rezetka
13. led 2009

Holky, máte zkušenostr s plavečkama od Nextíku?
A jak je to s velikostma, odpovídají?

kristi
13. led 2009

radsi premeruj, kazdy ditko je jiny

rezetka
13. led 2009

Je tam tabulka velikostí,ju?A jak je to s botama, kolikátka jejich je kolikátka naše?Respektive, kolikátku nohu má cca roční dítě 😀

kristi
13. led 2009

Rezi, tady mas rozmerovy tabulky
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=182402

u boticek zmer Tobikovu nohu a podle toho to vezmi

rezetka
13. led 2009

díkec 😉

kristi
13. led 2009

neni zac, popr. si napis na MMB, at ti premeri veci, pac oni to delaji vsechno tak nejak mensi

katunka82
15. led 2009

Ahojky holky, vypada to, ze budu mit moznost nakup oblecku z NEXTiku za dobrou cenu, cca 34,-/GBP..+ postovne po CR za balicek.
Budu to vedet behem tydne.. potom bych vas dal infomrovala.

Divala jsem se i na MMB, ale tam chteji za to 37,-/GPB..

pavlina05
16. led 2009

Ahoj holky, tak já objednávala za 35 kč za Libru. což je teké dobrá cena 😀

marta82
28. led 2009

Ahojky,ja jsem ted pomalu zacala prodavat znackove second handove zbozi na MMB ID 56288,jsou to znacky next,goerge...dnes jsem zacala,tak uvidim jak to pujde

pavlina05
6. únor 2009

katunka82
za jakou cenu máš nyní Libru?

simonac
7. únor 2009

ahoj holky, jen jsem nakukla, nedočítala, tak nevím o čem je tady pořádně řeč, ale mám dvojčátka - páreček - 8 měsíců a na jaro nemáme nic moc oblečení, můžte někdo něco nabídnout - značka next, díky, klidně písněte i do IP 😉

jituskak
26. únor 2009

máte někdo zkušenost s objednáním tu? http://www.nextobleceni.estranky.cz/ já pořád čekám na balík. doufám, že dojde. nenechala jsem tam zrovna málo peněz.

anddy
26. únor 2009

Docela mazec cena teda...Next uz je i v CR, tak je mozna lepsi si nekam zajet primo do prodejny ...tot muj nazor 😝

luucia
26. únor 2009

jituskak, já si tady na tý stránce objednávala a nikdy nebyl žádný problém 😉 určitě ti věcičky dorazí

kristi
26. únor 2009

42 kc/libra je docela dost

beruska2x
26. únor 2009

jojo ja ted objednavala za 38,- 😲 😲

ygreen
26. únor 2009

holky, kde se dají objednat za slušnou cenu nexťácký věci (nový i nošený, ale jen v super stavu)? Máte nějaký tip? Trochu se bojim objednávat přímo z anglie, i když mám vybrané celoplavky na léto. Ale mám doma pletenou čapku - 5-6 let a Tobíkovi (8m) už nepřesahuje ani přes uši 😝
Nevíte jestli je v Praze a okolí nějakej NEXT outlet?

Jinak si budu muset počkat na jarní slevy. Ale v povánočních bylo vše chlapecké vybrakované 😝

luucia
26. únor 2009

Tyjo, já objednala minulý týden za 37 😲 ještě, že sem nečekala! 42 je teda mazec 😲

ygreen, já docela často nakupuju na anglickým ebay 😉 daj se tam koupit věci i z letošní kolekce za dobrý ceny 🙂

beruska2x
27. únor 2009

ygreen . koukni na mimibazar a dej do vyhledavani next, 😉

beruska2x
27. únor 2009

anddy i s takovou cenou libry te to ptijde o cca 40% levneji nez koupit tady v obchode, maji to nechutne predrazeny,

nikka.vo
27. únor 2009

Ahoj holky, máte někdo na MMB už vyzkoušeného prodávajícího, u kterého lze objednat Next (nové) oblečení? Samozřejmě s co nejnižší cenou, případně aby byla nízká při objednávce nad určitou hranici. Nejspíš by jsem toho objednávala víc i pro kamarádky, aby to bylo výhodnější 😉 prosím, kdyžtak do IP, jo? Budu moc vděčná 😵 Vim, že je tam toho hodně a proto bych ocenila vaše zkušenosti s konkrétními 🙂

beruska2x
27. únor 2009

zas tolik tam toho neni zkus to projit, ja mela supr holcinu ale uz to nedela, ted jsem objednala jinde ale to jeste nemam doma, jinak ty podminky a cenu ma kazdy troku jinak chce to vybat osobne co se ti vyplati vic...

jituskak
27. únor 2009

ját to objednávala za 38 Kč, zvedli to až po mé objednávce🙂 jinak bych musela jet asi 200 Km do nejbižšího Nextu. včera jsem paní volala a teprve to dorazilo do Čr.

beruska2x
27. únor 2009

tak pokud objednavas za nejakou cenu tak by mela platit ne?, to se mi nezda seriozni... 😖

jituskak
27. únor 2009

však já platila, jak jsem objednala. asi jsem to blbě napsala. zvedli to od nových objednávek. je to logické, když koruna padá.

nikka.vo
27. únor 2009

našla jsem za 36,- , ale taky jsou tam takové, co prodávají za 40/42kč za libru 😕