Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

pavlina05
13. bře 2009

egrzuz divoši jsou nádherní!!!! Máš můj obdiv, dvojčátka bravurně zvládáš 😉
No od nextu jsem pořádnou jarní bundinku neviděla. snad nějakou chlupatku. Teď je v kolekci jen větrovka.
Já budu mít na jaro chlupatku a na ni vestičku 🙂

caira
13. bře 2009

holky ja tu nextomanii fakt nechapu..vzdyt na nextackych vecech neni nic specialniho...my mame next na hlavni tride ve meste, mala odtama ma nejake veci, ale neprijde mi zadny rozdil mezi trickem za 7 liber z nextu nebo trickem za 1.50 z primarku..dokonce mi kolikrat prijde, ze to z primarku vydrzi dyl a vypada lip.. 😅

me prijde, ze to neni o kvalite, ale ze jde lidem spis o znacku..ja mela jednu dobu takhle posedlost znackou BENCH..fakt magor..mala ma ted pulku satniku od Bench a ja si nadavam, ze jsem ji misto toho mohla koupit neco jineho, levnejsiho a treba vic vecicek..stejne to nikdo nepozna co ma na sobe za znacku a ja za to zbytecne vyhodila takovy prachy 😒

jinak pokud mate zajem o next veci tak kouknete na ebay.co.uk..tam se to da sehnat za hodne dobre penize a dost prodejcu posle i do CR ( ja sama uz jsem takhle dost veci prodala a poslala do cr) 😉

pavlina05
13. bře 2009

caira
😉 díky za odkaz.
Já dříve myslela, že jde opravdu mamkám jen o značku, aby jejich dětičky byly jako ze žurnálu.
Ale pochopila jsem to jinak...ty věci jsou prostě nádherné, sladěné a pěkné.Nejde o tu značku, ale je to vkusně vypracované 😉

caira
13. bře 2009

pavli: jj, to jsou, maji nadherne kousky, ale clovek by tam utratil majlant 😖 ja jsem tam taky driv nakupoovala, hlavne se mi vzdycky libilo jak to meli ukazane na webovkach a nadherne sladene..ale kupodivu treba ted jaro/leto kolekce se mi na internetu libilo snad vsechno a nakonec v realu to nevypadalo uplne stejne a vybrala jsem jen par kousku... 😉 Je fakt, ze co jsem z Nextu fakt ocenila byly jeansy s podsivkou, super vyteplene na zimu a i ten styl se mi moc libil..takze jsem je koupila od novorozenencke velikosti az do 12 ti mesicu 😀 ale treba tu velikost 9-12 jsme jeste neuzili protoze je nam to nejake vetsi a nez do toho mala "doroste" tak uz bude leto a to zase nebude potreba mit kalhoty s podsivkou, ze?
😀

pavlina05
13. bře 2009

caira..no, nám se ta velikost také něksy nepovede... 😅

caira
13. bře 2009

no u nas se velikost nepovedla uz nekolikrat, posledne jsem ji tam koupila kalhoty, dva ruzne druhy, ale vpodstate na stejny styl, na zimu vyteplene, koupila jsem jak 6-9 tak 9-12 velikost, ten jeden styl nam byl hned maly a uz v 9 mesicich ji velikost 9-12 sedla jen tak tak a ten druhy styl naopak, jeste ted nosi 6-9 🙂 nebo teplacky, sice krasne a na delku super ale v pase volnejsi, takze velikost 6-9 nosime ted jen na doma, protoze konecne sedi v pase, ale uz jsou kratke takze vypada, ze ceka velkou vodu 😀

Ale co z nextu miluju snad nejvic ze vseho jsou ponozky 🙂 od mala ji sedi nejvic, nema problemy, ze by skrtily gumicky atd..fakt jsem ozkousela kdejake ponozky a nexty jsou v tom teda nejlepsi 🙂

luucia
13. bře 2009

Tak dneska sem byla v Nextu a měla sem, co dělat, abych odolala 😵 koupila jsem malé jen elastáčky, zbytek věcí, co se mi líbí mám objednaných a maj mi dorazit každým dnem 😵

Jak dávala odkaz caira na ebay, tak z toho sem pár věcí z Nextu taky kupovala a super 😵

beruska2x
14. bře 2009

caira.. presne jak holky pisou nehledena to ze kdyz jdes tady V CR do obchodu normal s detskym oblecenim, tak je to drazsi neez kdyz objednam next pres net... da se nakoupit v CA, HM a Cherokee ale jinak jsou to palby a kvalita nic moc, u Nextu se mi nestalo ze by neco zmolkovatelo, obarvilo se, srazilo nebo tak..

jinak ted jsem koupila malemu ponozky a jine uz nechci jsou pecka, zadne skrtive gumicky, pekne sedi, pekne vzory a 7 paru za 6 liber, tady nekoupis par pod 40 - 50Kc a kvalita je desna..

pavlina05 my ted mame bundicku na zima-jaro-podzim chlupatku (vevnitr) zvenku je sedivobila a super, koupila jsem ji teda po vanocich v obchode tady v 50% sleve za 400,- 😉 a supr supr, fakt doporucuju...

jinak pyzamnka jsou aky bomba, pekny matros, dobre zapinani.. 😀

egrzuz
17. bře 2009

Pavli, ten odkaz s kloboučkem je ke kterému kompletu prosím???

Jinak chlupatku máme taky tu šedivou. Kupovala jsem jí na podzim a ještě dětem naštěstí na jaro bude. S tou vestičkou vypadá fakt dobře, hned jsem je do toho navlíkla 😀

caira
17. bře 2009

berus: s tema ponozkama naprosto souhlasim, mala mela svoje prvni myslim z H&M, ale nic moc a pak jsem ji koupila nextacke a taky uz ma ponozky jedine odtamtud. Jak rikas, fakt jsou super.😀

Holky a kdyz takhle kupujete ty nextacke veci po netu, odkhoho a jak to probiha? to nekdo jede do UK a nakoupi vam to ve velkem nebo jak to je? nebo si to objednavate pres internet samy?

terkytka
17. bře 2009

ahojky, já jsem Nexťácký věci kupovala v lednových slevách v Praze v kamenných obchodech a fakt za babku, slevy 50-70%, takže paráda.

kristi
17. bře 2009

nejlepsi ponozky mame z Marks§Spencer 🙂

pavlina05
20. bře 2009

caira na MMB holky dovezou z Anglie a za bezva ceny
😉

sisa32
20. bře 2009

Ahoj holky, jak jste si tu dávaly odkazy na MMB, tak já nakupuju tady a super.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=176516

pavlina05
21. bře 2009

sisa32
na ten odkaz už jsem také kdysi koukala. je to zajímavé. 😎
Ale ta cena valut je pohyblivá??? TAk pořád nevím jak by to vyšlo...a já objednávám dohromady s 3 kámoškama, tak nás to vyjde celkem ok. Oni si dost dávají za poštovné.... 😝 To bych jen na poště dala 1100 kč 😝 ...takže koukám, že by mě to vyšlo o 66 kš levněji 😅
Asi je to fajn odkaz když nakupuješ sama, ne?

sisa32
21. bře 2009

Pavli, měla jsem objednávku asi za 3 tis. a paltila jsem zálohu 200,- a poštovný 350,- Kurz vždy platí v den uzávěrky.

sisstin
21. bře 2009

pavli: aha..mně furt přišlo divné, že je to tak levné..a oni maj mega poštovný 😅 😅 😅 😅

pavlina05
22. bře 2009

sisa 😉 tak to bylo ok 😉
TAk my s holkama máme teď obj. za 12.000,- 😅 😝

tereziep
24. bře 2009

Ahoj, tak jsem koukala na stránky next a jsou tam dost hezký kousky. Mám nějak strach si to objednávat, aniž bych to viděla ve skutečnosti. Koukala jsem, že si dost objednáváte. Jsou opravdu věci tak hezký jako na stránkách, nebo jste měla některá něco, co vypadalo nádherně a když to přišlo tak to nebylo ono? No a potřebovala bych poradit, co se opravdu vyplatí. Jestli nakupovat i bodíčka nebo jenom věci jako jsou kalhoty, mikinky a bundičky. Ono jezdit do Prahy je pro mě dost zruky a nikde poblíž next prodejnu nemá.

beruska2x
24. bře 2009

teri ja koupila upne vse od kalhot, mikin, tricek, pyzamka, ponozky, cepice, kratasy, bodycka, capaky no vsechno a vyplati se to urco... je to rak o 55% avic levnejsi nez v CR - Next a porad levnejsi nez normal kramy s detskym zbozim a kvalita se nada srovnat, neboj jde jen o prvni cuk a pak uz to pojede 😀

amina
24. bře 2009

Já v Nextu vybavuji prcka tak dvakrát do roka. Na letní sezónu mě zaujaly sady triček, kraťásky a k tomu mikča. Mě vyhovuje to, že na jednom místě koupím věci sladěné, nebaví mě obíhat obchody a hledat vhodné barvy atp.
Já na sladěnost dost dám, líbí se mi navíc jednoduchost, nesnáším dětské přehněně barevné vzory. A v českých obchodech moc výběr není. Občas pořídím něco v HM, CA, ale tam se dají sehnat pěkné kousky jen minimálně.
Věci od Nextu vždy pěkně sedí, barvy nikdy neblednou, věci nemění tvar. A ceny rozhodně přehnané nejsou, tedy když si to člověk nechá dovézt. Já tedy nevím, ale já žádné přehnané poštovné nikdy neplatím... Mně vyhovuje na MMB Danulenka, s tou obchoduji pravidelně 😉

pavlina05
24. bře 2009

tereziep já teď objednávala potřetí a jsem max. spokojena se vším co mi přišlo. Body super, ponožky boží, rifle a komplety senza!!! 😉

JJ, zdá se mi že next je cenově ok. Třeba HaM je dost drahé!!
Včera jsem koupila tady u nás v obchůdku obyč. body za 85 kč, made in Polsko!!! 😝 😝

tereziep
25. bře 2009

Pavlina05 já jsem má teď půjčený od kamarádky pár věcí z Nextu (dneska mi to půjčila). Její malá z toho vyrostla a tak mi nabídla, že mi pár věciček půjčí. No a vypadají supr. Docela mě ale překvapilo, že na overálku ne made in China a na riflích made in Sri Lanka. Já myslela, že se to vyrábí v Anglii. No ale ono je asi většina oblečení made in China. Jinak oblečky jsou fakt boží. Asi to zkusím a něco si objednám. Budu muset najít někde na netu, kde je to levné.

sisstin
25. bře 2009

tereziep: sice firma UK, ale holt levná pracovní síla 😉 to je tak se všim 😒 jinak Next je sice v UK obchod spíš pro socky 😅 ale já jsem spokojená moc, krásný věcičky, dobrá cena...tady maj v obchodech kulový..všude je medvídek Pu a podobný děsy...popř. by to i ušlo, ale např. zimní bundička v Terranově na roční dítě stojí 1700! 😠 mě vyšla krásná nextová zimní na 700Kč 🙂

beruska2x
25. bře 2009

no podle me nejde u vyrobku o levnou prac. silu ale o matros a provedeni, coz je o.k. takze kde to sijou ne ani tak nezajima, v Cina dela Adidas, Nike a vsichni, to neres...

kazdopadne veci jsou super, barvy stale, nevytakuji se ani nesrazeji.. sedi ..

ja nakupuji u danulenky na mimibazar a spokojenost 100%

sisstin
25. bře 2009

beruska: no mě trošku děsí, jestli mi třeba mé super roll-up opičkové kalhoty nešije třeba pětiletá čínská holčička 😉 😕

beruska2x
25. bře 2009

jenze to bych nemohla koupit nic 😔

sisstin
25. bře 2009

beruska: no však já to taky kupuju, jen nad tim občas trošku uvažuju 😔 rozhodně bych to kupovala radši, kdyby na tý cedulce to made in tyhle státy nebylo 😉

beruska2x
25. bře 2009

hele ja koupila manzovi super Umbro England ksiltovku za 1600,- a bylo to tym schovany taky 😒
taky jsem koupila bodycka made in SK a super jen stalo 120,- jedno.. v nextu me vyjde na 60,-...
je to smutny ale je to tak..

aponchie
25. bře 2009

tereziep:to mas vsecko vyrabene vsude mozne ,ja mam ted dva kremy naprosto stejne znacky a na jednom je made in pakistan a na druhem poland 😎 jinak Next je celkem fajn,ale je to naprostej prumer v UK 😎 me se libi barevne veci na holcicky jen problem maji v dlouhejch rukavech a kratke telicka takze to leze z gati..nicmene ty ceny co tady vidim je kdo schopny za to dat tak premyslim,ze tam zajedu a nakoupim a prodam pac tam je to ve vyprodeji za pakatel 😀 😀 jen aby nechodili vsichni jak opicky s opickama..zrovna vcera sem na poradne cetla dlouhej clanek o vystajlovanych miminkach a MMB a Nextu a tak celkem trefne 😀