Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

janah.
6. únor 2008

Ahoj,

já teda objednávám přes kamarádku, která bydlí v LND na ofiko stránkách. 🙂 🙂 Ještě se mi nestalo, že by zboží neodpovídalo. Jen ty velikosti, oni to mají nějak posunutý směrem nahoru. Myslím, že se to vyplatí, nový tričko se dá sehnat od 2 liber, což v sekáči no name od 55,-. Pokud Vám to někdo může koupit, myslím, že se nemůže prohloupit. Kamarádka nakupovala přes paní, co na tom mají živnost a snad i tak se vyplatí. V originál obchodě Next v Čechách to stojí téměř 2x tolik 🙄 😖

aponchie
6. únor 2008

ja mam veci z anglie dovezene primo z obchodu a vyjde to levneji u nic pac za ty penize co tady kupujete onosene tam je to nove mam znacky george ladybird,cherokee,next,M&S,C&A Carters...atd mohu rict ze jsou velmi kvalitni vsecky spis teda MS a Next kvalita super mam i hodne z cech ze sekacu a je to jako nove nevytahuje se to a drzi barvy mimochodem nadherne barvy ale co me stve ze maji dlouhe rukavy kratke telicka to je bes jinak dneska sem byla v tesku a maj koleci na holcicku a clapecka ta ruzova je k sezrani to je jak z ciziny uz i tady ty bryndaky 3za 120kc sice ale prekrasne sladke nadherne ale ja nove nekupuju mam po prvnim a hodne ze sekace ale kocham se 😀

makelka
autor
6. únor 2008

lendy - jsem na tom stejně, v Brně v Olympii je obchůdek, kde Next mají, ale byla jsem šíleně zklamaná, jako to je horší jak ze sekáče, věci vůbec nevypadjí jak na obrázkách z kolekce na stránkách next.uk, takže já kupuju taky až co vidím na MMB, nechtěla bych být pak zklamaná, už tak to stojí mraky peně 😠

gabba
6. únor 2008

ahoj holky my jak jedeme kolem Brna tak se tam stavíme a něco koupíme jinak na MMB taky nakupuju a je fakt že je blbé že se pořád platí ta blbá pošta ☹ jinak jsou tam i holky co to vozí jedna dokonce za 41kč mám pocit což je pěkný kurz některé věci jsou super ale některé mi připadají nepraktické

gabba
6. únor 2008

ne nepraktické ale nekvalitní 😀

bramburka
7. únor 2008

musím říct že tady u náf mají opravdu levný značkový sekáč, body okolo 40 kč, overálky cca 70 kč, napíšu kdyžtak do IP

aponchie
7. únor 2008

tak to u nas maji jeste levnejsi sice je to sekas pro dospele ale maji tam par kusu detskeho o ktere nikdo nejevi zajem.komplet disney teplakovka a jine 30kc,body10kc,overaly30kc bunda zimni 30az50kc rukavice cepice puncosky 5kc,ja jim to pravidelne skupuju nikdo o tom totiz moc nevi 😀

nikka.vo
7. únor 2008

takže si myslíte, že i přesto že ty holky co to posílají z UK s kurzem 48kč /libra že se to fakt vyplatí?
Já mám třeba vybraný na ofic.stránkách jeanový 3/4 kalhoty - si říkám, že ty se ve skutečnosti zase tak od obrázku snad lišit nemůžou 😕

aponchie
7. únor 2008

48za libru????kde proboha honem mi dej kontakt? 😀 ja mam vsude kurz 34za libru na netu takze to by me zajimalo

nelis
7. únor 2008

aponchie - jak to myslíš s tím kurzem 34 za libru?? kde??
😲

aponchie
7. únor 2008

nikka psala ze 48 za libru..48bylo kdyz sem tam byla v roce 2000 ted je kurz 34

nelis
7. únor 2008

jo takhle.... 😅

adris69
7. únor 2008

no,ale to není směnárna,něco taky z toho musí mít 😝

aponchie
7. únor 2008

48neni nikde za libru max34.7 mam to kazdy mesic na vypisu a v anglii to s kurzem na nasi korunu je velmi stejne.muj manza byl dlouho v USA a taky odjizdel tam s kurzem pres40 a ted 17...tak doufamz e to nikdo ty hadry nekomu neprodava za prepocet48za libru

adris69
7. únor 2008

fakt bych chtěla vidět někoho,kdo by tu dělal hromadný objednávky a pak to prodával jen za kurz jak v bance 😀

nikka.vo
7. únor 2008

Holky, oni si přidávají,aby jim to pokrylo náklady a taky něco vydělali ... dazarmo ani kuře nehrabe, že? 😀

Takže proto 48kč 😉

nikka.vo
7. únor 2008

jj,přesně tak andris69 😎

nikka.vo
7. únor 2008

ale když sem koukala na ceny na ofic. webovkách NEXTu a srovnám to s tím,za kolik se tady co prodává,tak se to asi fakt pořád vyplatí i za těch 48 kč /libra a hlavně jak tu psala kristi - některé oblečky se k nám ani nedostanou 🙄
Ty ceky v UK a tady je něco nesrovnatelnýho 😒

adris69
7. únor 2008

to je jasný 😀
jinak prošmejdi MMB,někdo to má i za 42,-

adris69
7. únor 2008

no při větší objednávce je to znát 😉

aponchie
8. únor 2008

a co si to zkusit objednat primo z anglie postou ja objednavam z USA pradlo a vychazi to lip nez prepoctenej kurz za 48teda

haluskacz
8. únor 2008

kacerko, kde je ten obchudek v Turnove? Bych se tam nekdy podivala, az tim smerem pojedem.

kacerka
8. únor 2008

haluskacz - v ulici Antonína Dvořáka, jako když jedeš Hlubokou na náměstí, tak na náměstí hned odbočíš vpravo, pojedeš rovně a vjedeš do jednosměrky, po cca 50 metrech po levé straně je obchůdek - původně krejčovský ateliér - paní má venku ceduli s reklamou na Next a Georges oblečky, ale v podstatě tam má většinu u nás známých UK značek . . . .

janah.
8. únor 2008

To Aponchie, zkoušela jsi to objednat napřímo?? Mám pocit, že to nejde. 😢

isacek
8. únor 2008

makelka,
já si nechávám vozit Next z Anglie, už docela dlouho.Jsem velice spokojená a určitě to vyjde o něco levněji než tady v kameném obchodu.Můžu i doporučit maminky které mi Nextík vozí.Jsou 100%spolehlivé, objednávám celkem za hodně a vždycky jsme byla nadmíru spokojená.Dokonce jedná dělá i to, že když nesedí velikost, tak si to vezme zpět a příště doveze tu správnou.A kurz má teď 47,-

isacek
8. únor 2008

Ještě k tomu kurzu, teď už je to míň, protože Libra dost spadla dolů, ale ještě třeba na vánoce jsem objednávala a za libru chtěli 54,-.

kristi
9. únor 2008

ty,co maji za 42 maji vetsinou,ze si musis objednat za vic jak 50 liber

kacerka
9. únor 2008

kristi, což není až tak velký problém, viď? 😉

aponchie
9. únor 2008

janah ja objednavam z jinych obchodu kde prodavaji next jako je John Lewis,Selfridges M&S atd primo stranky Nextu maji pozastavene rozesilani overseas atd je to v FAQ terms &conditions ..maji nejaky vypadek ale normalne to jinak posilaji jeste i Harrods posila a z ameriky bezne Gap Carters atd samo ze je vyhodnejsi si to nekym nechat poslat v baliku jako je dopis ccado 2mesicu az to dojde ale za par supu