Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

makelka
autor
9. srp 2007

Že by nikdo? 😢

lusinta
9. srp 2007

Ahojky,
koukám že jis z Blanska,tak to máš do Brna kousek. Mají v Olympii obchod,kde jsou i dětský. Objevila to moje mamka🙂 A jinak hlavně na MMB,protože se nikam na nákupy nedostanu a zůstává jedině net...

mihapiha
9. srp 2007

http://www.nextobleceni.estranky.cz/
tady je kontakt na paní, která vozí next oblečky přímo z Anglie...

🙂

kristi
9. srp 2007

ja vetsinou na MMB nebo ve slevach v obchode, privezt z UK jsem si jeste nic nenechala,ale mam uz vybrane nejake podzimni veci

lusinta
9. srp 2007

jů,mihapiha,dík za odkaz🙂 Ten zelený svetřík musí Emily mít!🙂🙂Ale asi počkám,až z něj někdo odroste..Stejně je to haluz,kupovat takový drahý hadry pro děcka a na sebe nemám nového nic!!!! 😠

gedren
9. srp 2007

Ja kupuju jety hadriky na http://krtecek.snadno.cz nebo na htpp://www.kvitko.cz, oproti mmb vyhoda, ze nakoupis vse najednou a neplatis vzdycky pade za oblecek a dvacku za postovny 🙂

markeeta
9. srp 2007

proc zrovna NEXT?

susik77
9. srp 2007

V Prahe sa da next detske oblec. bezne zohnat skoro vo vsetkych obchod. centrach-Chodov, Letnany a pod. 😎

kristi
9. srp 2007

markeeta, protoze jejich veci jsou hrozne krasny..

jinak mam sadu asi tak 15 kousku,ktery nam jsou uz maly,tak kdyby nekdo chtel, tak pisnete..jsou opravdu pekny...

markeeta
9. srp 2007

kristi: to jsou vsechny vecicky, ale kdyz se jedna o kvalitu, tak mi prijde, ze Marks-Spencer ma mnohem lepsi bavlnu. Ja mam taky dost od Nextu, ale to uplnym omylem, protoze v bazaru, kde jsem byla, mely snad jenom Nextacky veci.

macik
9. srp 2007

Next v brněnské Olympii je šíleně předražený-když to samý zboží přiveze někdo z těch holek, co to pravidelně dováží, tak to vyjde o HODNĚ levněji..

draga
9. srp 2007

já nakupuju next a i ostatní značky jedině v sekáči 😀 máme tady na Kladně jeden krásnej ani mě pak nemrzí když si na tričko ublinkne 😵

kristi
9. srp 2007

markeetko,ja mam od Markse taky asi 5 bodycek a jsou super...ale vzhledem k tomu,jak rycle rostou,tak mi je to jedno...

makelka
autor
9. srp 2007

holky moc díky za rady, nexťácký věcičky se mi líbí, ale je mi líto že jsou tak šíleně drahý, ale sem tam malýmu na MMB něco koupím, zusím i ty ostatní odkazy, díky moc 🙂

a jaký zkušenosti máte s tím dovážením z Anglie? nechali jste si něco dovést?

kristi já bych je brala, ale jsme o měsíc starší 😀

markeeta : MaS je sice fajn, ale je to na stejné úrovni jako Next - myslím cenově, teda aspoň tady u nás

maccik - a v Olympii je to v tom dvoupatrovém dětském obchůdku? nebo kde?

lusinta ty jsi přímo z Brna? 🙂

lusinta
10. srp 2007

makelka-ne,už 3roky nebydlíme v Brně,ale na vensici 21km od Brna🙂

kacabacka
10. srp 2007

hm, taky nechápu proč zrovna next, je spousta krásnejch věcí od jinejch značek a i neznačkový oblečení, já jsem si, jako magor, už dopředu koupila v Tescu od zn. Cherokee dvě bodýčka s dupačkovýma kalhotama za cca 190,- Kč a dneska se chystám na další úplně boží-béžový s medvědem za 180,- Kč

ammalka
10. srp 2007

Ahojky holky, hodně se tady mluví od MMB, co je to, nějaká burza, jaké má stránky?

makelka
autor
10. srp 2007

lusinta - zajímalo mě to spíš z důvodu že já jsem z Boskovic, tak jestli nebydlíš někde poblíž, kdyžtak píšni do IP 😉

makelka
autor
10. srp 2007

kacabacka - od Nextu jsou věcičky též krásné, mám plno jiných, Next kupuju jen vyjímečně, jak jsem už psala, příjdou mi ty oblečky zbytečně drahé, když z něj mimi brzy vyroste, ale sem tam si ráda něco takového koupím, pro prcka. To je jako u dospělého, který nepotřebuje oplývat značkovými věcmi typu Nike, Adidas apod. ale rád si sem tam něco koupí 🙂 spíš pro radost 🙂

ammalka - MMB je MIMIBAZAR tady na netu, jeho webovka je www.mimibazar.cz - snad mi to admin nesmaže, ale je to vlastně obrovský bazar, kde maminky prodávají věci po svým mimíscích, ale jsou tam i fungl nové věci, nakupuju tam hodně a je tam moooooooooooooooc krásných věcí 😉 určitě jukni

makelka
autor
11. srp 2007

Máte některá zkušenost s dovozem z Anglie??? A jakou, díky 😉

markeeta
11. srp 2007

makelka: jak to myslis? Ze si to objednas postou nebo kuryrem?

kristi
11. srp 2007

makelko, zatim nemam, ale chystam se, vyjde i tak levneji nez tady v CR, nehlede na to, ze nektery veci sem vubec nevozi..

jinak jsem jeste vcera vlitla do Nextu na Chodove a koupila Mie tyrkysovy roll-upky, s vysivanim atd...ve sleve za 250!!! super

makelka
autor
11. srp 2007

markeeta - na stránce z UK Nextu si vybereš věcičky a paní, co je sem vozí ti je doveze, tak proto se ptám jestli už to někdo zkoušel

kristi a nezdají se ti ty věcičky na mimi dost drahý? Já ráda nakupuju pěkný věci a tak nějak mi nezáleží na značce, ale ty od Nextu jsou k sežrání 😵 tak až poprvé objednáš tak prosím se zkušenostmi sem 😉

kristi
11. srp 2007

makelko,ja predpokladam,ze budeme mit jeste nejaky dalsi deti,takze si to podedi a tak..a nebo se to da fakt obratem prodat.

makelka
autor
11. srp 2007

no to předpokladam taky, ale i tak, Next kupuju spíš vyjímečně 🙂 ale i tak jsou to krásný věcičky 🙂

kristi
11. srp 2007

ja kupuji vetsinou na MMB, hlavne na holky maji super veci

makelka
autor
11. srp 2007

jj to máš pravdu, na holky ma krásný věcičky!!!!!!!!!

nikka.vo
6. únor 2008

Ahoj,oživuju tuhle diskuzi 😎 😎 😎 😎 😎

chci se zeptat na vaše zkušenosti s dovozem věcí od NEXTu, třeba jak je to na MMB jak psala makelka a kristi 😉

O kolik to cca vyjde levněji 😉 , když si připočtete poštovné a kurz libra/kč jaký mají ty paní co to dováží, vážně se to tolik vylatí?

kacerka
6. únor 2008

Já jsem teď narazila na obchůdek u nás v Turnově, kde si paní zařídila oddělení s Nexťáckými a jinými hadříky z UK. Kupujete to v Praze v nějakém skladu, kde mají outlet a second-hanďácký hadry, ale ty prý vybírá jen s visačkama, takže nepoužité. A dokonce to všechno pere a žehlí, páč je to cítit takovým tím second-hanďáckým pachem, tak si to nechce zatáhnout k sobě do obchodu 😉 V pondělí jsem tam Kájovi koupila lacláčové tepláčky od Marks & Spencer a triko Next a nechala jsem tam 240 Kč - fakt za hubičku.Trika tam má do stovky, kalhoty do dvou stovek . . . . Akorát v tomto případě lituji, že nemám holčičku, protože na ně se dá nakoupit mnohem více krásných hadříků.

lendy1
6. únor 2008

nikka.vo, já bych klidně nakupovala nové věci přez něhkoho, myslím, že se to vyplatí, když porovnáš ceny v Nextu u nás v ČR a jinde. Ale co mi hodně vadí, že nafocené na ofik.netu je to vždy krásné a plné barev, ale sposta věcí v reálu barevně moc neodpovídá. Mě se třeba vždy z nové kolekce líbí spousta věcí, ale počkám si, až to někdo vystaví a ukáže reálné fota na MMB a podle toho se pak rozhoduju, jestli to koupím nebo ne. Samo, že to není u všech věcí a někdy je to i naopak. Jsem si koupila mikču, co na fotu vypadala tak obyč a v reálu je úžásná, takže jsem nelitovala peněz...