Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

malok
17. únor 2008

Moc děkuju....tam už to najdu....

aponchie
17. únor 2008

neni zac takhle to je se vsim ja kdyz neco hledam zadavam ruzne slovni kombinace na ruzne servery klidne zkus i msn.com a yahoo.com

janah.
23. bře 2008

Ahojky,
tak dneska mi kámoška dovezla pár triček z Primark, nechci je nějak obhajovat, ale tričko s kr. rukávem za 2 a s dl. rukávem za 2,5 liber je jednak super cena, jednak se mi moc líbí a kvalitu - co jsem měla dosud, nemůžu si na nic stěžovat. Dovezla i pár věciček z Nextu a rozdíl v tom nevidím. Oboje made in China... 😝

aponchie
23. bře 2008

janah.vsak to rikam akorat,ze Next je drazsi tak si nekdo mysli,ze musi byt proste lepsi ,ale neni to tak 😉

theresa
22. kvě 2008

Ahoj holky, prosím o radu ohledně velikostí oblečení pro kojence od firmy Next. Jakou velikost jste asi tak nejvíc užili? Já už mám nakoupené některé vecičky od Nextu a chci dokupovat další, ale nejsem si jistá velikostí a nemám se koho zeptat,protože nemám v okolí nikoho s malým dítětem a tak je pro mě těžké udělat si představu, jak rychle miminko roste.
Je lepší kupovat 62 tj. up tu 3mths ( do 6kg) a nebo 68 tj. 3-6mths do 8kg? Předem moc děkuji za pomoc.

aponchie
22. kvě 2008

ja bych ti poradila osobne 3az6mes.

petraluk
22. kvě 2008

Theres určitě tu 68 😉

bihan
22. kvě 2008

Ja som na novorodenca kupovala 0-3 a napriek tomu, že máme macíka, do tých 3m ich nosila, takže v 3-6 by sa asi stratila, ale rozhodne by som tých oblečkov nekupovala veľa... tak jednu sadu na vonku 😀

theresa
22. kvě 2008

Holky, tak tu 68 velikost jste dávali třeba i dřív a ohrnuly rukávky? A ještě bych se chtěla zeptat, jestli je pro malé mimi lepší bodíčko ( třeba to co má dlouhý rukáv i nohavičky) nebo tepláčky a tričenko?

niki2
22. kvě 2008

urcite bych byla pro bodycko, kdyz budes chtit a nebude vylozene vedro, tricko muzes dat pres

aponchie
22. kvě 2008

body

danullinnka
22. kvě 2008

já jsem taky pro bodýčka,mimi má zádička v teple 😉 a když bude moc horko,tak dáš to tričenko jak psala niki.

smardik
22. kvě 2008

kromě nextu má krásné oblečky i george, adams atd. 🙂, ale zas nějak předražený mi next nepřijde podle toho jak jsem se ted dívala na ceny v obchodech u nás

kristi
22. kvě 2008

thereso, my meli nejradsi bodycko a teplacky - nesnasim overalky a dupacky

mama04
22. kvě 2008

Ahoj, u nás next taky s cenou jde. Je to tak stejné. Máme tu přímo anglický sek. a šaty od všech značek okolo 90kč . A jak je to u Vás

smardik
22. kvě 2008

já se ted naučila kupovat next na ebay 🙂 a mám výhodu kamarádka má sekáček tak mi krásné věci včetně nextu dává za nákupní cenu 🙂

kristi
22. kvě 2008

tak to ja pres ebay neumim teda...

bihan
22. kvě 2008

Ja tiež nakupujem všetko na eBay - teraz som si vydražila 3 sady tričiek s nohavicami dokopy za 16 libier 😀

janah.
22. črc 2008

Ahojky,
dočetla jsem se, že NEXT se dá posílat do Německa. Máte s tím někdo pls zkušenosti??? Mě se nějak nedaří proboxovat stránku....

caira
23. črc 2008

next uz ted vubec neni tak drahy jako byval..ani mothercare.. ja tam ted koupila bodycka, balik bodycek 7ks za 7liber.. coz je super cena.

jestli vam nevadi, ze neco je uz obnosene tak je super Nextacke veci porizovat pres ebay, tam toho maji mraky.. 🙂

kristi
23. črc 2008

no, Cairo, mas pravdu..hlavne kurz je uz nekde jinde a to potesi

theresa
10. zář 2008

Ahoj Holky, prosím do kolika kilo je ve skutečnosti velikost body s dlouhýmrukávem od Nextu up to 1MTH? Na mimibazaru píšou maminky u inzerátů, že vydrží do 6kg je to pravda?

theresa
11. zář 2008

holky poradím mi někdo?

kalerat
11. zář 2008

jj přes ebay bych taky chtěla umět nakupovat

Thereso máme taky pár takových věcí a zatím je nosíme a máme 5,5 kg.

kitty68
11. zář 2008

theresa nextove veci maji ty velikosti velice podivne, moje skoro jedenactikilova dcera ma dobre saty pro newborn a rifle 1-11/2 roku takze asi tak

elisss
18. zář 2008

Ahoj holky!!
Malý má rok, 80cm a 10 kg, pořád jsou mu dobré bodýčka od Nextu ve velikosti 6-9 měsíců. Chci koupit ale nevé a rozhoduji se jestli velikost 9-12 a nebo 12-18, nechci aby mu to bylo velké....

binki
18. zář 2008

eliss: kupuju velikost 12-18

jck
14. říj 2008

Ahoj holky,
mám na vás dotázek ohledně nextíku 😅

o víkendu se chystáme na výlet do Prahy a ráda bych se podívala do obchůdku s nextem, jak jsem si přečetla tak je jich tam dost 😉 chtěla bych se informovat jak velký je rozdíl v cenách v obchodě proti objednávce přes MMB a jestli mi můžete doporučit v Praze obchůdek s největším výběrem

předem mooooc děkuji

jck
19. říj 2008

tak hlásím, že jsme navštívili Next na Chodově 😉 a super 😵 😵 😵 musím říct, že ceny mi nepřijdou tak hrozný, přiznávám...trošku větší než na netu...ale...zase jsem si to krásně ošahala 😀

janah.
20. říj 2008

Jck: Ale výběr dost ubohej a mě osobně ty ceny příjdou mimo. Z bundy za 14 liber udělaj cenu 710,- jen to mrkne. 😒 Osobně si nakupuju přes net a kamarádka mi to objedná a pak buď přiveze, nebo si pro to zaletím a spojím to s návštěvou. Teď jsem objednávala poprvé a asi naposledy přes maminku z MMB a jsem hrubě nespokojená. Vykašlala se na mě 🙄 🙄 Jo a sice tu kvalitu nevidím, ale spletla jsem se jen jednou a to opravdu dělám veliké nákupy. S velikostí problém nemám a když to pak mám, jsem vždycky nadšená. 😝