Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

rimmel
27. led 2010

pavlina ja kupujem v uk ;) fakt sa nemam naco stazovat.mam od nich hadam vsetko, velmi kvalitne, krasne, makkucke 🙂

pavlina05
27. led 2010

rimmel
😉

Já mám Next taky. 😉
Zajímalo mě jetli když tam pošlu na nákupy ségru s papírem co chci,tak jestli jí prodavačky budou ochotné věci nachystat 😉
Ona se tam asi hrabata hledat nebude 😉

rimmel
27. led 2010

joj tak to neviem pavlina, ja kupujem iba cez net, neviem ci v obchode budu mat vsetko co na nete a ci budu ochotne? no neviem neviem..zavisi od zenskej za pultom 😀

pavlina05
27. led 2010

😉 přesto dík

nelis
5. lis 2010

ahoj holky, obnovuju tuhle diskuzi - včera mi kamarádka řekla, že už se dají Next oblečky nakoupit i u nás přímo ze stránek www.nextdirect.com/cz - Next přišel na to, že se sem vozí hromada jejich věcí, takže reagovali tím, že slevnili veškerý sortiment v obchodech i na netu o 20% proti původním cenám v ČR. 😉
Poštovné si počítají 130 Kč, asi to posílají přímo z UK, to nevím. Na těch stránkách jsou popisky v angličtině, ale ceny v kačkách. Platí se kartou. 😉

verbalinka
9. lis 2010

@nelis ahojky, právě na to koukám, viděla jsem reklamu v obchodě. Ale stále je to o dost dražší, než když si to koupíš v anglii. Next kupuju přes MMB a například u overálů je cena dražší o 60 kč na tom trojbalení a k tomu ještě chtějí 130 kč za poštovný 🙄 A to přes MMB je už tak dražší, než origoš v anglii, kupuju za libru = 36 kč. Jsou to pěkní vydřiduši. Jakoby nešlo poštovný oželet a byla možnost vyzvednout si balíček v obchodě.
Jsem dost naštvaná, jak si čeští obchodníci nasazují ceny 😠 😠 😠
Takže budu stále kupovat přes MMB a myslím, že to tak budou dělat všichni.

nelis
9. lis 2010

@verbalinka jo, je fakt, že je to stále o něco dražší - vidím to tak, že využiju tu akci - sleva 450 Kč na první internetový nákup a pak budu taky dále objednávat přes MMB. 😉

verbalinka
9. lis 2010

@nelis díky za upozornění, já na tu slevu úplně zapomněla 😵 A ta sleva je automatická? Nebo si o ní musím při objednávce říct, nevíš náhodou? 🙂

nelis
9. lis 2010

@verbalinka v kamenném obchodě si musíš vyzvednout kartičku s unikátním kódem, který zadáš při objednávce na netu. V obchodě budou chtít jen email a podpis. 😉

zaneti
23. lis 2010

Nevíte, do kdy platí tato akcička? Do kamenného obchodu se dostanu až po Novém roce... 🙄

susik77
7. únor 2011

Ahoj, nemeli jste nahodou taky nekdo problem s tim kodem? Mne ukazuje ze je neplatny, i kdyz na karticce je, ze plati do konce unora...

marketa137
9. bře 2011

Ahoj, jen s ezeptam jeslti někdo neví jak je to s lacláčkama? Máme vel 12-18m a jsou mu ted akorát a nevim jak to je velikostně sletní verzí? Budou mu v létě dobře nebo to ani nemá cenu zkoušet 😒 . ve větších klukách jsem nenašla žádné 😒

kiki2
15. bře 2011

@nelis chtěla jsem se zeptat, zda ty kartičky ještě platí a zda chodíte nakupovat do Nextu do obchodu a jsou tam dražší věci než na MMB?Děkuji

nelis
16. bře 2011

@kiki2 Kiki, ta kartička platila jen omezenou dobu. Navíc tam byl dost problém s platbou - požadovali platbu kreditní kartou (ale běžné platební karty jsou debetní), takže jsem tu slevu nakonec ani nevyužila. 😠
Next objednávám přes MMB - vyjde to pořád levněji než v obchodě. 😉

vorllinka
4. črc 2011

Ahoj holky, trošku oživuji diskuzi, nemáte náhodou některá info, kdy bude na netu nová podzimní kolekce? Nemůžu se dočkat 😀 😀 😀 😀

beerucha
31. říj 2011

@vorllinka Nejak jsem se ocitla v teto diskuzi, tak hlasim: Nevim, jestli uz se to doneslo, ale touhle dobou uz je samozrejme na netu zbytek podzimni i nova zimni kolekce... Nove je doprava zadarmo a vypada to, ze naporad ;)