Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

kopcik
20. říj 2008

určitě souhlasím s janah. letenky nejsou drahé, vyjdou kolikrát i na 700kč return a nakoupíte úplně super. stačí zajít na oxford street a máte tam vedle sebe primark, několik nextů, gap, mothercare.....
rozdíl kvality mezi primarkem a nextem taky moc nevidím. jak u čeho. ale mikiny z gap můžu prát pořád dokola a jsou jako nové.

sisstin
20. říj 2008

kopcik: co jsem slyšela, tak primark je obchod pro "socky"..a next je pro obyčejný lidi 😅

sisstin
20. říj 2008

mně next vyhovuje...zatím jsem měla všechno kvalitní za rozumnou cenu..prostě pro nás normální lidi 😅 z GAP máme mikinu a vestu zimní..a taky spokojenost 😵

kopcik
20. říj 2008

sisstin: má bývala šéfka - milionáři v librách - objevila primark, tak ho jednou za půl roku vykoupila a libovala si, jaké tam mají super kousky... 😒 asi proto měli tolik peněz 😉

sisstin
20. říj 2008

kopcik: já jsem JEDEN den dělala v obchodě pro socky..a to je nářez..kolik tam jsou schopný utratit..ale zas pak maj tři pytle hadrů 😅 😅 😅 😅 😅 jsem tam nemohla vydržet...to bylo šílený 😅

janah.
20. říj 2008

Já si na Primark nemůžu vůbec stěžovat. Možná, že je pro socky, ale ta kvalita mi přijde dobrá. Nic se mi nevytahalo, neztratilo barvu apod.. Stějně jako ostatní. A pyžamo vážně nemusíme mít přímo z Oxford street 😀 😀 Tam jsem super nakoupila už před 4 rokama. Jsem si přišla jak Alenka v říši divů. Snad nejdražší ul. v Londýně a můžu nakupovat. To se mi v Praze stát nemůže 🙄 🙄

sisstin
20. říj 2008

janah: já neposoudim, v Primarku jsem v životě nebyla..jen jsem to slyšela 😉

kopcik
20. říj 2008

janah: já mám všechny pyžama právě z oxford street 😉 právě z primarku a vyšly my všechny dohromady asi jako jedno balení z teska u nás v čr 🙂

janah.
20. říj 2008

Jo, jo. Já tam na dětičky kupovala věci max za 6 liber. A pak to tu maminy prodávaj za super ceny... 😢

kopcik
20. říj 2008

jo. to mi to připomnělo - holky dávejte si bacha na sekáče, co prodávají věci z anglie. kamarádka si to tak pochvalovala a až mi řekla, kolik zaplatila... kolikrát za tu cenu koupíte v anglii originál a ne něco obnočeného!!!!

gabca1
15. lis 2008

Holky, jen jsem se chtěla zeptat, když objedváte věcičky přímo z Anglie. Jak dlouho trvá doručení, když Vám to pošlou domů? Díky moc.

janah.
15. lis 2008

Gabca, oni neposilaji do Čech 😖 Teď nově zasílají do Německa, zkoušela jsem si to tam nechat poslat, ale ani tam mi to nedoslo. Bydlí mi tam tchyně, takže jsem udala její adresu, ale platila jsem českou kartou a na tom to patrně zkrachovalo.. Napsali mi, že mam smůlu, teda oficiálně, že jsem neprošla jejich scoringem ☹ ☹

gabca1
15. lis 2008

Janah - to je docela hustý. Já jsem si objednávala, ale na SportDirectu v UK a už nám to jednou normálně došlo. Bylo to tady do týdne, ale teď jsem objednávala druhou várku a jen potvrdili objednávku a nic. Tak nevím jestli to netrvá dýl před Vánocema. Tak jen chci zjistit jestli s tím nemá někdo větší zkušenost 🙂

janah.
15. lis 2008

No třeba to nemají na skladě. Ten Next je úžasnej, protože jak to házíš do koše, tak vidíš, jestli to je a případně, kdy to bude. Já si to vyberu, kamarádka mi to objedná. Problém samozřejmě dovoz, ale teď jsem tam zrovna byla 😀 😀

gabca1
15. lis 2008

Hm, nám to právě už potvrdili, že to mají, ale zatím to ještě neposlali tak nevím.

annynka
15. lis 2008

sis: to mas vsude neco, mne se zas nedavno kamosko, co byla 7let US, ptala, proc jsme tady vsichni tak odvareni z GAPu, kdyz v US je to uplne obyc obchod s teplakama 😉

martuli
7. led 2009

HOlky obnovuju diskuzi.Kdyz si na nekoho v UK objedavate NEXT, jste tam zaregistrovane vy? Ja chtela udelat registraci na sebe a nechce me to pustit, protoze nemam postcode.

beruska2x
7. led 2009

to me taky zajima, taky bych objednavala za tu libru ted 😉 zatim nakupuju normalne v krame, po vanocich meli 50% slevy takze taky slusny 😀 😀

kristi
7. led 2009

martuli, pac oni to neposilaji do CR, proto te to nepusti

beruska2x
7. led 2009

vzdyt ale holky to objednavaji a pak prodavaji dal...setkala jsem se s tim nekolikrat...

kristi
7. led 2009

no, tak tam maji bud znamyho, nebo tam pro to litaji, s vetsima objednavkama, jinak by prece takovy holky nebyly, kdyby si to kazdej mohl objednat sam

janah.
7. led 2009

Nejde mi to ani objednat do Německa. Mají tam nastavený nějaký schoringy a přes ty jsem neprošla. Asi jim vadila má německá adresa a česká karta. Jinak si to nedovedu vysvětlit. 🙄 🙄

beruska2x
7. led 2009

kristi...vim 100% ze postou... je to spis kvuli anglictine podle me...

luucia
7. led 2009

Já sem na Nextu zaregistrovaná na švagrovou, žije v Belgii 😉

ajka83
7. led 2009

rada bych take vlozila svuj nazor : my jezdime do UK nakupovat 2x rocne , oblibeny je tk-maxx ale i next a dalsi obchody.. musim potvrdit ze se to opravdu vyplati .. tady jsem v nextu jednou koupila 3 overalky za 1000 a atm je maji za 12-15liber ..no to je strasny .. to uz kdyz by sem si koupila 2 sady tak mam na letenku z toho rozdilu -) taky me mrzi ze to neposilaji do cech ale nastesti mam v Uk zname ktere sem zas na jare pojedou tak si neco objednam 🙂

beruska2x
7. led 2009

chce to fakt vychytat ty slevy to se pak necha no 😉

kristi
7. led 2009

ja objednam vzdy z nove kolekce pres nekoho, kdyz to pak prodam vyjde mi to jeste furt dobre

beruska2x
7. led 2009

ja to zase prodavat naschval nechci protoze planujeme dalsi mimi tak to uziju 😉 a pres koho objednavas jestli to neni tajny??

kristi
7. led 2009

vzdycky na nekoho natrefim na mimibazaru

az my budeme mit dalsi, tak to uz tyhle oblecky nebudou in. Mam nastesti kamosku s o pul roku ml. holkou, takze pohoda

beruska2x
7. led 2009

😀 a co myslis ze pak budou deti nosit??