Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

nikka.vo
9. únor 2008

já bych se bála si něco objednat třeba z USA nebo z UK kvůli tomu,kdyby ta velikost neseděla. 😕

Takhle přes někoho jo....

aponchie
9. únor 2008

tak to ja ne pac to mam vyzkousene jejich velikost treba 4az5let je na 2roky 😀 manzel tam bydlel a ja v Uk tak mame v oku velikosti jinak te chapu ze se bojis

luucia
10. únor 2008

aponchie, nedala bys sem prosím odkaz na ty jiný stránky, kde objednáváš Next??john Lewis,... nebo kdyžtak do ip, děkujuuuuuuuuu 😉

kristi
10. únor 2008

jak je to s tim gapem? to fak jde nechat si to poslat??

luucia
10. únor 2008

kristi, jj, ted sem si ho objednávala na www.nextobleceni.cz 😉

kristi
10. únor 2008

luuci, diky..mrknu na to 🙂

myschka
10. únor 2008

Taky jsem na ty stránky koukala jen si říkám, že libra je teď 38 kč a paní si jí počítá stále za 50☹ ale nápad dobrej bus stojí do UK 600,- nakoupíš ve velkém a tady prodáš.

kristi
10. únor 2008

oni uricte nejezdi busem, co vim, tak litaji.....vetsinou to jsou maminy a maji deti a tudiz budes by to bylo fakt hruza....taky tam musi treba jednu az dve noci prespat atd....50 je dost, ale tech 45 uz jde

nelis
10. únor 2008

holky, na MMB jsou i paní co prodávají NEXT za 45 Kč, dokonce jsem tam kdysi zahlídla paní co jí má za 42 Kč! 😉 Pade je fakt dost. Ale zase to máte bez starostí a bez práce! 😀

aponchie
10. únor 2008

www.harrods.co.uk
www.gap.com
www.johnlewis.co.uk
http://www.selfridges.com/index.cfm?page=1206(v... z desitek druhu znacek)
http://www.marksandspencer.com/gp/node/n/429660...

tech adres je vicero ale to nejsou vsecko Next oblecky takze sem se to nehodi kdyz je to jen pro Next..

janah.
10. únor 2008

Aponchie, a jseš s některými obchody více spokojená a máš s tím dobré zkušenosti?? Já jsem v Londýně nakupovala jen napřímo, se zásilkou nemám zkušenosti. Jen s tím Nextem. Jinak jsem ještě nakupovala v Primark, je to hodně levný obchod, ale vcelku dobrý, pro takové tzv. "horší" nebo "tahací" oblečení ideální. 🙂

zanett
10. únor 2008

Janah, primark je tedy hruza, tady je primark takovy levny obchod pro socky! Od tamtud bych si nekoupila ani toaletni papir...chapu, ze pro deti, ktery z toho vyrostou nebo to ponici, to neni tak hrozny, ale treba primark pouziva levny barvy a ty tecou nejenom pri prani, ale treba i pri malym zpoceni (jeste v dobach aupairovani jsem mela kamosku, ktera tam nakupovala a pak stacilo, aby se trosicku zpotila, a mela cerveny/modry/zeleny fleky od tricka vsude po tele 😀 ) Ted se primarku obloukem vyhybam....

aponchie
10. únor 2008

janah:ja jsem celkem nejvic spokojena s tim ze mi to nekdo tam koupi a posle domu 😀 to je to nejlepsi ale nekdy objednavam i ja sama na primo nejlepsi zkusenost mam s Harrods neni tak drahy jak se rika navic ve slevach v lednu jsou tam ceny jako jinde,koupila sem tam kdysi sadu parfemu Fendi ,mleka,mydla,deo atd ze165liber na 25to uz jde ne?jinak jsou dobri ze ti napisou kdyz neco potrebujes ja treba shanela neco co v CR nejde najit a patrala sem i na googlu a az tam mi to napsali a ochotne nasli.Jinak v USA jsou vyprodeje jeste brutalnejsi na det.obleco,ale tam uz pro toho kdo ty jejich velikosti nezna nema smysl to kupovat pac to je jak zajic v pytliku 😀 ale tam je www.carters.com kristynaw mi psala ze tam nide takove slevy nevidela ,ale ja teda jo a nejsem sama moje svagrina ma 2kufry hader z tama a na Walmartu je to jeste levnejsi ale je to v ty obdobi slev.Primark je uzasny ne na vsecko ale vybrat se tam da a hodne ja ze startu ankupovala jen tam kdyz sem dojela a byla jsem spokojena uz si skovavam penizky a zajedu si tam s manzou busem v lete na vikend na nakupy.

zanett:myslim ze to hodne prehanis a neni to pravda z primarku je obleceni znacky George tady v sekacich a neslysela sem od zadne maminky nic na to kdybych to mela prirovnat v obchode tady v cesku tak je to spis jako hadry v Tescu takze zadnej problem v Anglii i obycejny librak Poundhouse ma kvalitni zbozi ktere se oplati ja zacinala taky jako au pair a mam polovinu veci na sebe z tama z Peacock a ja nevim z kama ,hele kdyby se maminy dostali do toho Primarku tak by kupovali jak silene pac ty ceny jsou uzasne ale za cenu toho ze asi ze100%hader co tam maji je 60%nositelnych.jinak to neni zadna hruza jen si nejedou az tak v barvach ale kvalita tam je to je stejne na tom Wolvorths a jine takze nedelej z toho obchod pro chude je pravda ze je v oblasti East Ham kde je hodne barevnejch ale stejne tak v Romfordu kde jsem ja bydlela 😉

aponchie
10. únor 2008

dalsi znacky ktere Primark produkuje:je Early days (deti),Cedarwood State,Active wear,Young Dimension,Rebel active

zanett
10. únor 2008

aponchie, ja teda v UK bydlim uz nekolik let (tedy ted uz ne jako aupair) a neznam nikoho, kdo by si na Primark nestezoval, pripadne by tam dokonce nakupoval...Proste ja Primark vidim tak, jak ho vidim (treba i takovej Woolworhts - tam chodim nakupovat maximalne balici papir)....mas pravdu, ze kdyby se tam maminky dostaly, tak by nakupovaly jako silene, otazka ale je, zda to ma cenu....Jenom jsem vyjadrila nazor!

kristi
10. únor 2008

ono u tech veci, co se pak vyhodi - napr. bodycka a spol. je to vcelku jedno. Mam doma 3 bodycka od Early days a zadny vady nemaji, dokonce jsou stalobarevne a ani moc nezmolkati, i kdyz uz jsou asi tak 20x vyprany....

aponchie
10. únor 2008

zanett:ja nemyslim ze je to tim ,ze tam zijes ...ja tam bydlela skoro 4roky a dalsi roky v Dansku a Svedsku tak srovnavam a neznam nikoho a stykam se s lidma z Uk porad ze by si stezoval na Primark.Mozna to beres uz jinak ted ale jsou to klasicke normalni obchody.Co treba potraviny??Asda je smejd ne?pro chudaky a Sainsburys je pro bohate?nebo M&S potraviny?hele kvalita je stejna normy se dodrzuji a kor u nich tim ze tam uz neziju neznamena ze to neznam.

zanett
10. únor 2008

aponchie, ja osobne si nemyslim, ze treba asda potraviny a treba sainsbury's potraviny jsou totez. Nebo treba M&S a Waitrose, ty nejdou s Asdou porovnavat...Samozrejme zalezi na osobnich preferencich kazdeho zakaznika...

janah.
10. únor 2008

Ahojky,

omlouvám se, že jsem rozpoutala takovou diskusi o Primark... Je fakt, že je tam dost narváno a většinou občany tmavší pleti (sorry, tak jsem je viděla), ale nám se nestalo, že by něco bylo nekvalitní. A na písek a na doma to stačí. Když jdeme někam "do města" tak vyrazíme v Nextíku. Ten má vážně hezčí výběr. Jen mne překvapuje, když pak v sekáči vidím Early days za poměrně vysoký ceny... 😎

aponchie
10. únor 2008

janah:ono kolikrat nekdo treba ani nevi ze early days nebo george dela primark 😀 ja treba pravidelne nakupovala v sainsburys a v tescu a pomerne casto v asda waitrose,m&s je jako tady pro bohatejsi lidi

malok
16. únor 2008

Určitě se vyplatí to objednat a nekupovat to tady v ČR. Dneska jsem se dívala na bílou kombinézu, kterou tu měli za 990 Kč. I když si vezmu kurz té paní co to vozí z Anglie (cena na stránkách nextu je 15 liber) tak je to o 240 Kč levnější....

aponchie
16. únor 2008

malok:jo ale tam jsou skoro denne slevy 😉 a fakt slevy ne jak u nas tak je mozne ze kazdej den tam jdes a koupis to ve sleve a nemusi to byt na netu uvedeno ja tak chodila denne do M&S a pokazde sem mela ulovek 😀

caira
16. únor 2008

tak k debate o primarku { uz jsem jednou psala, ale neulozilo se to, tak jeste jednou}
Ja osobne Primark chvalit taky nemuzu, je to jak zbozi od vietnamcu, sice levny, ale kvalita uplne na nic. Je dobry, kdyz potrebujete neco fakt levnyho treba na tahani doma, ja si tam koupila tricka na to, kdyz uklizim nebo teplaky na doma atd, ale detske bych tam nekoupila.. V tomhle se ztotoznuju s Zanett, ja teda neznam moc lidi, kteri by si Primark nejak vychvalovali, pristoupila bych k nakupu treba levnych bodycek v dobe mrkvovych prikrmu, nebo jak nekdo zminoval na hrani si na pisku atd.. kdy to dite zamaze a uz se to nevypere, to by mi nebylo lito to takhle oddelat, ale jinak vybavicku jsme poridili prevazne z Mothercare, Nextu a H&M, mothercare bodycka jsou dokonce kolikrat za stejnou cenu jako Primark a kvalita se neda srovnat, ze? 😉

aponchie
17. únor 2008

..takze vsechny mamky co mate EARLY DAYS bacha jsou to wietnamske smejdy a George taky. 😀 holt nektere mamky uz jsou nekde jinde ....

malok
17. únor 2008

Aponchie a na kterých stránkách sleduješ ty slevy v next?

aponchie
17. únor 2008

od kamosek co jsou tam pac na netu nejsou takove slevy jak jsou primo v obchode,ale ja nejsem az tak zatizena na Next je tech kramu s oblecenim mnohem vic ale u nas sou zname jen nektere to je jak s kocarkama me se moc libi Mamas and papas a tady ho moc nemaji .jinak v lete se chystame zpet do Uk na nakupy tak jsem rozhodla klidne nakoupit vic a pak to prodat dal.hele to je tezko nekdo opevuje vicorias secret spodni pradlo jak je kvalitni a uzasne ale pro me neni pac gatky se vytahaly tak ze se nedaji nosit ,pro me je kvalita wonderbra la perla la sposa ajine kdyz uz 😀

aponchie
17. únor 2008

bud si zadas www.yahoo.co.uk anlicke yahoo a tam zadas cokoliv jako:baby clothes gap nebo baby clothe early days nebo baby clothes next a vyjede ti toho moc bud jsou to na e bay aukce jako u nas na MMB anebo i nove ale to je vsecko na ebay.musis zkouset ale nevim jak pro koho to je vyhodne pac jestli bude ochoten dotycny prodavajici to zaspat da CR atd.ale da se

aponchie
17. únor 2008

zaslat...