Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

makelka
autor
20. črc 2009

Ahojte,

mám takovej dotaz 😕 Máte někdo zkušenosti, jak funguje v Anglii ten odběr Nextu? 😕 😕 😕 😕 Hlavně kde a za jakých podmínek? To můžu přijít a nakoupit to kdekoli za ty ceny, co jsou na netu, nebo je speciální nějakej obchod či sklad? 😕 😕 😕 Díkec 😉

beruska2x
20. črc 2009

Kamenne obchody jsou ve vetsich mestech v nakupnich centrech, ale ceny jsou u nas teda desny, jinak musis bud jet do UK nakupovat sama nebo objednat u nektere holky na MMB... 😉

makelka
autor
20. črc 2009

Beru to já chápu, ale zajímá mě, jak je to v Anglii, jak tam to funguje 😉

beruska2x
20. črc 2009

jako bezny netovy eshop i kamenne obchody..

makelka
autor
20. črc 2009

Spíš mě zajímalo, zda je to tam za ty ceny, jako na netu 😉 a kde je třeba v Londýně obchod 😉

beruska2x
21. črc 2009

ano je to tam za ty ceny jako na netu, kamaradka mi tam nekolikrat kupovala a co vim tak nekolik obchodu je na Oxford str.

makelka
autor
21. črc 2009

Díky moc 😉 🙂 🙂

A ještě jeden dotaz, dá se to v obchodech poznat podle těch kódů nebo vyloženě se to hledá dle vzhledu? 😕

beruska2x
21. črc 2009

kazda vec ma na vnitrni cedulce i ten kod ale je to asi zdlouhave a divne mi to prijde 😅 spis bych to brala vzhledem...

makelka
autor
22. črc 2009

Já tam totiž nepojedu, ale sestřenka se tam chystá, tož nevím, jak jí to popsat 😅 😅 😅 😅

emamamamu
22. črc 2009

ji vytiskni fotky🙂

martuli
5. srp 2009

Holky, mam dotaz, nevite kdy "vyjede" NEXT se zimni kolekci?

sisstin
5. srp 2009

martuli: už je docela dlouho 😉 a tak za měsíc, dva ještě něco přidají..ale to už bude jen pár stránek 😉

martuli
5. srp 2009

to je podzim,ne?

sisstin
5. srp 2009

martuli: ona je vždycky větší kolekce bud podzim nebo jaro..a pak tu zimu nebo léto, to už dodaj jen pár oblečků 😉 vždyt už tam maj komplet zimní bundy, svetry atd 😉 už přidají jen pár čepic a tak 😉

martuli
5. srp 2009

ja nenasla zimni bundu na miminko ☹

martuli
5. srp 2009

Ani zimni kombinezy

sisstin
5. srp 2009

martuli: na miminka moc klasické zimní bundy nemají, bud jsou to chlupatky( ony jsou hodně teplé) a mimčo je ještě ve fusaku, nebo ty kombinézy...zimní jdou až od 3m 😉 a to musíš jít do younger boys under 5years 😉

martuli
5. srp 2009

dekuju, chlupatku uz mame a tatka nam snad taky nejakou priveze

sisstin
5. srp 2009

martuli: třeba tohle je hooodně teplé 😉 http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

sisstin
5. srp 2009

martuli: ale vám už 3m budou, takže můžeš jít klidně už do těch větších chlapečků 😉

martuli
5. srp 2009

JUknu, snad tam nejakou kombinezu najdu 😉

sisstin
5. srp 2009

martuli: no kombinéza tam není, jednom zimní bundy 😉 ale oni tam ještě něco dodaj určitě 😉 ale už toho bude mín 😉

martuli
5. srp 2009

diky diky za pomoc

pavlina05
25. zář 2009

Ahoj holky!!
Nemáte doma některá čepku velikosti 1-2, nebo 3-5 na dítko? Nevím jakou vzít 😕
Malý bude mít 18 m v prosinci a já netuším jakou velikost vzít......
TAhle se mi líbí moc:
http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

beruska2x
25. zář 2009

http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

ja ma tohle ted nove, na 1-2 a malemu bude rok a pul v unoru a sedi to... 😉

zusma
25. zář 2009

Pavlina, mám doma z aktuální kolekce vel.12-2 i 3-5 ale na holky 😅 😉 TEd chci objednat ještě jednu z doplněný kolekce a i tak nevím,jakou velikost vzít 🙄 😠 Podle mě je to kus od kusu.
Malé budou ted 2 roky a 12-2 jí je dobře a 3-5 by mohla taky docela mít, tak si vyber...

zusma
25. zář 2009

Jinak být tebou, tak vezmu 12-2 😉 Pokud nemáš nějaké obr dítko.

luucia
25. zář 2009

Je to jak píše zusma, je to kus o kusu...malé jsem ted koupila v Praze v Nextu čepici velikost 6-12 měsíců 😅 a buou jí 2 roky 😉

pavlina05
25. zář 2009

beruska2x
íky moc 😉

zusma
😲

TAk holky díky, já vezmu teda raději 1-2. Snad to nebude malé.... 😅

zusma
prosím, nešel by nějak změřit obvod těch čepiček?
Na MMB mi radí holky nextomanky, že mám vzít 3-5

caira
25. zář 2009

holky my akorat cepice v nextu zkouseli...male je 18 mesicu a vsechny 4 styly cepic co jsme zkouseli ji byli ve velikosti 1-2 male ( a to mam fakt drobne dite) takze ja bych naprosto urcite vzala o velikost vetsi - jestli maji 2-3 tak bych vzala tu, nebo spis tu 3-5
🙂

My se do Nextu chystame zase pristi vikend ( tenhle vikend jsou vyprodeje takze tam nelezu jinak nas lidi uslapou) ale kdybys chtela tak se ti muzu podivat a treba kdyz mi posles link jakou shanis tak ti ji tam premerim...