Next oblečky. Kde je nakupujete?

makelka
8. srp 2007

Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás 🙂

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer 🙂

pavlina05
25. zář 2009

caira , jé díky moc. To by jsi byla hodná. Na min, stránce je odkaz. Jsem z toho jelen, tak zase nevím jakou tu velikost 😒

caira
25. zář 2009

neni zac, teda jestli nebude vadit, ze to bude kdyztak az pristi vikend, ale fakt ve dnech kdy jsou vyprodeje je to tam o kusnu ...mimochodem, stejny styl akorat v holcicich barvach jsme loni pro Phoebe porizovali taky v nextu a nakonec ji byla mala, takze hadam,ze to bude chtit urcite tu vetsi...ale pomerim ti to, taky budeme vybirat, ale ja uz jsem fakt z tech cepic tam poucena, vzdycky jsou male..

pavlina05
25. zář 2009

caira
díky moc. Strašně moc děkuji. JJ, slyšela jsem, že bývají malé. No tak uvidíme. 😎
Chápu, do davu bych nelezla.
Díky moc za ochotu. Stačí by oko 😉

egrzuz
26. zář 2009

Cairo, výprodeje jsou v Anglii viď? U nás ještě asi nebudou ☹

caira
26. zář 2009

erzuz: jj, tady v UK jsou tenhle vikend - teda alespon v nextu - na internetu jsou vyprodeje od 8 od rana, takze hadam, ze ted uz nebude na sklade nic - na vsechno byla 50% sleva, ale my se tam minule sli podivat a clovek fakt nemel sanci, byla to desna hrabarna, vsechno pohazene na hromadach, lidi se o veci normalne pretahovali, takze jsme okamzite zase vypadli ..ja si radeji zaplatim plnou cenu a nakoupim si tam v klidu a bez tahanic 🙂

pavlina05
2. říj 2009

caira
Tak co v Nextu? Pořídili jste něco? A ta čepička? 😕

pavlina05
7. říj 2009

luca30
31. říj 2009

Ahoj holky nemáte doma některá tuhle bundičku pro Vaše prcky?? Chtěla bych ji malému koupit bude mu rok,ale nevím jestli je dost ohebná aby v ní nebyl jak buřtík jedná se o tuto bundu..

http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

esssi
31. říj 2009

Zdar matičky, sorry že vám sem načuhuju, ale kdybyste některá chtěla, obstarám oblečky Next z UK 🙂

beruska2x
31. říj 2009

tak dej podminky a kurz 😉

esssi
31. říj 2009

Beruska libra za 36 Kč plus poštovné po čr 🙂

beruska2x
31. říj 2009

diky

egrzuz
31. říj 2009

Ahoj holky, tak já jsem neposlechla s čepičkou a koupila jsme malé 12-2 roky a fakt jí byla malá. V lednu jí budou 2roky a hlavičku má klasickou holčičí malou. Vše jsem napravila a už mám 3-5let a ta sedí perfektně.
Takže všem, kteří pochybují o velikosti, opravdu to tak je. 😀 😀 😀

Libra 36 je pěkný 😉 🙂

Luca, takovou bundičku nemám, mám z loňska a sedí krásně.

pavlina05
6. lis 2009

Já mám čepku 1-2 roky a je nám ok 😉

zusma
7. lis 2009

Já mám na malou (2 roky) doma teď čepice 1-2r, 3-5roku a 3-6let a nejlépe ji sedí ta 3-6. Je to asi tím střihem nebo nevím.

egrzuz
7. lis 2009

Pavli , my jsme taky o 6m starší 😀

crca
7. lis 2009

Já kupuju odsud
http://www.obleceni-next.cz/
hlavně punčocháče a ponožky 😉

pavlina05
7. lis 2009

egrzuz 😀 😉

pavlina05
10. lis 2009

Holky, kdy bude další kolekce? 😎

tereziep
4. led 2010

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás neví, jak bych se dostala k nákupu next věcí. Vím, že na MMB prodává dost holek věci z nextu, ale nechce se mi to kupovat přes někoho. Ráda bych si to koupila sama. Nevíte, jak bych si mohla objednat přímo z jejich katalogu?

soanpe
4. led 2010

Next do ČR neposílá zboží,takže zbývá MMB nebo někdo v GB nebo Německu, ke komu si zboží objednáš a on ti to pošla do ČR,ale vzhledm k cenám poštovného se to absolutně naévyplatí 😝

susik77
6. led 2010

Ahoj holky, stalo se vam, ze jste si objednavali nej. oblecky pro deti Next nove od nekoho z mmb a prislo vam neco odlisne jak je na obrazku_Muze se to stat_ Ja jsem ted objednala pro malou cervene tricko s cervenou stuzkou a kdyz prislo byli na nem bile stuzky. Pani mi napsala, ze pry dost casto ty obrazky z katalogu nezodpovidaji realite. Je to pravda, nebo jsem koupila nej. padelek??? Je tam nasita normal. visacka next...

zusma
6. led 2010

susik, už jsem mnohokrát četla, že se někdy obrázek v katalogu liší od reality 😉 myslím, že padělek jsi nekoupila 😉

xaverov
23. led 2010

Holky, mate zkusenost s detskyma botickama od Nextu? Resp.co si o nich myslite z hlediska pohodli a zdravotni nezavadnosti pro detskou nozku? V obchode Nextu jsem se divala na podrazky huculek (semisovejch kozacek) a sandalku a bylo to, jako kdybych sahala na tenkou tuhou placku. Design boticek je nadhernej jako vsechno detsky nextovy, ale co se tyce bot, jsem dost rozpacita... 😕 Prislo mi, ze to byla kvalita jak z trznice. Co vy na to?

egrzuz
24. led 2010

Ahojky, já mám hodně ráda obečení z nextu, ale boty nekupuju. Boty opravdu jen s certifikátem žirafky a kvalitní.
Myslím si, že je to stejné jako když koupíš boty třeba Nike, jsou krásný značkový, ale prostě zdravotní boty to nejsou.
Takže já bych určitě za sebe řekla, že boty jen s žirafkou, my kupujeme Fare, ale je jich daleko víc.

xaverov
24. led 2010

Egrzuz: hm, tak me jen potvrzujes v my domnence. I na fotkach podrazky nextovejch boticek vypadaji jako prkynka. Ja bych v tom teda chodit nechtela. Design, ale krasnej. Zvlast u sandalku a balerinek. Tenisky me neberou, zdaji se mi preplacany. No skoda, ale staci, ze si holka bude huntovat nohy podpatkama, az bude velka 🙂

rimmel
24. led 2010

ooh baby ja z next kupujem uplne vsetko pre maleho! na internete ale, v obchodoch toho vela nemaju..maju kraaaasne vecicky, jemne, makke, ziadne smejdy 🙂 🙂

peroli
24. led 2010

nexťácký botičky jsou podle mě vhodný jen pro maličký nechodící prcky do kočárku 😉
větší velikosti než máme mi jsem zatím neprohlížela ale určitě to nebudou botky na delší chůze... maximálně tak na doma, na chvilku na dvůr, verandu nebo zahrádku nebo na přeběhnutí k sousedce přes dva baráky... ale určitě ne na vejlety, procházky apod.. 😉

pavlina05
24. led 2010

susik77
Mnohokrát se mi stalo,že v katalogu jsou věci nádherný,pak kouknu v nextu a je to hnus 😝

egrzuz
😉 boty z nextu také neberu.Jedině certifikované 😉

pavlina05
27. led 2010

Holky, kupovaly jste některá nexty přímo v UK?