Nosí holčičky ještě kalhoty? Rifle s nohavicemi do zvonu?

jarunkaxyz1
26. srp 2013

Mamky, taková trošku pitomá a malicherná otázečka, ALE - nosí se ještě kaťata - respektive třeba riflíky s nohavicemi do zvonu? Myslím tedy u holčiček...nějak si nejsem jistá 😉 Díky moc

blannie
26. srp 2013

Já myslím, že holčičky můžou nosit všechno a vypadají skvěle... Na světových molech se momentálně zvonáče asi nevyskytují, ale kolik lidí na to kouká? 😎

jarunkaxyz1
autor
26. srp 2013

Mám právě pro malou dvoje krásný, ale naše babi mě trochu rozhodila:o)))))

blannie
26. srp 2013

@jarunkaxyz1 Jé, babi, no jo 😀 Pokud se líbí tobě, tak bych neváhala.. to já mám s babi většinou opačný problém 😅

jarunkaxyz1
autor
26. srp 2013

Babi vyrukovala s názorem, že už se nenosej:o)))), tak jsem si říkala, jestli jsem fakt sto let za opicema:o))))))

blannie
26. srp 2013

@jarunkaxyz1 Jojo, pravda.... navléci dítěti zvonáče je jako nasadit mu roucho z kožešiny 😀 Babičky řeši fakt neskutečný důležitosti 😉

lucieandrlova
26. srp 2013

Dcera teď nedávno dostala od mé kamarádky oranžové manšestrové kalhoty do zvonu a je to nové z obchodu. Takže když se prodávají, tak se nosí... Mimochodem jí moc sluší. 🙂

blannie
26. srp 2013

@lucieandrlova Ty jsou krásný! Já v obchodě potkávám jen samý legíny...

lucieandrlova
26. srp 2013

@blannie zítra se můžu podívat, zda je na kalhotách značka výrobce, ale myslím, že to vyrábí česká firma z Lopeníku.

speedygon
27. srp 2013

Taky jsme "zvonáče" nějaké měly a ještě i máme....na těch holčičkách to mnohdy vypadá lépe, než na dospělé ženské....a dcerce hrozně ten střih sluší 😵 Netvrdila bych, že se nenosí-spousta "retro" stylů je oblíbených....kolikrát sleduju, jak se vrací móda zpět a nadávám si, že jsem staré věci porozdávala 😀

jarunkaxyz1
autor
27. srp 2013

Holky, díky moc. 🙂 Zase jsem se přesvědčila, že je lepší dát na svoji intuici. 🙂

llluckaaa
27. srp 2013

Já se taky zvonáčům nevyhýbám (teda pokud se týče šatníku dítěte, u sebe moc zvony ráda nemám, přijde mi, že pak vypadám jak hippiesačka 😀 ).