Oblečení George - jak sedí velikosti?

baris
27. srp 2012

Dobrý den maminky, chtěla jsem se Vás zeptat. jaké máte zkušenosti s oblečením George.

My jsme nosily Next, teď hodně HMko, takže tam se už ve velikostech orientuji. Ale nyní jsem chtěla holkám koupit nějaká trička a štrample (punčochy nebo jak se tomu správně říká) z George a nevím jakou velikost. Starší dcera je jak žirafa a měří přes 112cm a je samá ruka, samá noha a tam mám obavy, že velikost 5-6let bude malá. Ale například dnes jsem koupila v lídlu štrample ve vel. 110-116 a jsou OK.

Dopředu moc děkuji moc za vaše zkušenosti 🙂

sylvar
27. srp 2012

Nakupuju a sedí super na velikost, jak má být 🙂

tiburcia
27. srp 2012

Myslím že george jako jediný těm velikostem fakt odpovídá 😉 🙂

marecek4
27. srp 2012

velikosti sedí přesně,i když třeba riflíky malému vydržely dýl

tajemna30
27. srp 2012

nakupuji, sedí a tím že jsme drobnější, vydrží daleko déle 🙂

rye
27. srp 2012

Trička jsou krátká, je potřeba brát o číslo větší, pyžama jsou divná- dlouhé kalhoty, krátké triko. Jinak jsou ty věci super a odpovídají.

lena.k
16. zář 2012

Ja mam zkusenosti s laclacovymi kalhotami a vydrzi dele, nicmene daji se pouzit uz od deklarovane velikosti. Treba kalhoty vel. 62 nosila mala jeste v 4.5ti mesicich.

limonada
30. črc 2013

Perfektní oblečení, hlavně pro holčičky, krásné romantické halenky, šatičky i sukýnky a velikosti jsou taky správné, akorát. A v těch velikostech je také dobrá značka Adams.

veronikaka
30. črc 2013

Velikosti nám taky sedí. Nakupuji dle věku. Hlavně nenakupujte předraženě od překupníků ...

blevinka
31. črc 2013

Otázka trochu mimo, jde Vám na jejich stránkách eshopu platit kartou? Mám povolené platby přes net, správně nastaveny limity, ale vždy mi napíší, že platbu nešlo strhnout a objednávku zruší - přitom v elektronickém bankovnictví vidím, že si částku na účtu zarezervují. Na jiných britských webech s placením nemám problém např. figleaves. Poradí mi někdo prosím?