Oblečení pro 4-6m na zimu. Fusak nebo kombinézu?

cincinnati
23. zář 2011

Co je nejvhodnější ? Co nejvíc využije ?

hansed
23. zář 2011

Ahoj, tak já měla pro dceru (narozená v červenci) oboje, jak fusak, tak kombinézu. Zastávám vrstvení oblečení, takže jsem jí dala víc vrstev plus ještě jsem ji šoupla do fusaku. Přeci jenom takhle malé děti se ještě venku nehýbou, takže můžou snadno prochladnout 😉 bundičku jsme využili, pokud jsme jeli někam autem...

eimmy
23. zář 2011

všechno...mám připravenou jak bundu, tak kombinezu tak i fusak... bez toho snad nejde existovat.. dítě nemá termoregulaci .. mus být v teple...

alenv
23. zář 2011

já teda mám na zimu kombinézu a fusak..

monny89
23. zář 2011

Mám jak kombinézu tak fusak... Uvidíme co nám bude víc vyhovovat. Koupila bych obojí 🙂

weri1
23. zář 2011

fusak! a do toho jsem oblíkala jen punčošky, kalhoty, body, mikinu, ponožky, čepičku, mám fusak outlast, teplounkej

mkr
23. zář 2011

mám vše, když bude v kočárku jen spát půjde do fusaku. když sedět bude mít bundu a fusak a autem kombinézu, dcera měla kombinézku do autosedačky a do fusaku chodila jen ve svetříku byl dost teplý, tak jsem to nepřeháněla, je narozená v lednu, pak jsou děti zpocené a na zdraví jim to nepřidá :(

lencza
23. zář 2011

já měla říjnové dítě a měli jsme oboje, jak fusak, tak kombinézu, bundu jsme ani neměli........do kombinézy jsem ji nemusela tolik oblíkat a pak jsem ji strčila ještě do fusaku........pokud jsme jeli autem, tak jsme měli slabší kombinézu a deku k tomu, do auta jsou pak ideální kombinézy do autosedačky

kvetinkaivanka
23. zář 2011

kombinézu a fusak 😉 bundičku jsme neměli,zdá se mi to zbytečné.Měla jsem skvělou teplou kombinézu,tak stačilo,když jsem malému dala jenom body,mikču,punčocháčky a bylo mu teploučko!!! 🙂

ja.na81
23. zář 2011

fusak a kombinezu, bundu dostane az letos, kdyz uz je "velky" .-)

monapink
24. zář 2011

Kvalitni a teploucky fusak,teplou kombinezu..bundu nebudes potrebovat,teda my ji nepotrebovali,dala jsem do kombinezy a do fusaku a mala byla v teple 😉 Bundu jsem poridila az na letos,ale kombinezu mame take 🙂

bufina
24. zář 2011

My jsme zase nikdy neměli kombinézu, ani pro novorozence. Vždycky sem oblíkla nějaký zateplený kalhoty nebo rifle, mikinu nebo svetřík a bundu. A šupla je do fusaku.

coxa
24. zář 2011

Určitě fusak i kombinézu.

miskadis
24. zář 2011

Také jsme dávali fusak a kombinézu, letos už bude mít i bundu, ale kombinézu máme samozřejmě taky připravenou 🙂

sarinecka61
26. zář 2011

Rozhodně fusak a k tomu bude stačit už jen kombinézka, bunda už je asi zbytečná. Mám fusak walabo, který je dost teplý, takže pokud nebyla moc zima, tak malý byl bez kombinézky a i tak byl hezky v teple. Je zase dobré, když se to u miminek s oblékáním nepřehání....tím nechci říct, aby jim bylo zima, ale zas přehnané vrstvení taky není dobré