Oblečení pro novorozence. Poradíte?

veverka.r
24. lis 2011

Ahoj, potřebuju poradit - sice už budu mít druhé dítko, ale první je letní a to druhé bude zimní. Chci se zeptat, bude stačit dítko obléct na cestu z porodky nebo do kočárku do body, dupačky, zimní kombinézka, rukavice, čepičku, šálu, a pak do fusaku a nebo fusaku do autosedačky?? Nebo byste daly ještě něco na bodýčko a dupačky?? Nechce se mi zbytečně utrácet, když mám plno věcí po Natálce. Všem děkuji za názor a radu. 😉

ladie
24. lis 2011

V téhle zimě dávám do kočáru body, dupačky, ponožky. Mikina, zimní kombinéza, čepice a šup do fusaku.

vafle
24. lis 2011

no můj malý byl teda extrémě citlivý na teplo nacož jsme přišli záhy a oblíkala jsem ho do bavlněného pyžamka a nějakého teplého overalu max chlupatou mikču na to a čepici a do fusaku...........
ale příliš jsem s ním venku netrajdala

usounek25
24. lis 2011

Ahoj, tak náš Adam se narodil v lednu a z porodnice jsme šli v body s kr. rukávem, punčochy, triko s dl. rukávem, kabátek + polodupačky, kombinéza a čepice a venku jsme ho ještě přehodili dekou. Ale v den kdy jsme šli my domů, tak opravdu dost mrzlo. Myslím, že to co jsi napsala je dostačující 😉

petulka25
24. lis 2011

ahoj oblíkám stejně jako ladie-my máme 2,5 měsíce........určitě bych malému mimi dala ještě mikču nebo nej overalek v takovém počasí jako je ted,ale ve větších mazech+vrstu navíc