Od kdy si díte začne určovat, co chce mít oblečeno?

juliga
17. únor 2010

Pro sve dite obcas nakupuji nektere oblecky i pul roku dopredu, zalezi na tom, jestli se mi neco libi a jestli je mozno poridit za vyhodnou cenu. Obcas taky nakupuji na mmb a parkrat jsem se jiz setkala s tim, ze u oblecku treba na trictvrte roku ci rok bylo napsano, ze to byl oblibeny oblecek toho ditete. Proto bych se chtela zeptat, od kdy zhruba dite zacne urcovat, ze toto chce a toto nechce mit obleceno. Normalne bych rekla, ze toto zacne az ve skolce nejdriv, ale nevim, z mladi uz si nepamatuji.

malovani
19. únor 2010

Evi si teda vybírá asi od dvou let... někdy se mi ji podaří přesvědčit, někdy ne... hlavně miluje sukně, šaty, náramky (na ručičce nosí navlečených tak 30 gumiček do vlasů, musíme kontrolovat, aby nebyly moc utažený...), náhrdelníky (kontrolovat, aby se někde nezahákla..)...

paja
19. únor 2010

Holky,
jste mě fakt některé pobavily 🙂. Jako kdybych viděla toho svého prcka... Už od roku a půl začal vymýšlet a je to pořád horší a horší 🙂. Slipy zásadně nechce nosit, protože tatínek nosí boxerky, takže on taky musí..., pyžamko - to je taky řev, když zrovna není k dispozici jeho oblíbené..., a když jde do školky...no comment 😀. Když je se svým oděvem spokojen, tak se postaví před zrcadlo a zálibně se na sebe kouká 😀. Nejvíce se teď těší na léto, aby si mohl i na ven obléct fotbalový dres 😀... Takže my občas s tím naším lumpem zažíváme zábavné chvilky co se týká oblečení 🙂.

allen1
19. únor 2010

Nella si sama chce vybírat oblečení už asi od těch dvou let sama, "nevýhodu" máme v tom, že se sama oblékne, komplet - od kalhotek po boty, tudíž když řeknu, že půjdem ven, musím být rychlejší a věci ji připravit a neprokecnout se. Jinak doma taky nosí vše co se točí, je blejskavé, dlouhé, prostě parádní, takže kolikrát vypadá jako od kolotočů a je spokojená. Jen ji malinko chybí vkus 😀 😀

sisi.v
19. únor 2010

allen - jo tak u nás vkus chybí taky, takže vždy když má přijít návštěva, která načinčanou tuto úchylku nezná, poschovávám všechny karnevalové a třpytkové šaty, a ona je stejně na tatínkovi vyprosí, na to navleče moje perlový korále, brejle proti sluníčku, svoje plastový náramky atd...prostě nádhera 😉...
ale zase na ven si nechá oblíct všechno, co jí dám, vybírá si jen na doma 😵, máme takovou úmluvu...jinak bych se styděla jít ven.

samik2008
20. únor 2010

U nás si začala dcerka vymýšlet když nastoupila do školky to měla 3 roky,ale ještě to nebylo nic moc.Ovšem tedkom je to kolikrát horor,ona nechce takové kalhotky,protože se jí nelíbí zrovna,ona nechce takovou halenku a takový punčochy,no aspon že si nevymýšlí jakou si vezne kombinézu nebo kalhoty a bundu,
Takže kolikrát rezignuju a řeknu jí at si nachystá věci sama,nemám náladu se hned po ránu rozčilovat 😉