Ověřené e-shopy se značkovým, novým oblečením pro děti

nicki_minaj
13. čer 2010

Ahojky,potřebovala bych pár typů na eshopy s dětským oblečením.Ale jen nové.Mimibazar i aukro znám,ale hledám i jiné.Začíná léto a pro 10m syna chci nějaké pěkné letní oblečení a taky nějaké pěkné kšiltovky.Nic zajímavého sem zatím nenašla.Poraďte;-)

mala_hodna
13. čer 2010

tak pokud ti nevadí i sekáček tak moc doporučuju www.brumla.cz www.laclik.cz www.satnicek.cz a www.baby2hand.cz

třeba něco vybereš 😉

nicki_minaj
autor
14. čer 2010

Diky moc,chtěla jsem sice nové,ale třeba tam nějaké pěkné kousky najdu.Já můžu doporučit www.nextik.eu

mala_hodna
14. čer 2010

mě přijde že některé ty kousky jsou vážně nové jen třeba vyprané zatím jsem nebyla vůbec zklamaná

a mám hrozně dobré zkušenosti s touto paní
http://www.ukvcz.com/
napíšeš co chceš a ona t to z UK objedná a pošle sem do ČR
objednává z nextu, george, mothercare,Debenhams a hlavně z Sports Direct kde mají fakt super ceny sportovních značek

nicki_minaj
autor
14. čer 2010

Tak na to se taky podívám.Nevíš kolik si za to bere?Někdo chce za libru 36,ale viděla jsem i 39 a to už mi přijde moc.

mala_hodna
14. čer 2010

myslím že 36 nebo 37kč 😉

nicki_minaj
autor
14. čer 2010

No tak to je jak u v většiny🙂 Já jsem právě měla strach ty věci z bazaru kupovat.Už jsem se 2x napálila.Jednou to nebyly trika vůbec z bavlny,ale umělina někde od vietnamců a podruhé tam byl flek co nebyl na fotce viďet a celkem dost žmolků.Tak snad teď už to bude ok,pokud si i ty s nákupem spokojená.

moudivlacek
14. čer 2010

ja obednala oarkat z brumly.cz a perfekt,vse bud jako nove nebo nove jeste s visackou za par kacek 😉

nicki_minaj
autor
14. čer 2010

Už jsem tam něco teda taky objednaja a jsem zvědavá.Ale myslím,že budu spokojená🙂

majateka
17. čer 2010

@nicki_minaj 🙂 🙂 🙂 Taky jsme tam už několikrát nakupovali a super věcičky za super ceny. A do týdne jsem měli tríča doma. Na objednávku to bylo za 14 dnů, ale i to je paráda.... 😉 😉

dadka2
18. čer 2010

Já nakupuju z www.topolino.de přes MMB.

sbartono
5. čer 2011

Dobry den damy, nahodou jsem se dostala sem, jmenuji se Sarka a jsem majitelkou ukvcz.com, pokud budete ccokoliv potrebovat z uk urcite me nevahejte kontaktovat, dovazim skoro cokoliv🙂 a serioznost je to ceho si vazim🙂 🙂

erikadu
5. lis 2012

To já si objednávám v uk sama a byla bych docela ráda kdyby se se mnou někdo rozdělil o poštovné🙂)

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinacechova1212
21. kvě 2013

dobrý outlet za slušné peníze je třeba na www.memi.cz, alespoň já jsem spokojena a nakupuju tam už několik let

brufinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monule1
25. črc 2013

Ahoj, pěkné věcičky mají na babyboutique.cz, mají jen nové a značkové věci, dokonce i botičky. Zatím jsem byla vždycky spokojená s nákupem.

brnky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kombihs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brnky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hela1995
20. srp 2013

V on-line obchodě Sports Direct najdete sportovní, lifestylové značky Nike, Puma, Adidas za málo peněz. Zboží až s 90% slevou. Sports Direct - nejlukrativnější e-shop ve Velké Británii.
Nakupujte levně a výhodně v Sports Direct v češtině a za koruny http://tidd.ly/214e931f

miada
Odpověď byla odstraněná
Zobraz