• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pro 13měs. dítě kombinézu nebo bundu s oteplováky?

1. října 2012 
Ahoj holky, malé je 13 měsíců a přemýšlím, jestli je lepší koupit ji kombinézu nebo soupravu oteplováky s bundou na zimu? Děkuji
25. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ja mam v planu koupit oboje,kdyz bude mit mokry jedno,tak dam druhy :wink: :sweat_smile:
25. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já kupuju jedině TCM (Tchibo) - vyhovuje mi právě z toho důvodu, že jsou to oteplováky a bunda. A když chci kombinézu, tak to sepnu v jedno. A vydrží fakt hodně. Takže letos už mám koupenou poprvé i na Marečka :slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
mě se taky osvedčilo tchibo, tím, že jde sepnout v jedno a když bylo třeba venku se vyčurat, nemusela jsem ho celeho svlekat, jen se stahly oteplovačky. ale z tohoto duvodu se vam to bude hodit asi az pristi zimu :wink:
25. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kombinétu a i oteplováky a bundu od Tchiba, můžeš to sepnou v pase zipem a máš pak taky kombinézu. Dokud dítě samo nechodí na záchod, tak je asi lepší kombinéza.
25. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme oboje, na střídačku, když je jedno mokré nebo špinavé :wink: .
25. zář 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mam oboje. Oteplovaky, kdyz jdeme jen radit ven a kalhoty s bundou kdyz vim, ze pujdeme nekam do tepla, kde by se maly musel svlekatk (obchody, navstevy, ...)
25. zář 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
TAky obojí, ale na ven určitě kombinézu, nebo připínací bundu
25. zář 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pokud se budete denně válet ve sněhu a v břečce jako my,tak rozhodně obojí.....nestíhá to totiž schnout :wink: :wink:
25. zář 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my měli 3kombinézy a dobrý,letos už kupujeme jen oteplováky,kvůli svlékání na záchod :grinning:
1. říj 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek