Pro 13měs. dítě kombinézu nebo bundu s oteplováky?

paja.83
25. zář 2012

Ahoj holky, malé je 13 měsíců a přemýšlím, jestli je lepší koupit ji kombinézu nebo soupravu oteplováky s bundou na zimu? Děkuji

camelinka
25. zář 2012

ahoj,ja mam v planu koupit oboje,kdyz bude mit mokry jedno,tak dam druhy 😉 😅

monika6e
25. zář 2012

já kupuju jedině TCM (Tchibo) - vyhovuje mi právě z toho důvodu, že jsou to oteplováky a bunda. A když chci kombinézu, tak to sepnu v jedno. A vydrží fakt hodně. Takže letos už mám koupenou poprvé i na Marečka 🙂

misa84
25. zář 2012

mě se taky osvedčilo tchibo, tím, že jde sepnout v jedno a když bylo třeba venku se vyčurat, nemusela jsem ho celeho svlekat, jen se stahly oteplovačky. ale z tohoto duvodu se vam to bude hodit asi az pristi zimu 😉

antarres
25. zář 2012

já mám kombinétu a i oteplováky a bundu od Tchiba, můžeš to sepnou v pase zipem a máš pak taky kombinézu. Dokud dítě samo nechodí na záchod, tak je asi lepší kombinéza.

hrusti
25. zář 2012

My máme oboje, na střídačku, když je jedno mokré nebo špinavé 😉 .

veruska007
25. zář 2012

Taky mam oboje. Oteplovaky, kdyz jdeme jen radit ven a kalhoty s bundou kdyz vim, ze pujdeme nekam do tepla, kde by se maly musel svlekatk (obchody, navstevy, ...)

nuonuon
25. zář 2012

TAky obojí, ale na ven určitě kombinézu, nebo připínací bundu

gammaray
25. zář 2012

pokud se budete denně válet ve sněhu a v břečce jako my,tak rozhodně obojí.....nestíhá to totiž schnout 😉 😉

cuma
1. říj 2012

my měli 3kombinézy a dobrý,letos už kupujeme jen oteplováky,kvůli svlékání na záchod 😀