Prodáváte oblečení po dětech?

lovely22
6. lis 2017

Holky prodáváte oblečení po svých dětech? Nebo rozdáte po rodině? Popřípadě darujete například do domovů atd? Pokud prodáváte či darujete tak kde?? Děkuji!

arevb
6. lis 2017

Já postupně prodávám,máme bazarek na fb s předáním přímo ve meste. Chceme ještě druhé mimco, ale nevydržela bych nic nekoupit 🙂

benetka
6. lis 2017

Ja prodavam tady na mk, jinak některe věci jsem dala kamaradce. Deky, bodyčka nektera trička jsem dala do charity.

betelgeuzz
6. lis 2017

Nemám kolem sebe kamarádky, které by měly menší děti. Obnošené věci dávám do kontejneru na oblečení, hezké věci prodávám. Když jsem měla víc věcí, nosila jsem do bazárku do komise, tam se prodalo dost oblečení, nebo jsme využívala různé burzy v mateřských centrech. Teď prodávám na internetu.

eloise02
6. lis 2017

Prodávám na MK a na Mimibazaru. Tento rok se docela dařilo, měli jsme za to dovolenou u moře, protože jsem ty peníze odkládala zvlášť.

zuzineckah
6. lis 2017

Teď už jo, protože další dítko nebude 😀 naprostou většinu věcí jsme měla nové, takže jsou v dobrém, někdy i nenošeném stavu.... 😀 Ty nejdražší, které vím, že neprodám ani za polovinu nechávám v rodině. Ostatní prodávám na letgo, teď na fb ve značkových skupinkách.

dandaa
6. lis 2017

První várku jsem dala do kojeňáku,jinak si nechávám věci na další děti.

eldrag
6. lis 2017

Ne, hezké dávám švagrové. Takové to horší, respektive ne pro nafrněnou damičku davam azylakum nebo dobrotetam.

blahova_andrea
6. lis 2017

my už další neplánujeme a místa moc nemáme, takže oblečení, co už je dětem malé nebo hračky, s kterými si už nehrají, tak prostě musí z domu. něco si občas vybere sestra pro syna, po dceři jsem zas něco darovala známé mamince samoživitelce a něco se prodá. já jsem ráda za každou korunu. prodám malé a za to pak zas koupím větší. fb nemám, takže prodávám na zdejším bazárku, sbazaru, bazoši apod.

drzticka81
6. lis 2017

Ja mam syn a dve dcery-takze jsem cekala,co bude treti za pohlavi a zbavuju se veci po synovi a budu po nejmladsi dceri.....nejprve jsem nabidla veci ke koupi kolegyni,co ma dva kluky,pak jine zname, dala jsem to tu,na sbazar,bazos,vinted /tam jsem dala moje veci-zmenila se mi postava) a na fb-bazarky naseho mesta-nejuspesnejsi je to na fb-dotycny si to pri predani muze vyzkouset, prohlednout a usetri postovne......

puresin
6. lis 2017

Mne se veci po trech detech uz zacly nejak hromadit, takze cekam, az seberu silu a odvahu a pustim se do trideni - nejlepsi prodam kamaradkam a pak tady nebo na mimibazaru, pekne overalky dam na cerstve miminko svagrove a zbytek do kojenaku a do azylu. No a ted jeste najit to odhodlani.. 😝

belleelle
6. lis 2017

Na vinted a ve skupinach na fb. Neco nechavam po rodine.

aidelina
6. lis 2017

Já jsem všechny věci po synovi rozdala, část dala na charitu a v říjnu zjistila, že jsem po 9 letech znovu těhotná, takže zase budeme nakupovat od nuly 🙂