• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

(Rychlo)Zavinovačka, fusak, kombinézka. Co určitě mít?

17. srpna 2008 
Ahoj holky,

přemýšlím, co vše mít pro mimi. Jestli normální zavinovačku, pak rychlo a kombinézku a fusak určitě.
Ale v čem třeba jít pak z porodnice? Kdybych malého zabalila do rychlozavinovačky a dala ho do sedačky, pak už možná rychloz. nikdy nepoužiju. Nebo dupačky, kabátek a rovnou do fusaku? nebude mu v tom v říjnu zima?
Jak to plánujete vy?
15. srp 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky mám pocit, že už snad normální zavinovačky nedělají, nevíte?
15. srp 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Když jsme šli my z porodky domů,malýho jsem měla v zimním kompletu a přikrytýho dekou. Jinak doma jsem měla rychlozavinovačku a tu jsme používali asi do dvou měsíců,ale docela jsme ji užili,malej se v ní cítil dobře.
15. srp 2008 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulka co myslíš normální zavinovačkou, já mám tuhle http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1523202&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F a ještě budu pořizovat tuhle asi a v té vidím že ho povezu z porodnice http://www.prodeti.eu/zavinovacka-do-autosedacky-zimni-zavinovacka-do-autosedacky-c-108_90.html
15. srp 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kasickou zavinovačku myslím na zavazování, tuhle: http://www.simkahracky.cz/zbozi/143/klasicka-zavinovacka-jednoducha/?PHPSESSID=2ad01ae18fe730817c461b20fa6830d5

Ta tvoje je pěkná.
15. srp 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihulka někde jsem je viděla občas prodávat, myslím že na MMB ale já ji určitě kupovat nebudu nelíbí se mi vůbec
15. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko moc nechápu jak jsi to myslela s tím že bys malého: "zabalila do rychlozavinovačky a dala ho do sedačky, pak už možná rychloz. nikdy nepoužiju"...to nechápu. Pokud tedy rychlozavinovačkou myslíme totéž :sweat_smile:
Já myslím klasická zavinka- ten odkaz co jsi dávala.
a rychlozavinku máme tuhle:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1421004&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
tedy vpodstatě čtverec, v jednom jeho rohu má mimi hlavičku a do zbytku se zabalí- a většinou se to uzavře suchým zipem (narozdíl od té klasické která má maličko jiný tvar a je na zavazování).
ale ani v jedné se teda mimi podle mě nedá převážet v autosedačce, pokud má být připoutané :sweat_smile:
Pro říjnový mimi bych asi volila buď přes dupačky kombinézku a popř ještě nějakou lehčí deku (samo záleží jaký bude počasí že) a nebo jak píšeš, dupačky, kabátek a fusak, který jde do autosedačky-v tom mu zima určitě nebude :wink:
15. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste maj normalni zavinovacky. Jinak mikulko: ja ma jednu rychlo , jednu do autosedacky.. Fusak už mám radši taky nevim jaké bude počásí, a kombinézka myslím bude stačit až tak v říjnu nebo v listopadu.. Ale ta zavin. do autosedačky je fajn :wink:
15. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám říjnové mimi a dost jsme užili fusak do autosedačky. V normální nebo rychlozavinovačce nemůžeš mimi do sedačky připoutat, jak píše quinny. Rychlozavinovačku jsem užila hodně doma, klasickou jsme měli na sobě asi jen prvních 14 dní v noci, ta se moc neosvědčila, malý měl bolení bříška a potřeboval si kopat nožičkama.
15. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že z porodnice každé miminko jede v autosedačce, neboť musí. Tzn. má na sobě teplou kombinézku nebo zavinovačku do autosedačky (podle počasí). My měli kombinézku a užili jsme ji i později do kočárku. Na doma jsem měla rychlozavinovačku a v ní malý spal zabalený asi do 6-ti měsíců. Měl to rád a pak už z ní dost vyčuhoval, tak ji teď má jako lehkou peřinku. Myslím, že investice do klasické krajkové zavazovací zavinovačky je zbytečná. Mě tahle zavinovačka přijde i nepraktická.
15. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, ona asi zavinovačka nejde do autosedačky, musí to být buď speciální přímo do autosedačky, nebo fakt ten fusak, který má udělané i díry na popruhy.
Asi tedy malého převezeme normálně v teplejším kanátku atd. a fusaku.

Mně ty klasické zavinovačky připadají lepší v tom, že je tam děcko dané jako by pevněji, než v rychlozavinovačce...
16. srp 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko, tak ja tech krajkovych mela asi 5 :sweat_smile: (pujcenych + 3 jeste po mne) a malou jsem do toho nedala ani jednou. Rychlozavinovacku jsem pouzila jen parkrat a z porodnice jsme jeli v pulce brezna a mala mela na sobe: body s dlouhym rukave, dupacky, kabatek, zimni chlupate kalhoty + bundicku, cepici a rukavice a jeste byla v autosedacce v teto zavinovacce: http://www.prodeti.eu/zavinovacka-do-autosedacky-zimni-zavinovacka-do-autosedacky-c-108_90.html Byla dost velka zima.
16. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu zavinovacku do autosedacky jsme vyuzili opravdu hodne a dlouho. Je to prakticke a me se i moc libi. Zkusim, jeste se do ni jeste vejde, ale to uz dost pochybuju...
16. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko, tu zavinovacku do autosedačky co ti na ni posilal odkaz kacamar mam i ja a hodne si ji chválej, myslim že by se ti vyplatila
16. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já využila nejvíc klasickou zavinovačku (v říjnu bude chladněji) ne na cestování, ale na doma - na spaní, přes den, malá v ní byla spokojenější (i v porodnici nám děti balili do zavinovaček) měla jsem ještě po mně, takže jsme je opět využili :slight_smile: koupila sem si i rychlozavinovačku (kamarádky si ji chválily), je to rychlejší, ale měla sem pocit, že v klasické je malá spokojenější (byla pevnější),používala jsem ji do 2 měsíců - pak už potřebovala prostor i v noci, líp se mi i kojilo - když jsem ji brala v zavinovačce,hlavně když byla malušinká :dizzy_face:
16. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulka existují i zavinovačky s výztuží pro novorozence, dá se dá stahnout dost pevně :slight_smile: a později ji jen vytáhneš a je to :slight_smile:
17. srp 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacamar, to je krásná zavinovačka. O té budu uvažovat, moc pěkná.

smardík, a nemáš nějaký odkaz? Protože zase, když koupím klasickou zavinovačku (tu, co jsme měly my), abych jí pak nevyužila jen 2 měsíce :unamused:
17. srp 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulka mám ji v albu, dneska nejsem doma ale zítra ti nafotím i tu výztuž a dám to tam :slight_smile:, mě přišla pro malé mimčo lepší i na zádička, že jsou zpěvněné a pak to jde vyndat, tak mám jednu tu a jednu nezpevněnou, ta klasická mi osobně přijde zbytečná
17. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “veci na predaj patria do bazaru”
13. zář 2010 ve 13:50 • maly_prcek
Tvůj příspěvek