(Rychlo)Zavinovačka, fusak, kombinézka. Co určitě mít?

mikulka
15. srp 2008

Ahoj holky,

přemýšlím, co vše mít pro mimi. Jestli normální zavinovačku, pak rychlo a kombinézku a fusak určitě.
Ale v čem třeba jít pak z porodnice? Kdybych malého zabalila do rychlozavinovačky a dala ho do sedačky, pak už možná rychloz. nikdy nepoužiju. Nebo dupačky, kabátek a rovnou do fusaku? nebude mu v tom v říjnu zima?
Jak to plánujete vy?

mikulka
autor
15. srp 2008

Taky mám pocit, že už snad normální zavinovačky nedělají, nevíte?

ssaara
15. srp 2008

Ahoj! Když jsme šli my z porodky domů,malýho jsem měla v zimním kompletu a přikrytýho dekou. Jinak doma jsem měla rychlozavinovačku a tu jsme používali asi do dvou měsíců,ale docela jsme ji užili,malej se v ní cítil dobře.

smardik
15. srp 2008

mikulka co myslíš normální zavinovačkou, já mám tuhle https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a ještě budu pořizovat tuhle asi a v té vidím že ho povezu z porodnice http://www.prodeti.eu/zavinovacka-do-autosedack...

mikulka
autor
15. srp 2008

Kasickou zavinovačku myslím na zavazování, tuhle: http://www.simkahracky.cz/zbozi/143/klasicka-za...

Ta tvoje je pěkná.

smardik
15. srp 2008

mihulka někde jsem je viděla občas prodávat, myslím že na MMB ale já ji určitě kupovat nebudu nelíbí se mi vůbec

quinny
15. srp 2008

mikulko moc nechápu jak jsi to myslela s tím že bys malého: "zabalila do rychlozavinovačky a dala ho do sedačky, pak už možná rychloz. nikdy nepoužiju"...to nechápu. Pokud tedy rychlozavinovačkou myslíme totéž 😅
Já myslím klasická zavinka- ten odkaz co jsi dávala.
a rychlozavinku máme tuhle:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tedy vpodstatě čtverec, v jednom jeho rohu má mimi hlavičku a do zbytku se zabalí- a většinou se to uzavře suchým zipem (narozdíl od té klasické která má maličko jiný tvar a je na zavazování).
ale ani v jedné se teda mimi podle mě nedá převážet v autosedačce, pokud má být připoutané 😅
Pro říjnový mimi bych asi volila buď přes dupačky kombinézku a popř ještě nějakou lehčí deku (samo záleží jaký bude počasí že) a nebo jak píšeš, dupačky, kabátek a fusak, který jde do autosedačky-v tom mu zima určitě nebude 😉

heresta
15. srp 2008

jeste maj normalni zavinovacky. Jinak mikulko: ja ma jednu rychlo , jednu do autosedacky.. Fusak už mám radši taky nevim jaké bude počásí, a kombinézka myslím bude stačit až tak v říjnu nebo v listopadu.. Ale ta zavin. do autosedačky je fajn 😉

martinka81
15. srp 2008

Ahoj, mám říjnové mimi a dost jsme užili fusak do autosedačky. V normální nebo rychlozavinovačce nemůžeš mimi do sedačky připoutat, jak píše quinny. Rychlozavinovačku jsem užila hodně doma, klasickou jsme měli na sobě asi jen prvních 14 dní v noci, ta se moc neosvědčila, malý měl bolení bříška a potřeboval si kopat nožičkama.

kubinkov
15. srp 2008

Myslím, že z porodnice každé miminko jede v autosedačce, neboť musí. Tzn. má na sobě teplou kombinézku nebo zavinovačku do autosedačky (podle počasí). My měli kombinézku a užili jsme ji i později do kočárku. Na doma jsem měla rychlozavinovačku a v ní malý spal zabalený asi do 6-ti měsíců. Měl to rád a pak už z ní dost vyčuhoval, tak ji teď má jako lehkou peřinku. Myslím, že investice do klasické krajkové zavazovací zavinovačky je zbytečná. Mě tahle zavinovačka přijde i nepraktická.

mikulka
autor
16. srp 2008

Aha, ona asi zavinovačka nejde do autosedačky, musí to být buď speciální přímo do autosedačky, nebo fakt ten fusak, který má udělané i díry na popruhy.
Asi tedy malého převezeme normálně v teplejším kanátku atd. a fusaku.

Mně ty klasické zavinovačky připadají lepší v tom, že je tam děcko dané jako by pevněji, než v rychlozavinovačce...

kacamar
16. srp 2008

mikulko, tak ja tech krajkovych mela asi 5 😅 (pujcenych + 3 jeste po mne) a malou jsem do toho nedala ani jednou. Rychlozavinovacku jsem pouzila jen parkrat a z porodnice jsme jeli v pulce brezna a mala mela na sobe: body s dlouhym rukave, dupacky, kabatek, zimni chlupate kalhoty + bundicku, cepici a rukavice a jeste byla v autosedacce v teto zavinovacce: http://www.prodeti.eu/zavinovacka-do-autosedack... Byla dost velka zima.

kacamar
16. srp 2008

tu zavinovacku do autosedacky jsme vyuzili opravdu hodne a dlouho. Je to prakticke a me se i moc libi. Zkusim, jeste se do ni jeste vejde, ale to uz dost pochybuju...

heresta
16. srp 2008

mikulko, tu zavinovacku do autosedačky co ti na ni posilal odkaz kacamar mam i ja a hodne si ji chválej, myslim že by se ti vyplatila

coriven
16. srp 2008

ahoj,
já využila nejvíc klasickou zavinovačku (v říjnu bude chladněji) ne na cestování, ale na doma - na spaní, přes den, malá v ní byla spokojenější (i v porodnici nám děti balili do zavinovaček) měla jsem ještě po mně, takže jsme je opět využili 🙂 koupila sem si i rychlozavinovačku (kamarádky si ji chválily), je to rychlejší, ale měla sem pocit, že v klasické je malá spokojenější (byla pevnější),používala jsem ji do 2 měsíců - pak už potřebovala prostor i v noci, líp se mi i kojilo - když jsem ji brala v zavinovačce,hlavně když byla malušinká 😵

smardik
17. srp 2008

mikulka existují i zavinovačky s výztuží pro novorozence, dá se dá stahnout dost pevně 🙂 a později ji jen vytáhneš a je to 🙂

mikulka
autor
17. srp 2008

kacamar, to je krásná zavinovačka. O té budu uvažovat, moc pěkná.

smardík, a nemáš nějaký odkaz? Protože zase, když koupím klasickou zavinovačku (tu, co jsme měly my), abych jí pak nevyužila jen 2 měsíce 😒

smardik
17. srp 2008

mikulka mám ji v albu, dneska nejsem doma ale zítra ti nafotím i tu výztuž a dám to tam 🙂, mě přišla pro malé mimčo lepší i na zádička, že jsou zpěvněné a pak to jde vyndat, tak mám jednu tu a jednu nezpevněnou, ta klasická mi osobně přijde zbytečná

maly_prcek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz