Šatičky na zapínání na zádíčkách miminko tlačí?

evcounek
6. srp 2013

maminky potřebuji poradit. čekáme listopadovou holčičku a chtěla jsem jí koupit šatičky na léto. bude jí kolem 6m. líbili se mi šatičky, ale měli zapínání na zádíčkách. Nekoupila jsem je protože mi přišlo že jí to bude tlačit, když bude sedět nebo ležet v kočárku nebo na zemi. Je to jen moje utkvělá představa, že zapínání na zádíčkách není dobré? díky moc

romcovaklarka
6. srp 2013

@evcounek Moje spí na břiše - a od doby, co se umí přetáčet, tak je na břiše skoro furt, takže nám by spíš vadilo na břiše 🙂 Na sezení to vadit nebude, pač tam bude mít asi plínku, to ji tlačit nebude. I když v půlroce je velká pravděpodobnost, že ještě sedět nebude 😉 Ale pokud chceš mít jistotu, tak kup takové volnější, co se rozepínají na ramínkách 🙂

hhanca
6. srp 2013

My teda máme jedno tričko se zapínáním na zádech a když spí, tak ty patentky má otlačený :(

evcounek
autor
6. srp 2013

@romcovaklarka Hele jestli bude Zuza po bráchovi tak se nebude plazit ani lést a rovnou začne v 10,5m chodit
😀 @hhanca no právě toho se bojím
dnes jsem se byla kouknout na body vel 56 a nabízela mi body se zapínáním na zádíčkách. já se jí ptala jestli to nevadí a ona, že si prý nikdo nestěžoval