Sháním novorozenecké oblečení bez anglických nápisů

jkur
13. čer 2014

Dobrý den,

nějaký typ kde sehnat oblečky bez nápisů? Přijde mi hrozné aby moje dítě od mala nosilo body s nápisem dog atd. Bohužel moc e-shopu nebo krámů takovéto oblečení nemá.

lv
13. čer 2014

je spousta jen s dětskými motivy, buď nějaké zvířátko po celé ploše, nebo jen jedno na prsou..já těch popsaných měla miminum, aniž bych to vyhledávala, nebo se tomu bránila..nebo čistě bílé.

kass86
13. čer 2014

Zkus Kik. Mají tam spíše klasické motivy jako medvídky atd.

anushka111
13. čer 2014

Já mám dobrou zkušenost s Cheerokee z Tesca, HaM, Lindex a CaA samozřejmě tam najdete i stěmi nápisy, ale je tam většina těch obrázkových .Ještě Takko, to moc u dětského nápisy nemívá, ale mne moc nevyhovuje cena=kvalita 🙂

mooncaa
13. čer 2014

@jkur Scamp má české nápisy, nebo bez

yamdena
13. čer 2014

Ahoj, kvalitní české oblečení s pěknými dětskými motivy (nebo bez) mělo Pixy Baby. Teď nějak rekonstruují e-shop, ale snad se brzy otevře.

scheetje
14. čer 2014

A co je na tom hrozneho? Ze by se, nedej boze, jednou naucilo pasivne nejaka anglicka slovicka? No ne, to se mu v dnesnim svete nebude ani hodit. Fuj!

takarazestinusakur
14. čer 2014

@scheetje mě se taky nelíbí nápisy všeho druhu a jedno jestli anglické, japonské či české, je to otázka každé maminky, jaký má vkus. Mít na dítěti napsáno "dog" bych upřímně asi taky neskousla. 😀

Děti (novorozenci zvláště) si tímto způsobem slovní zásobu příliš nerozvíjejí (zvlášť pokud je tam jen název bez obrázku), navíc většině mimi, je naprosto fuk, co mají na sobě, hlavně že to je suché a "nekouše" je to.

Ve školce (v japonské školce) jsem potkala malého Japonce, který měl na tričku české nápisy: Hasiči, žáby, dobrý den, Prosím. Maminka si tričko vybírala podle toho, že bylo roztomilé, tak mě požádala o překlad, a pak říká: "To jsem ráda, že tam jsou tam napsány takové hezké věci" Well, kdyby nebyly, tak to bude vadit asi jen těm, kteří znají význam. Sama dávám přednost oblečení bez nápisů u sebe a u dětí to budu dělat stejně. Nemusím se obávat, že bych nekoupením trička s angl. nápisem své děti ochudila, protože pasivní znalost aj budou mít i kdyby nechtěly... 🙂

takarazestinusakur
14. čer 2014

@anushka111 HaM mám ráda, jsem ráda, že v Japanu mají. Dětské oblečení tu mají krásné, ale nastávají maminky oblékají do mixu bílé s černou, či červenou. 😢 Ale jkur se ptá na dětské oblečení, takže to můžu jen a jen doporučit 🙂

zelva
14. čer 2014

Dle mého názoru toho oblečení mají takové kýble, že snad nemusí být problém najít bóďa bez nápisů. Jsou i čeští výrobci jako např. Amálka, Jožánek apod. Měla jsem od nich dost bodyček z krásné kvalitní bavlny, vždy jen s jednoduchým obrázkem.

jkur
autor
14. čer 2014

@scheetje No ve velikosti 62 se asi těžko naučí anglický slovíčka. A je to jen můj názor. A podle mně se děti mají nejdříve naučit pořádně mateřský jazyk a pak až cizí.

jkur
autor
14. čer 2014

A jinak všem děkuji za tipy. Proberu co podědím a pak se vydám na nákupy.

scheetje
14. čer 2014

@jkur Psala jsem slovo "jednou", coz samozrejme nezahrnuje vel. 62. A kdyz to tak ctu, tak na velikosti obleceni asi ani zalezet nebude... No proste, deset otcenasu za kazdy anglicky napis 😀

jarunkaxyz1
15. čer 2014

Já myslím, že těch oblečků je bez nápisů fakt dost (taky jsem měla z internet. obchůdků českou kvalitu), pak hlavně CA a sem tam FF (Tesco).

Jinak přeci nejde o to, aby se dítě "jednou" naučilo anglická slovíčka, ono z hadříků tomu opravdu stejně moc "nedá".....ale o vkus maminky..taky jsem měla (u kor takových pidi velikostí) raději dětský obrázek či jemnou výšivku. Ono s těmi nápisy je to tak trochu podobné, jako když místo miminek vidíte na ulici medvědy, zajíce, žáby, včely....taky je to sice chvíli roztomilé, ale pouze do určité míry 😉

rulfici4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz