Šik móda pro batolata. Kde nakupujete?

ladek
18. dub 2008

Ahojte maminky 😅 Kam chodite nejradeji nakupovat na ty nase drobecky 😀

kitty68
18. dub 2008

cherokee v tescu, js moc spokojena 😎

nikes
18. dub 2008

jednoznačně mimibazar a mimiaukce a většinou oblečku od fa NEXT

kajule
18. dub 2008

Ja taky rada nakupuju Cherokee v Tescu,pak jsou pekny a navic nejsou ani zbytecne drahy. 🙂 Prijde mi ale,ze na chlapecky maj ten vyber lepsi. Kdyz na to tak koukam tak u tech holcice mi prijde, ze maj vsechno hlavne v ruzovy,tim ale nerikam,ze nejsou pekny akorat ty ruzovy uz je moc.

llucinka
18. dub 2008

Objednávám z Anglie NEXT a hodně v Tescu, Cherokee 😵

kaju: No, u nás zase maj víc na holčičky 😝

lendy1
18. dub 2008

já kupuji úplně nejvíc NEXT a H&M na MMB a MMA a jinak v Tesco Cherokee, když mě tam něco opravdu zaujme a v C&A většinou body a ponožky

kajule
18. dub 2008

Luci, u nas maj hodne na holcicky i na chlapecky akorat mi prijde ten vyber na kluky lepsi, pac se tam neopakuje porad jenom treba modra. Jinac od NEXTU mame hlavne laclacky a riflicky a presne jak rika lendy, tak v C&A kupujeme taky vetsinou body a ponozky a pak taky jeste puncochace se tam daj sehnat i vcelku levne.

aponchie
18. dub 2008

H&M,C&A,Next,Early Days,Au Pays de Mimis,Fcuk a to vetsinou mam z UK dovezene a neco z USA(Carters max)jinak bezne Cherokee Tesco a kde se co da a co zrovna potrebuje a maji ;boty Humanic,Bata,Deichman.

kitty68
18. dub 2008

next js taky dobre, ale az tak od 6m

aponchie
18. dub 2008

ja nemuzu ani slovo na next rict at to bylo nove nebo ze sekace tak ta kvalita je uzasna,zadne seprani,barvy drzi proste parada,ale mozna se mi zda nebo je to fakt,ale delaji dost dlouhe rukavy a kratky tela 😀 jo a jeste mame dost veci z Gapu jak byl manza ve statech navozil toho mrak

kajule
18. dub 2008

Jj, Gap taky mame hodne a jeste Calvin Klein od nich hodne tricek, ktery nam navozila kamoska z USA a jsou vazne krasny. 😵

kitty68
18. dub 2008

no jako ella ma rifliky z nextu co js 1-11/2 roku a nosi je ted, a teplacky newborn jsou ji taky, jinak s tema rukavama mas pravdu, tricko ma obtahle a rukavy zahnute 😀
od tech 6 to uz nemaji prave tak moc ruzove 😀
a hodne veci js taky nakoupila u woolworths
a pak M&S nemaji spatne a tchyne dela v boots, tak ji sem tam koupi tam

kitty68
18. dub 2008

do gapu se chystam, ale maji detske v prvnim patre a nemaji tam vytah ☹ tak az pujdem s tatinem, bude venku hlidat

kajule
18. dub 2008

Kitty, ja kdyz prijdu tady do Tesca, tak mi prijde, ze je ruzovy vazne vsechno. 😀 Ale na druhou stranu to nezkoumam zase tolik, pac preci jenom Patoj saticky nekupuju. 😀

aponchie
18. dub 2008

juuuu boots miluju z tama konkretne potrebuju No7 perlicky ruzove na tvar ty jsou boziiii 😵 jeste mam nekde slevovou kartu zeptej se tchyne jestli jeste plati 😀 ja mam vsecko z vyprodeje ja bych to normalne nekoupila hlavne ten next teda..HM se da jeste ale klidne ma i teplaky a skolkove veci z normos levnych obchodu pac nemame holcicku ale chlapecka 😀

ladek
autor
19. dub 2008

dik za odpovedi 🙂 Divala jsem se na MMB,jsou tam krasne vecicky 😀 Prosim o radu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nechapu co treba znamena bonus 45,-,-,-kc a cena 1111111111 kc ☹

llucinka
19. dub 2008

u nextu se dají pořídit super věci za docela dobrou cenu, výborné je to, že tam tak rychle nepadá cena, pokud to chci pak prodat. Takže já nakupuju nové, ve výprodejích možnost nemám. 😉

A souhlasím, že next je super až od 6-ti měsíců. Pro malá mimi nedělají nic s ťapkami, což jsem ocenila nejvíc, neumím si představit, že bych mu oblíkla tepláčky a ponožky, dupačky byly super. A těch next nemá... 😒

berynka
19. dub 2008

Ahojky,
já nakupuji většinou v HaM nebo v Tescu Cherokee. Jinak máme v Berouně super sekáče, v jednom je zboží jen z UK, takže hlavně Next nebo Mark and Spencer a ve druhém mají pouze miminkovské zboží, seženou se tam pěkné kousky třeba od Benettonu. Fakt si to nemůžu vynachválit. Oblečky, které se mi tam povedlo koupit, nosí naše malá i jako parádní. Byly podle všeho úplně nové 😉 .