Také jiná značka než Next - HM - co vy na to?

helik007
22. lis 2013

Chci znát pokud je to možné-Vvaše názory -líbí,nelíbí...

kajovaevicka
22. lis 2013

Něco ano, něco ne🙂

helik007
autor
22. lis 2013

Co ne a proč?? Je jasné,že dělám průzkum trhu...nic ale neprodávám...pouze mne zajímá co by na to 😀 maminy řekly...

ev.ka
22. lis 2013

něco ano, něco ne
navíc mám u Next a HM vyzkoušeno, jak to sedí a jakou kupovat velikost, že to něco vydrží a po prvním praní z toho není hadr
což u neznáme značky není

ev.ka
22. lis 2013

a když už, tak bych šáhla po Lindex 😉

helik007
autor
22. lis 2013

@ev.ka no ona to zase neni TAK neznámá značka...je to vyráběné v Evropě... 😀 😀 a u Nextu, ano...něco vydrží,ale u toho HM,bych zas tak moc neupřednostnovala výdrž po praní..

helik007
autor
22. lis 2013

@ev.ka Ano Lindex je super taky máme rádi...jenže nemá z poloviny takový výběr sortimentu...a jsem na větvi,když dorazim někam-kde minimálně 3 děti mají stejné triko,kalhoty-nebo alespon fusekle!!

uztotakbude
22. lis 2013

Většina ne. Líbí se mi jen předposlední fotka v zakládajícím příspěvku. Jinak ne.

ninive211
22. lis 2013

Takto z fotek - tak některé věci se mi líbí více, některé méně. Osobně nemusím puntíky, takže ty puntíkované věci patří mezi ty, co se mi líbí méně. Ale to je věc názoru a vkusu. A pak nemám moc ráda velké nápisy, zejména anglické, na oblečení pro děti. Naopak se mi líbí oblečení s kontrastními proužky bílá/barevná.
Vlastní dítě ještě nemám, takže nakupování mě teprve čeká. Už teď vím, že se budu zaměřovat hlavně na cenu, protože kupovat miminu mikču za 400 a víc, když z toho za 3 týdny vyroste, mi přijde jako nesmysl. Třeba konkrétně jsem nedávno "omylem" zabrousila do Vámi zmiňovaného Lindexu - možná je kvalitní, ale výběr (alespoń v tom kamenném obchodě) malý a věci předražené :-/ Takže takové věci bych koupila leda z bazárku.

ev.ka
22. lis 2013

jo a taky vyhledávám na holčičky "nerůžovou", což je taky věc osobního vkusu. Jako že fakt je toho nerůžového na krámech málo a většina holčiček chodí jak cukrová vata 😝

barca_e
22. lis 2013

Něco ano, něco ne. Neupřednostňuji žádnou značku, vlastně jo. Nejsem zrovna nakupovací typ, takže to jistí značky z Tesca 🙂 Vydrží to přesně tolik, kolik má. Mám i pár věcí z Nextu a neřekla bych, že se nějak výrazně liší od jiných. Věci bych si musela především osahat, abych se mohla rozhodnout, za koupit či ne. Co mi osobně vadí, je to, že u "levnějších" značek mi přijde, že pro kluky je omezená nabídka barev. Mám ráda na dětech pestré barvy a některé věci se pro kluky mají modré, šedivé, černé, khaki....a já bych klidně brala červené apod.

hojda
22. lis 2013

U nás vede Topolino.

petrajavor
22. lis 2013

@helik007 celkem jo, jen H&M a Next kupuju kvůli tomu, že jsou jejich věci krásné a hlavně větší, takže malému dýl vydrží....Když koupím třeba F&F tak sice jsou hezké i s kvalitou nemám problém, ale s tím jak roste je mu to za chvilku malé....

llluckaaa
22. lis 2013

Něco se mi líbí, něco ne. Jak už tu někdo psal, taky nemám ráda maskovací barvy (jako je např. khaki). No a taky moc nemusím bílou (protože po pár jídlech a vyprání to žádná bílá nebude 😠 ) a oblečení s anglickými nápisy. Nejvíc se mi líbí kabátek s červeným puntíky, ale ta zase vypadá hrozně uměle ☹ No a jinak to celkově vypadá spíš obyčejně, takže by mě to na první pohled nezaujalo k nakupování...

ivett25
22. lis 2013

Za mě nejvíce Carters, pak Next a HM! 🙂

helik007
autor
22. lis 2013

No holky díky. za názory...je to zřejmě nedobrými fotkami 😀 😀 našla jsem tenhle web,

http://magazin.cridokids.ro/manufacturer.php?id...

kde mají tuhle výbornou Holandskou značku...a musím říct,že jediná chyba je,že je to menší než jsme zvyklé a než asi má být🙂))jinak co do materialu,kvality, barev, vzorů a velikostí sortimentu se můžou jít výše uváděné značky klouzat...a věřte,že i zaryté odpůrkyné růžové a puntíků a proužků si vyberou to své...jak na holky, tak na kluky nerozdílně a pro větší děti DJ DUTCHJEANS.....pro náročné mají Djirke's vyšší comfort řadu v zemitých tonech...
Má Holandská kamarádka rušila obchod a tak jsem jí odpomohla 😀 😀 a ted přemýšlým co s tím🙂))
zda je možné rozbít kult HM a Nextu a nebo to odprodat někomu vcelku...ještě uvidím a díky🙂)))

llluckaaa
22. lis 2013

@helik007 Nebudeš to mít lehké 😒 Ono je sice pěkné, že je to super kvalita, jenže je to pořád neznámá značka, se kterou tu nejsou zkušenosti a kterou si člověk nemůže osahat v obchodě. Takže pokud budeš chtít držet ceny podobné jako je HM či dokonce Next, tak asi všichni raději sáhnout po nich ☹

ivca_doubek
22. lis 2013

@helik007 Hmmm... Tak na těch stránkách mě nejvíc baví ta cena 😀 😀. Zdarma beru 😀 😀

helik007
autor
22. lis 2013

A ještě pro zasmání🙂) takhle vypaddá 10 tisíc kusů dětského ohozu🙂)) a z toho například jen 1500 kusů jsou ony šaty -víc než 40 různých šatiček-což Lindex,HM a Next ani nedaj dohromady🙂)))
Až se vtírá myšlenka,že kvantita ubírá na kvalitě...ale není tomu tak🙂) takže za mě ano.
A to at si otevřu obchod já nebo kdoliv jiný v případě prodeje věcí🙂))
Jo a ceny??
NO nic levného to není....ale myslim srovnatelné s Lindexem....
Ale pokud se rozhodnu pro obchod já,tak všechny věci jako startovací akcíe kus 200kč +,-

llluckaaa
22. lis 2013

@helik007 To je váš obývák? 😀 Kam si večer sednete a jak se vůbec dostanete ke gauči? 😀
Držím palce, ať se v podnikání daří 🙂

barevka
22. lis 2013

Ahojky! Mě se to moooc líbí! Neříkám, že bych koupila vše - nemusím růžovou 😀 Ale jinak jsem všemi deseti pro! Věci z Next a H&M mám ráda, ale velice ráda kupuji také jiné značky. Mám pocit, že po ulicích vidím děti právě jen v Nextu :-/ Velmi oblíbený je Lindex, Topolino, Matalan, Gap, Fixoni u miminek.
Mám ráda kvalitu a tu občas třeba u H&M postrádám, stejně jako některé Next věci jsou jak hadr. Nežmolkující bavlna, neopíratelné barvy to je opravdu 100% Lindex a Topolino 🙂
Já mít doma tolik hadříků co vidím na poslední fotce tak mi asi švihne 😵 😵 😵 Pokud bys obchůdek otvírala na netu, určitě bych přispěchala 🙂

helik007
autor
22. lis 2013

@llluckaaa No na sezení ani gauč moc pomyšlení nemam🙂)) Ale zboží se bude odvážet do skladdu pochopitelně🙂)ale jsem puntíčkář a chtěla jsem to roztřídit a napočítat sama...přítel na to chtěl vzít firmu,ale mam ráda pořádek ve věcech🙂))at to budu prodávat vcelku,tak musím vědět přesný počet,abych nemystifikovala budoucího kupce...a pokud se do toho vrhnu já,tak není na škoddu vědět co ajak..

barevka
22. lis 2013

A věci na zmíněné webové stránce jsou úžasné! Dokonce i pěkné věcičky v neutrálních barvách, které velice postrádám! Jen ty ceny... 😀 Kdyby to byla zdarma tak to beru hned ! 😉

helik007
autor
22. lis 2013

@barevka E shop jsem neplánovala🙂) z toho by švihlo mě🙂)) zákony nejsou moc nakloněné tomuhle druhu obchodu a já bych nerada strávila čas, místo se svým synem, na poště a vracela ve 14 ti denní lhůtě věcičky-jež si maminky chtěly prohlédnout🙂)) a já cvakala poštovné...

berynka
22. lis 2013

klučičí se mi docela líbí, holčičí ne 😒 .Připadá mi to takové nijaké.

jika10
22. lis 2013

No na tom webu se mi nějaké věcičky moc líbí a klíďo bych je i koupila. A co zkusit něco prodávat tady na koníkovi?

boban
22. lis 2013

Mě se také něco líbí a něco ne..neupřednostňuji žádnou značku..prostě co se mi líbí to koupím, ale určitě nedám třeba za mikinu 500kč 😉
Mě se tady líbí ta bundička nahoře a proužkatá zelená mikča..mohla bych si u vás něco koupit?? potřebuju velikost 92 pro chlapečka, měla byste nějaké fota?

helik007
autor
22. lis 2013

Moc mě těší zájem,ale opravdu neprodávám a ani e shop neplánuji!!! Jsme na diskuzním foru a já opravdu pouze diskutuji a sděluji své poznatky a sdílím s Vámi.

hela1995
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barevka
22. lis 2013

@helik007 Každopádně pokud byste se do toho pouštěla a otvírala krámek, nahoďte pak kde 🙂

blahova_andrea
22. lis 2013

já myslím, že na každou botu se najde noha, takže vše má svého kupce. my třeba ve značkách vůbec nejedeme. nosíme co zdědíme, dostaneme a nebo kupujeme, co se nám zalíbí, bez ohledu na výrobce.