Tréninkové kalhotky. Jaké vám vyhovují?

natalka1234567
28. zář 2009

Milé maminky poradte prosím,

dcerka chodí na nočník(16měsicu) ale občas se stane že to nestihne a oblečení je mokre prosím poradíte jake kalhotky kupujetea jak Vám vyhovují??

je drobek ma jen 9 kg

děkuji všem

minea
23. únor 2010

marmazel, jo, takhle by to asi mohlo fungovat. Bohužel, naše malá prostě čůrá do kalhot a ne a ne jí naučit, že to musí zahlásit předem 😅

marmazel
24. únor 2010

minea: já měla tréninkový i od pampers, ale měla jsem pocit, že je pořád v suchu a nic si neuvědomuje takže jsem to dycky jednou za čas zkusila nechat jí bez plíny, když sem po třetí převlíkala tak sem plenu nasadila a zkusila to za týden, dycky sem jí dávala na nočník po dodině nekdy i po půl a najednou začala čůrat, dycky něco vytvořila nebo sme se domluvili za chvilku 🙂 a zkusila sem to zas za půl hodinky a postupem času si začala říkat sama, ale bohužel občas to nestihne a má cvrnknuto a musíme řevléct, ale zbytek vyčůrá do nočníku, no a teď bych mohla dávat ty banbino mio, ale proč, když sme doma mohu jí převléct, spíš je zkusím příště k doktoru, pač po dvakrát už se nepočůrala do polenky, když sme byli u dr tak uvidím.

andnov
25. únor 2010

U většiny pratelných kalhotek je napsáno, že neslouží jako běžná plena a jsou vhodné, kdy už dítko chodí na nočník!!!Zvládnou jen ucvrknutí.My používáme Imse Vimse doma - malá je bere jako kalhotky, do kterých se nečůrá a na spaní a ven plínku.Do těch na doma jsem jednu dobu dávala i bambus.vkládačky,aby se mi nepročurala až na oblečení, ale teď už dobrý, i když si málokdy sama řekne a vždy to vydrží než ji dám vyčurat 🙄
jinak v papírových pocit sucha ať jsou na suchý zip nebo stahovací (akorát předražený) 😝

petkula
6. srp 2012

používáte někdo tréninkové kalhotky na spaní? Už mě nebaví dávat synovi papírovou plenku, která je ráno většinou suchá. Stejně ji pak musím vyhodit, protože mi přijde divné ji používat víckrát (když se nedá vyprat). Máme teď zatím jedny tréninkové Bambino Mio, jsou fajn, ráno je přeperu ale potřebovala bych ještě asi dvoje a nevím, jestli nekoupit raději i jinou značku. Máte někdo zkušenost s jinými značkami ale i s těmi Bambino Mio jestli udrží případné počůrání?