Velikost zimní kombinézky. Jakou zvolit?

terak
22. črc 2010

Jakou velikost zimní kombinézy mám zvolit pro prosincové miminko. Stačí 62, nebo raději i 68? Díky

vendulka
22. črc 2010

@terak já bych řekla, že 62 bude stačit, ať to nemá zybtečně moc velké, kdyžtak se pak dá později koupit větší... 😉

brusinka.pusinka
22. črc 2010

Terak myslím že 62 ti bude stačit, my měli 62 a na konci zimy 68 a to jsme červencový ale také záleží na velikosti miminka. Pokud očekáváš cvalíka tak posdle toho se musíš rozhodnout. Koukni my měli 68 na konci zimi takhle je to foceno v březnu jak byl jěště sníh 😀

tygrous
22. črc 2010

My jsme nar. 19.12. (52cm a 3,4kg) a meli jsme 62 a vydrzela asi do konce unora, myslim. Asi by vydrzela i dele, ale mela takove to sikme zapinani a strasne blbe se uz pak do toho oblikalo...
A pak jsem koupila v Tescu super svetrik - podsity flausem a ten jsem pouzivala snad az do kvetna, i kdyz to byla vel. 0-3mesice😀

evatk
22. črc 2010

my jsme třeba jednu kombinézu měli 0-3 měsíce a vydržela by nám snad do 5,5 měsíců, malá se narodila na začátku listopadu a hned na začátku jí byla hoooodně velká, a další dvě jsme taky měli tak nějak, 68 určitě nee, zvlášť když mimčo čekáš až v prosinci
klidně bych jednu vzala i 56 a druhou 62

garzonka
22. črc 2010

Náš syn je narozený v polovině listopadu, nejdřív jsme měli slabší nexťáckou kombinézku (vel. NEWBORN), protože ještě natolik nemrzlo a nosil ji asi tak do konce prosince. Pak už měl H&M vel. 2-4 měs. a nosil ji asi do 5 měsíců. Já bych ti doporučovala velikost 62, 68 je asi už moc veliká a nevynosili byste ji.... 🙂

beruska2x
22. črc 2010

my nemeli zadnou, do fusaku uz kombinezu bych nedavala, prijde mi to moc... nam stacily puncochacky a teplaky, svetrik nebo mikina pripadne pak uz bunda kdyz ma z fusaku horni polovinu tela venku - ale to az kdyz sedi...

prijde mi to zbytecny 😅

kjajule
22. črc 2010

Tak my měli kombinézku ve velikosti 68, byla teda větší a syn v ní nejdřív dost plaval ale ono je to jedno když to dítě dáte do fusaku tak je fuk jestli má u nožiček ještě místo... 😀 My byli listopadový a vydržela nám jedna celou zimu...oni ty kombinézky taky nejsou zrovna levný...:-P
Jinak já měla fusak z beránka a do toho jsem dávala kombinézu a na fusak ještě pěřinku z fleesu ...ale nikdy se mi nezapotil...

lura
22. črc 2010

Náš syn se narodil v polovině prosince 2009 a měli jsme kombinézu vel. 62 z C&A (foto dole a inzertní album) a vážil 3,720 kg / 51 cm. Jel v ní už z porodnice. Sice jako malinký nevyužil rukavice, které byly součástí, protože měl ručičky zachumlaný v rukávkách, ale byla jsem ráda, že jí mám, protože byly 2009/2010 hrozný mrazy a nosil jí do poloviny března. Ale i tak jsme měli i fusak (Emitex zimní). Protože letos byla zima dlouho, tak měl pak i slabší kombinézu vel. 68 (viz inzertní album) a také jsme jí unosili.

helulela
24. črc 2010

Náš chlapeček se narodil na konci února, velikost průměrná...měla jsem pro něj bundičku 0-3M z Tesca, tu užil fakt hodně, s dupačkama a v beránkovém fusaku. Pak nosil ještě dost dlouho slabší kombinézu z C&A vel. 68, protože počasí nebylo nic moc. Myslím, že ta velikost byla tak akorát, když je pod to ještě oblečený a má trochu rezervu na růst 🙂 Asi bych to udělala podobně jako píše tygrous - bundičku a kombinézu 62 nebo 68, stejně je potřeba něco na prostřídání, když pereš.

schnek
24. črc 2010

já kupovala druhýmu Next a Ladybird - tu velikost do 6kg a naprosto dostačující. narodil se na konci března a nosil je pak ještě na podzim 😀 to měl přes 6kg, ale nějakej obřík teda nebyl, spíš naopak 😉 jinak 62 podle mě bude stačit, v 68 by byl novošek utopenej 😉

heryna
24. črc 2010

Bobina se narodila v prosinci a mela 62.Tata ji koupil jeste 68, ale ta ji byla strasne velka a musela jsem ji menit.Podle me velke kombinezy si deti nevyhreji.Pak jsem jedni kombyneyu pujcovala kamaradce a ta ji mela pro holcicku, ktera se narodila v zari.Bych to s tou velikosti neprehanela

romana29
24. črc 2010

Nemůžu poradit, budeme mít druhé letní miminko, ale určitě si ty kombinézky poměř, můžeš narazit na dvě 62 a budou rozdílně velké.

raady
24. črc 2010

ahoj, myslím, že velikost 62 bude stačit. 😉