Víte o nějaké české značce dětského oblečení?

karot
10. zář 2008

Co jsem projela celého koníka,tak jsem akoraát narazila na Next,Cherokee,......................a ve městě jen na Frog,což české nejsou. 😖
Nevíte někdo o nějaké?
Stačí sem hodit jen link a napsat ne/spokojenst.
Díky 🙂

prvapomoc
10. zář 2008

http://www.loana.cz/cz/index.php

skus tam kuk,mne sa zda že LOana je česka značka 😉

ilci
10. zář 2008

z Loany doma něco mám - body a dupajdy, ale zatím žádná praktická zkušenost 😀

prvapomoc
10. zář 2008

no mne sa zda podla toho čo mam doma že je to kvalitne oblečenie,u nas na slovensku aj dosť drahe 😒

coriven
10. zář 2008

karot - loana je dobrá značka, taky od nich sematamo něco kupuju či jsme dostali a jsme spokojení
u nás mají i v charitě občas nějaké oblečky, takže kupuji i tam (spíš čepičky...)
ale je škoda, že českých moc není...
občas josu nějaké oblečky v obchodech, že to šije někdo na živnost, tak se poptej u vás - jestli nemají nějaké české výrobce 😉

kubinkov
10. zář 2008

Já jsem dostala pro malého bodýčka Matýsek. Šijí to v Polničce u Žďáru n.S. www.matysek-matys.cz/ Je to příjemná bavlna, po několika vypráních jako nová, druky dobře drží, ale snadno se rozepínají a mají zajjímavé aplikace. Dělají i další druhy oblečení, ale mám zatím jen bodýčka. 🙂 Ale kde to koupit v Pcích nevím.

ilci
10. zář 2008

u nás mívá Loana občas výprodeje, takže body s dl.rukávem třeba za 44,-Kč atd., takže cena slušná

musko
10. zář 2008

Ahoj! Pekné veci robí Betty mode - česká značka - držia, farbu, tvar a sú z kvalit. materiálov 😉

lennis
10. zář 2008

mně se líbí punčocháče Trepon (Třebíč) ty letos asi nakoupím a botky Fare, jsem MAX spokojená, zimní tam taky nakoupím

sharon2
10. zář 2008

Loana je česká značka, a já mám pro mimíse od ní froté dupajdy 20 let staré 😀 😀 drží výborně tvar a barvy mají jasnější než ty co mám schované pro první dceři nebo jsme teď podědili od kámošek 😀 😀 No jo, kvalite už není co bývala 😖

kalu
10. zář 2008

S Loanou mám jen dobré zkušenosti a moji rodiče bydlí na Kladně a tam se vyrábí dětské oblečení značky M.I.M. Máme od nich dost věcí a jsme spokojeni, hezké a kvalitní,jenom mají menší číslování, takže např. když má dítko č.80,tak v Mimiu kupujeme tak 92. Jinak mají velkoobchod přímo na Kladně a taky mají netové stránky ale nikdy jsem tam nebyla,my nakupujem přímo u nich.

vojtisek2007
11. zář 2008

tak já hodně věcí nakupuju zn. ANTONY - sice není česká, ale slovenská - a je super....

jonatanka
11. zář 2008

tiez obcas nieco kupim v Antony, veci su kvalitne- nikdy nic sa mi nezrazilo a nezozmolkovalo, ale viac kupujem v Cherokee. su cenovo vyhodnejsie. viac kusov za jednu cenu je pri dvojcatach na nezaplatenie 🙂

lenkazdenek
11. zář 2008

MY jsme moc spokojení s Amálkou :http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=46601

binki
11. zář 2008

my rádi Loanu a slovenské punčocháčky z Tatrasvitu

mysinka
11. zář 2008

http://shop.farmers.cz/
Krásné věcičky 🙂

kalu
11. zář 2008

Jinak ten M.I.M. je má adresu www.mim.cz

mirka755
11. zář 2008

kalu, přesně tu jsem chtěla napsat 🙂

mezera
14. zář 2008

dostala jsem od kamarádky body a teplákovou soupravu Vejnar, jsem spokojená, takže: www.vejnartextil.cz

binki
15. zář 2008

mezera: super tip, koukla jsem na to a objednávám hned dárky další miminko v rodině

renatak
15. zář 2008

BABY ONO - nádherné, ale i pěkně drahé. Prodavají např. v Berušce v Prostějově.

evao26
15. zář 2008

loana, tulec trend..
www.loana.cz
www.tulectrend.cz

petrusam
17. zář 2008

doporučuji - www.vecicky.cz 😀

agness02
17. zář 2008

no já teda nemám zkušenosti s nakupováním oblečků přes internet,(mám strach, že neuhádnu velikost) většinou kupuji v kamenném obchodě a jsem teda hodně spokojená se značkou Amálka a pár věciček mám zn. M.I.M. a to jsem koupila v Globusu,
jinak díky za tipy 🙂

marinka75
25. zář 2008

http://shop.farmers.cz znám, nakupuji tam. Když nevíš přesně velikost, napíšeš jim a oni ti poradí. Mě taky poradili a dokonce ušili za stejné peníze o něco širší tepláčky (dcera je macek). Navíc šijou jen z českých materiálů, takže je to fakt pořád stejné. Tepláky se mi trochu srazily na délku, ale stejně byly dost dlouhé.

schnek
25. zář 2008

myslím, že to tu ještě nepadlo, český je Autex baby 😉

tlapicka
25. zář 2008

Arex. Neco je kvalitni, neco ma blbej matros, takze se delaji dirky... casto se pare v podpazi, ale v globale pomer cena vykon dobry. nektery kusy jsou obzvlaste zdarile...
je to spis na mimca a batolata. k sehnani v kamenych obchodech i na trznici.

kijonkova.k
25. zář 2008

ještě G-mini,to je taky české,nebo ne?

basol
30. říj 2008

Ahoj holky, jen bych vás chtěla upozornit, že zboží fa Tulec trend není česká výroba, je to dovoz. Ale zboží je to pěkné... 😉

katkasm
21. lis 2008

G-mini asi české není, pár věcí mám doma a je všude psáno Made in china 😖 Nicméně jsem byla docela spokojená, nevytahalo se, ani moc nezežmolkovatělo.
České oblečení značky Queen prodávají v Brně v Galerii Orlí, mají tam firemní prodejnu.

mirjanka
21. lis 2008

autex - je taky česká firma, která šije oblečení pro děti