Zara zimní bundy - jak je to s velikostmi?

maminkazelvinka
25. zář 2012

Ahojte,chci se zeptat ,je číslování zary hlavně u zimních bund spíše pro hubenější děti,průměrná nebo je možná i o kousek větší?Líbí se mi moc zimní bunda ,ale mají jen vel.98 přičemž náš malý má ted vel 92,podzimní nextku a ta je mu o.k. (možná ještě delší) máme 20 měs.,koukala jsem podle tabulky velikosti 92/nextu a 98/zary a podle těch se mi zdá ,že je tam rozdíl přijatelný.ale podle měření doma mi vůbec nesedí ani nextka na tabulku ☹ ☹ .Nemáme nikde možnost vyzkoušet,je fakt krásná ,ale zas at ji nemá jako pytel 😒 😒 budu moc ráda za radu 😉

apollo11
25. zář 2012

Bundy nevím, ale máme kabátek a řekla bych, že odpovídá standardně, šaty taky 😉

garfie
25. zář 2012

Nám Zara seděla-řekla bych že je o kousek větší než Next. Teda hlavně delší. Ale malá je dost hubená. 98 měla ve 3-4 letech....bunda asi v pohodě, ale třeba u triček a tak pozor na výstřih-zara ho má strašně malý-malá to sotva přetáhla přes hlavu, nebo jsem to dokonce musela spravovat a zvětšovat....nevím jestli mají španělské dětičky tak malé hlavy 😀
Tu 98 bych mu asi nekupovala......jinak zara je v Brně, tak jestli se ti nevyplatí udělat výlet....?