Zimní dětský fusak. Od kolika stupňů se používá?

lenycka
19. říj 2007

Ahoj, zajimalo by me od kolika stupnu se zacina pouzivat zimni fusak? Slysela jsem, ze kdyz si ja vezmu zimni bundu, tak mam dat fusak, ale jsem pomerne zimomriva a dcerka ma spis radsi chladek...
Diky moc za rady 😉

kacka79
19. říj 2007

Ahojky lenycka, tak já ho nasadila dneska.. má být hnusně a radši ho mýň oblíknu a šoupnu do fusaku - takže dneska měl body s dlouhým, punčošky, tepláčky a mikču a ten fusak a bylo to ok..

lenycka
autor
19. říj 2007

Kacka79, koukam, ze mame stejne stare deti 🙂 No ja prave myslim, ze kdyz uz zacina i chumelit, kort u nas na Vysocine, ze by bylo taky na case 🙂

kacka79
19. říj 2007

jéé, to je dobrý. No až bude mráz, přidám ještě bundičku - my trpíme na potničky, takže oblíkáme spíš míň..ale fusak se dneska osvědčil, Filípek pořád hladil ten flauš 😉

niega
20. říj 2007

Hmm, tak to bych ho taky už asi měla vyhrabošit. Zatím jsme používali tenoučký autosedačkový fusáček a na to larisku. Ale dneska asi bude pěkná zima - a nevypadá to, že by se počasí už letos zlepšilo ☹ (a já tak miluju léto, chjo).

kacka79
20. říj 2007

já bych taky zimu zrušila...

lenycka
autor
21. říj 2007

Tak my jedeme za chvíli na nákup, tak prubnu fusáček, jsem na to zvědavá, jak se v něm malý bude líbit 🙂

terkaz
21. říj 2007

ahojky holky, tak jsem vcera objednala fusak od emitexu , ten combi 3 v 1. no jsem zvedava,jestli se nam vejde do kocaru... snad jooooo 🙂

tiki
21. říj 2007

Tak já jsem už na fusak najela. Přijde mi, že do tohodle počasí je pro dítě daleko příjemnější být míň navlečené a v teplém fusaku než mít na sobě tisíce vrstev a navrch v kočáře flísovou deku.

alcatko.j
21. říj 2007

ja vrazila fusak do cistirny a uz se tesim, jak do nej Nelusacka vrazim 😵 mam i kombinezku, ale kdyz si to prevedu na sebe, musi to byt uplne prijemny, byt min oblecena a pak v mekkem prijemnem teplem pelisku 😵

petaska
21. říj 2007

Tak my s fusakem jezdíme už asi 14 dní-jak jsem vytáhla teplejší bundu, malej šel do fusaku. Taky máme ten kombi od emitexu, a je teda teplej jako blázen! Kolikrát malýmu závidím, jak si tam pěkně v teploučku hoví a já ho ve větru a sněhodešti tlačím v kočáře 😒 😉

lenycka
autor
21. říj 2007

Jééé, my máme taky od Emitexu, jsem si nebyla úplně jistá značkou nebo spíš kvalitou a tak jsem ráda, že ho nás má víc. My zrovna jdeme na prochajdu, tak ho vyzkoušíme, jen nevím, jak malou obléct do něj. Jestli stačí jen punčošky a bodýčko s mikinou?

mishulle
21. říj 2007

jé, jsem ráda, že máte s Emitexem dobré zkušenosti, mám v plánu ho pro našeho malého taky koupit

danca81
23. říj 2007

Ahojky holky, tak mi máme taky fusak Emitex (koupili jsme ho před 14 dny) a doteď jsem ho ještě nepoužila. Oblékala jsem malého do několika vrstev a byl to fakt horor ho do všeho obléct. Zítra vyrážíme s fusakem, tak už se těším

lenycka
autor
24. říj 2007

No já jsem taky ráda, že už jezdíme ve fusaku, jen mám fakt problém s vrškem, nevím, jak jí obléct vršek, aby jí nebyla zima, když jí vlastně kus hrudníku kouká z fusaku (ještě jí nezakukluju úplně, to ještě není potřeba si myslím)

martik28
25. říj 2007

Ahoj, taky plánuju koupit fusak od Emitexu.. zatím jsem také oblékala do více vrstev... nemáte tip na nějaký dobrý e-shop (kde je třeba v akci)???

kacka79
25. říj 2007

Potvrzuji Emitex je super, krásný a příjemný...

lendy1
25. říj 2007

martik28,
my máme Emitex z Mimibazaru za necelých 1.000,-Kč i s poštovným a byl hned skladem, některé kombinace skladem nejsou, musí se objednat a to se čeká...
Myslím, že už se tu e-shopy na fusak Emitex v nějaké diskuzi probírali.
Nebo zkus zadat na Seznamu do vyhledávače na Zboží fusak Emitex a srovnat si ceny od nejlevnějšího...A doporučuji ten kombi, jelikož ho používáme i do autosedačky a nemá to chybu.

martinka24
25. říj 2007

Ahojky, našla jsem na www.tulipanek.cz fusak od emitexu 3v1 za 580,-
mrkněte se!

musko
25. říj 2007

Tiež sme maximálne spokojní s Emitex fusakom.

lendy1
25. říj 2007

martinka24,
koukala jsem na ten odkaz i na to, co dotyčný nabízí na Mimibazaru-je fakt, že cena super, už taky na MMB odpovědělo asi 80 zájemců, ale nikde tam není uvedená kolekce a letošní to rozhodně není. Ten co máme my jde prodloužit a užít i ve sporťáku.
Je to tento:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6671552&tab=0

domina
25. říj 2007

Hmm, tak já ho tedy taky asi koupím.Holky je nějaký rozdíl mezi fusakem a nánožníkem.Jako myslím, jestli by mi nestačil jen nánožník?A mám kupovat fusak i nánožník?

lenycka
autor
25. říj 2007

Domino, tak my máme fusak, mimochodem od Emitexu 😀 a máme ten 3v1 a buď si z něj udělám krátký do kočáru nebo do autosedačky a nebo k němu připnu ten nánožník a fusak si tím prodloužím a můžu ho použít pak do sporťáku... takže já bych rozhodně koupila buď 3v1 a nebo fusak a nánožník zvlášť 😎

bazalka
25. říj 2007

Holky, taky jsme s Emitex fusakem combi moc spokojeni. Za dobrou cenu je www.mimibazar.cz/roman. Kupovala ho tam kamoska a poho.

lenycka
autor
25. říj 2007

Jo a my ho máme normálně z krámu a dali jsme za něj 1190,- ale přišlo mi to oproti jiným značkám v pohodě cena. Kámoška má asi za dva litry a rozdíl v nich teda moc nevidím 😲

jennyska
16. říj 2013

Ahoj Maminky,

na Modrém koníkovi si všechny těhulky, maminky a snažilky společně vytváříme knihovničku pojmů a zkušeností kolem všeho mateřského 🙂

Dnes v ní přibyl i článek na téma Fusaky a proto bych Vás ráda poprosila, zda byste mohly své zkušenosti s fusaky (jaká značka, cena, materiál, kvalita atd.) napsat k článku https://www.modrykonik.cz/fusaky .

Některé maminky mohou shánět informace o fusacích, jejich využití, popř. kolik je dobré si jich pořídit pro dítě a na jaké období atd. a vy jim s tím můžete velmi pomoci 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

pohodovamama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz