Zimní kombinéza nebo zimní komplet. Co je lepší?

eatygrenee
17. říj 2010

Ahoj, s čím máte lepší zkušenost? kombinéza nebo komplet (to jets bunda + kalhoty s kšandami). co je lepší do sněhu, na hory??Mám 17 měs holčičku🙂 A jakou máte zkušenost se značkou Topolino?

neu.sona
27. říj 2010

Ještě píšu rozměry:
KALHOTY:
DÉLKA 50(NAD PAS +-10CM) DÉLKA S KŠANDIČK.:69MIN/78MAX.
VNITŘNÍ DÉL.:24

BUNDIČKA:
ŠÍŘE: 37
DÉLKA.:37VPŘEDU/42VZADU(PRODLOUŽENÉ VZADU)
RUKÁV 27/36

eatygrenee
autor
27. říj 2010

neu.sona : proč ho posíláš dál?

neu.sona
27. říj 2010

@eatygrenee protože jsem dostala od kamarádky komplet od Tchiba po jejím chlapečkovi 🙂. Máme ještě kombinézku a dva komplety nevyužijeme, to už bysme toho měli asi opravdu hodně 🙂 .

myskin
28. říj 2010

Ahoj holky, vy co máte kombinézu Reima kupovaly jste k ní ještě tu vpínací fleesovou vrstvu? Včera mi přišla kombinéza, není nijak extra silná a malá je zmrzlík. Je fakt že malá v ní vypadá jak panáček Michelin, ale je v ní úžasně pohyblivá, loni jsme měli komplet od Tchiba a chodila v tom jak robotek. Ale jinak byl ten komplet fajn.

k.ate
29. říj 2010

@neu.sona škoda, žes to sem nedala o pár dní dřív 😀 To jsem byla v ráži a nakupovala jsem zimní věci, ale nakonec máme kombinézku od topolina a komplet od tchiba, tenhle komplet mi na mmb jeden zdrhnul ☹ , ale taky si myslim, že jedna kombinéza a ten tchibáckej komplet bude stačit 😕

neu.sona
30. říj 2010

@k.ate nedá se nic dělat. Už je stejně prodaná 😀

sussanah
31. říj 2010

Ahoj, mam asi hloupy dotaz, takyprave vybirame zimni komplet. Ted si to tady ctu a asi by se hodila i kombineza, ze? Mam teda jedny oteplovaky, 1 kalhotky sustakove zateplene, 1 bundu nepromokavou, 1 bundu na suchou zimu (jakoby vlnenou). Myslite, ze ma cenu mit jeste i kombinezu? 😕

k.ate
31. říj 2010

@sussanah my k tomu kompletu z Tchiba a kombinéze od topolina máme ještě takovej "kabátek", s vlnou a co já vim s čím. (máme to vyfocený v albu na mrňousovi) To nosí už teď, ale pokud bude mírnější zima, podle mě ho bude nosit pořád, každopádně to beru spíš jako podzimní, i když teplý je to asi docela dost... Tak jsem ti asi neporadila 😀 Ale manžel chtěl hlavně kombinézu, aby mrněti někam nezapadával sníh ...

jmisa
1. lis 2010

@sussanah já myslím, že kombineza enní nutná, my budeme mít dva zimní komplety od Tchiba, jeden nový a jeden nošený, osobně na kombinezu moc nejsem stavěná, púrcek ji neměl ani jako mimčo, když mu vloni bylo v zimě kolem půl roku.
Takjže záleží, jak se Ti to zdá, rozhodně to neber, že je to nutnost. 😉

sussanah
1. lis 2010

ja prave taky uvazuju, at mu nekam neleze snih. Prece jen bydlime na vesnici za kopcem a sanky rozhodne planujeme kupovat 🙂 Hmm, asi by bylo dobre mit 2 komplety, kdyz jeden bude mokry.

k.ate
1. lis 2010

@jmisa ale zase ten komplet od Tchiba se dá sepnout, takže to v podstatě kombinéza je taky (i když tam trochu díra u zipu u bundy je), nevim teda, jak je to u toho novýho, ale u toho staršího to tak je 🙂

@sussanah já si říkala i kvuli praní... Když jednu vyperu, tak než to v zimě uschne, tak ať má malej v čem jít ven 🙂

jmisa
1. lis 2010

Ten starej komplet máme taky sepínací, ale zase nemá kšandy, ten novej má kšandy a vyšší pas.

sarihy
1. lis 2010

Ahoj, já měla pro Ellču vloni kombinézu, ale letos jsem to zavrhla - nedokážu si představit svlíkat jí z těch všech vrstev když se jí bude chtít čurat...takže pro ní mám dvoje oteplováky na kšandy a dvě bundy...

sussanah
1. lis 2010

@k.ate nojo, to me nenapadlo 😅 Holt matka zacatecnik 😀 Loni jsem totiz pro maleho ani poradne zimni vybavu nemela, kdyz byla silena zima, tak jsem ho mela ve fusaku z berana v podstate jen v dupackach a mikine a kdyz uz bylo na fusak tepleji, tak jen proste kalhoty, bunda a spousta dek v kocarku. Me totiz ty male deti prisly v teh kombinezach jak siroke, tak dlouhe, clovek nevedel ani kde je hlava 😀

brisalek
2. lis 2010

tak my holky cera prisla kombineza topolino takova tak tmave ruzova s hnedou a bilou a jsem zklamana, protoze zip je tak kratky, ze by se tam neobleklo ani pul rocni dite🙂.
A take dorazil komplet od tchiba a taky nejsem nadsena. Nevim jak vam, ale me u vsech bund vadi, ze to zapinani az kekrku je hrozne na tesno, to si mala ani nenecha zapnout, natoz aby v tom byla. MAte nekdo zkusenost s nejakou znackou, kde respektuji to, ze deti maji kratky krk a je to spravne udelane??
Diky

luca30
2. lis 2010

@brisalek a jaká Ti došla velikost od toho tchiba?? můžeš mi prosím zaslat rozměry??

Mě dnes došel email že mi vyexpedovali tu větší 98/104....ale o té menší zatím ani tuk... no ted jsem koukala na svůj účet a mám tam psáno, že jsem v mínusu 2106,- Kč což asi znamená, že vyexpedovali i tu druhou...

brisalek
2. lis 2010

@luca30 86/92 rukav 31-32, sirka 41 pod rukavem, delka 46. Kalhoty nohavice v rozkroku 26 a cekova delka vepredu 54. Ta vetsi 98/104 ma bundu jen tak o 2 cm delsi, sirsi a delsi rujkav tak o 3cm, ale kalhoty jsou delsi tak o 10cm.

snopik
2. lis 2010

Ahoj, v loni jsme taky byli v kočárku, letos už jsem pořídila kombinézu od Topolina a komplet od Tchiba (dá se sepnout).Původně jsem mylela,že bude stačit jen jedno, ale ta naše dračice utahá určitě obojí.S Topolinem jsem moc spokojená, mám od nich trika, podzimní bundu.Někdy se mi staně, že vel.86 a 92 jsou totožný, ale co se kvality týče tak výborná za dobrý peníz.

snopik
2. lis 2010

@brisalek No tos mi teda nasadila brouka do hlavy, protože jsem objednala úplně to samé.Kombinézu teda už mám, s tou jsem spokojená, jen je kapku větší, řekla bych zbytečně dlouhý nohavice.Ale tu soupravu jsem viděla v obchodě o číslo menší než jsem potřebovala, tak jsem obj přes net a teď čekám na dodání.Co se materíálu, barvy a zpracování týče se mi na pohled moc líbila, tak jsem zvědavá.

brisalek
3. lis 2010

@snopik a to mas od topolina opravdu presne tu samou??? A ty do toho malou obleces??? vzdyt ten zip byl tak 25 cm dlouhy mozna i mene☹

luca30
3. lis 2010

@brisalek díky za odpověď , tak nám bude určitě ta větší a doufám, že nám bude...už mi vyexpedovali obě dvě tak jsem zvědavá kdy dorazí...taky hlavně aby byl někdo doma...protože nevím jak to probíhá v případě že mě nezastihnou doma...protože to není čeká pošta ale nějaká ta rychlospediční gls...nebo tak nějak...
Musím se podívat jestli je možné ji ihned vrátit, vím, že tam psali něco o vrácení až jeden měsíc nebo ji zkusím za tu cenu prodat na MMB...

snopik
3. lis 2010

@brisalek určitě ano, taková tmavě růžová s hnědým a bílým.Obleču úplně v pohodě, jen ty dlouhé nohavice musím pořešit.Mohla by být i trohu užší, ale co jsem se koukala na jiné kombinézy, přišly mi stejně široké.

snopik
3. lis 2010

@luca30 Peníze vrací bez problémů, ale musíš si o ně po odeslání zboží ještě požádat přes telefon, prý jim to jde přes Německo, tak to dlouho trvá.V pokynech to sice uvedený není, jsem se nad tím rozčílila, ale je to tak.

brisalek
3. lis 2010

@snopik no to mas asi o hodne vetsi nez je potreba, my jsme koupili akorat☹

snopik
3. lis 2010

@brisalek od Tchiba jsem objednala 86/92 a Topolino 92.Ale když jsem si nechala přeměřit menší velikost, byla skoro stejná.Takže jsi jí prodala?Ptala jsem se na bundy od Wola, paní mi je moc neporučila, prý jsou špatně střižený, jinak sestřenka měla z CA a byla spokojená.

brisalek
3. lis 2010

@snopik ja jsem mela 86 a poslala jsem ji zpet.

snopik
3. lis 2010

@brisalek To jsi objednávala přímo od Topolina nebo od někoho tady v ČR?

brisalek
3. lis 2010

@snopik od pani na MMB, dopredu jsem se ptala, jestli to jde poslat zpet, tak doufam, ze penize prijdou🙂

neu.sona
3. lis 2010

Chci se zeptat, když si od Tchiba nevyzvednu zásilku, budu něco platit? Objednala jsem si bundu, ale nějak jsem si to rozmyslela, tak abych věděla. Děkuji 😉

snopik
3. lis 2010

@neu.sona To jsem nezkoušela, ale myslím si, že ne