Zimní kombinéza nebo zimní komplet. Co je lepší?

eatygrenee
17. říj 2010

Ahoj, s čím máte lepší zkušenost? kombinéza nebo komplet (to jets bunda + kalhoty s kšandami). co je lepší do sněhu, na hory??Mám 17 měs holčičku🙂 A jakou máte zkušenost se značkou Topolino?

snopik
3. lis 2010

@brisalek Já jsem totiž zkoušela obj přímo od Topolina, ale zásilky posílají jen po Německu, škoda.

luca30
4. lis 2010

Holky nevíte za jak dlouho od toho emailu Vám ty kombinézy dorazily?? Balík stále nemohu najít v systému gls a zítra nejsem doma a nikde jsem se nedočetla jak to probíhá když mě nezastihnou doma...díky za radu...třeba u ppl vím, že volají dopředu...

jmisa
4. lis 2010

No píšou, že až tři dny, než se objeví v systému GLS, mně přišel emajl včera a zatím v gls zapsán není. Já doufám, že budou volat jako PPL, protože rozhodně nejsme celé dny doma. A jinak oproti PPL mi to přijde děsně zdlouhavé.

luca30
4. lis 2010

@jmisa no mě přišel email 2.11. a zatím to v systému taky ještě není, zlatý PPl tam je to hned druhý den doručeno..

neu.sona
4. lis 2010

Mně přišel email 27.10 a též nejsem v systému...

judit22
4. lis 2010

Mě přivezlo GLS Tchibo komplet aniž bych našla balík v systému, je fakt, že oproti PPL to trvalo pár dní poté, co mi Tchibo poslalo informační email, že balík předali GLS. Předem zavolali telefonicky, jestli budu doma a kdy se tak přibližně zastaví 🙂

luca30
4. lis 2010

@judit22 tak doufám, že zavolají předem ale jestli to bude ten den, když už budu mimo tak mají smůlu...třeba se s něma po telefonu nějak domluvím ať to přivezou třeba v pondělí nebo v úterý... jsem zvědavá která velikost nám padne, měřila jsem malého a podle těch rozměrů co jsem našla na MMB vůbec nevím co vyberu, asi budeme muset oboje vyzkoušet a pak jeden vrátit a nebo prodat...ale myslím, že vezmu ten větší jestli nebude o hodně větší a malý ho může mít i příští rok na zimu

judit22
5. lis 2010

Já jsem vlastně neobjednávala komplet, ale věci na běhání, tchibo komplet mám z loňské kolekce, sehnala jsem na MMB od jedné paní, úplně nový. Máme vel. 98/104, běžně nosíme vel. 98 a musím říct, že je to Ondrovi velké. Bunda delší, rukávy musím ohrnout, kalhoty jsem ještě pořádně nezkoušela, ale určo budou delší. Nicméně na menší velikosti mě odradili dost velké rozdíly v cm na kalhotech, je tam rozdíl snad 7-8 cm. Myslim, že by mu byli krátké. Potřebovala bych tak bundu 86/92 a kalhoty 98/104 😀

luca30
5. lis 2010

@judit22 no u mě je to právě to stejné když jsem měřila Kuby teda nevím jen jestli ne naopak..myslím bundu 98/104 a kalhoty 86/92 prý jsou hrozně dlouhé, i když ty co mám doma v rezervě mají 60 cm....

luca30
5. lis 2010

Tak balík, o kterém mi přišlo potvrzení na mail později už je na cestě a píšou, že je na ceste k doručení. A ten druhý ještě není v systému...tak to je super a za chvilku odjíždím pryč...zatím nikdo nevolal....

judit22
5. lis 2010

JJ, to mě od Tchiba taky přišlo, myslím, že tenkrát v pátek a balík dorazil až v úterý nebo ve středu.

Kalhoty 98/104 jsou dlouhé myslím 55 cm a 86/92 48cm, proto jsem se rozhodla spíš pro ty větší..

luca30
5. lis 2010

@judit22 no já se teď dívala do systému gls...že je na cestě k doručení...

Já to taky vidím na tu větší, teď jsem študovala ty papírky a u té 86 by mu byly ty kalhoty krátké,ale uvidím jak to bude vypadat oblečené...hlavně aby pak byla nějaká zima a sníh abychom to všechno užili... 😀 😀

judit22
5. lis 2010

luca 30: Víš na co koukám, že naši kluci jsou na den stejně narození 😀 😀 😀

luca30
5. lis 2010

Tak jsem měla napsaný dlouhý příspěvěk a omylem jsem to zavřela...
Právě tu bylo gls..dovezlo mi jeden balík...pán mi trvdil, že mi ráno tvrdil, přitom od rána mám telefon u sebe a nikde nic...no ještě že jsem byla už doma..

malý spí tak to nemůžu vyzkoušet,ale měřila jsem to dle toho co máme a kalhoty jsou stejně dlouhé jako ty co máme do rezervy a bundička je stejně velká jako co máme z HM 86 s tím šikmým zipem, tu jsme měli i vloni a na letošek se mi zdála tenká.tak jsem pořídila tohle, ale nevím jak mu ta bunda bude..když ji nechám tak to bude mít jen na letošek a příští rok nic..uvidíme o kolik je větší ta 98/104 v té asi bude plavat v kalhotech a bunda mu bude ok...jak tohle ještě dopadne... 😀 😀 jestli se Kubík bude chtít fotit, tak dodám foto...

luca30
5. lis 2010

@judit22 malej je krásnej 😵 😵 a kolik měl vlásku při narození.... 😵 😵

cervik1111
5. lis 2010

holky můžu vás poprosit o nějaké fotečky kombinézek či kompletu.Taky sháním,děkují

luca30
6. lis 2010

Tak jsem mu to včera zkusila a nafotila a je mu to teda akorát...86/92 jako délka bundy ok, ale rukávy tak akorát a délka nohavic taky akorát...takže uvidíme co přinese velikost 98/104

marecek4
6. lis 2010

@eatygrenee topolino je fajn a osobně mám raději kombinézy,ale jen dokud jsou plíny,pak to řeším dle času pobytu-když jdeme na celý den tak raději dělené-kvůli odskakování,nemusíš vyslíkat celýho prcka,ale pokud jdem řádit tak jednoznačně kombinéza-to se mi líbí ta to od Tchiba,že se dá sepnout dohromady bunda s kalhotama

janapavel
10. lis 2010

tak už ám také dorazilo topolino a super 🙂))

jmisa
10. lis 2010

Nám už došlo Tchibo, přijelo v pondělí.
Je super, kalhoty jsou dlouhé dost, no a u bundy bych teda zkousla spíš delší rukáv, ale snad to vydrží, končí mu zároveň s prstíkama.

Prcek neměl boty a upravené kšandy kalhot, tak to vypadá, že jsou dlouhé, ale není to tak strašné.

luca30
10. lis 2010

@jmisa a jako máte velikost? my nakonec zůstanem u 98/104 je mu větší, ale třeba ji bude mít i na příští rok....takže tu menší mám na prodej...teď už jen aby brzo přišel i sníh, výbavu máme celou tak hurá na to ...

jmisa
10. lis 2010

@luca30 86/92
U té větší by měl moc dlouhé kalhoty a nejspíš by mu byla i široká bunda, dlouhá ne, ale široká.

eatygrenee
autor
11. lis 2010

já mám nakonec od topolina komplet vel. 80 a kombinézu 86. a to nám je 18 měs a běžně nosíme 86. Ale vše nám padne suprově🙂 Komplet máme růžový takový károvaný a kombinézu jsem se nakonec rozhodla pro klučičí kolekci- přestože máme holku, abysme neměli vše růžové 🙂 a máme tu károvanou světlemodrou. Jediný, co mi na ní nevyhovuje je, že nemá v pase opasek na stáhnutí, je nám v pase dost široká , jinak padne ok 🙂 Koukala jsem, že u těch holčičích bývá

erinbrock
23. lis 2010

holky a jak je to tchibo teple??? na velke mrazy??? diky 🙂

papuellka
24. lis 2010

Holky a nemáte některá zkušenost s Coccodrillo? Mají moc hezké kombinézy, ale jen do vel. 86, jestli jsou větší či menší na danou velikost?

verusinek
24. lis 2010

Ahojda holky, dneska nám přišla kombinéza a komplet od Topolina je to super až na to, že bundička je malému fakt veliká.... nemáte někdo opačný problém, že bychom vyměnily bundičky??? Máme velikost 86 a potřebovala bych 80. Dneska to přišlo, je to ozkoušené s cedulkami.....

jmisa
24. lis 2010

@erinbrock no mně to přijde teplé dost, teď pod tím nosí jen bodyčko a maximálně na něm ještě navlečené triko s krátkým rukávem.

jmisa
24. lis 2010

Ale jinak jsem dneska zjistila, že v jednom rukávu mu povolila podčívka u té zábrany proti zapadání sněhu, jak je to tam úzké, tak asi blbě strčil u oblíkání prstíky a kus se tam vypáral, takl to musím nechat opravit, snad mi to jedna známká udělá během dne.

erinbrock
24. lis 2010

jsem zvedava dnes jsem ji objednala je fakt pekna...🙂 diky

dexin
25. lis 2010

@papuellka cocodrillo je fajn, dost drahe, minuly rok jsme meli kombinezu. Velikostne spis vetsi. 🙂
holky, muzete mi dat odkaz, odkud objednavate ty kombinezy nebo komplety. Zkoukla jsem MMB a nremuzu najit nic, co by se mi libilo. diky