Zimní kombinéza nebo zimní komplet. Co je lepší?

eatygrenee
17. říj 2010

Ahoj, s čím máte lepší zkušenost? kombinéza nebo komplet (to jets bunda + kalhoty s kšandami). co je lepší do sněhu, na hory??Mám 17 měs holčičku🙂 A jakou máte zkušenost se značkou Topolino?

dadka2
17. říj 2010

Já topolino můžu jen doporučit, nakupujeme tam skoro všechno🙂. Teď mám kombinézku a čekáme i na kalhoty od kompletu, ale taky budeme teprve testovat na sněhu, loni jsme byli v kočárku.

neumisa
17. říj 2010

já mám vždycky oboje - jednu kombinézu, jedny oteplováky s bundou - když namočí jednu sadu, jdou ven ve druhé. Na hory bereme kombinézu přednostně, kolem domu jsou i oteplovačky dostačující.

mates22
18. říj 2010

nám se víc do sněhu osvědčila kombinéza, protože sníh nikam nezaleze - jen na čůrání je to nic moc. Takže když je zima a není sníh, nosíme zateplené kalhhoty a bundu, lépe se s tím manipuluje, když sníh je, nosíme kombinézu.

crca
18. říj 2010

Mám kombinézy,je to pro mě snažší oblíkání 😀 a hlavně kvůli sněhu,když bydlím už skoro na horách,loni bylo sněhu 3 prd..e,jenže to ještě nechodili a byli v kočárku,ale letos bude žůžo dobrodrůžo 😀 Já jsem spíš pro kombinézky-pravda,s čůráním to zatím neřešíme 😀

morgan
18. říj 2010

Já myslím, že bezvadný jsou ty komplety co se dají sepnout a rozepnout. Sníh nikde nezatéká a při čůrání se to jen rozepne, koupila jsem ten od Tchiba 🙂

beruska2x
18. říj 2010

mame obaoje a meli jsme i loni - kdybyz se promacha nebo neco, musi mit nahradni obleceni... ale vic jsme nosili kombinezu.. nikde nic neleze, nefouka tam, nemusim mit strach...ale treba k Dr nebo tak je lepsi bunda + kalhoty...

neu.sona
18. říj 2010

My máme taky oboje. Kombinéza je fajn, nikam se mu nedostane sníh a tak, ale zimní bundu by mělo dítě mít asi taky, tak jsem to vyřešila kompletem i s oteplovačkama a jsem spokojení. Uvidíme, co až napadne sníh 🙂

neu.sona
18. říj 2010

@eatygrenee jo a já mám topolino i kombinézu i ten komplet. Vypadá to hodně dobře,uvidíme v zimě. Ale za ty peníze mi to přišlo docela slušné vybavení na celou zimu.

eatygrenee
autor
18. říj 2010

a velikosti, odpovídají? chci si koupit ten zimní komplet,ale asi budu brát o číso menší než nosíme oblečení normálně...podle toho co mi pani psala za míry, by to mělo odpovídat spíše.

neu.sona
18. říj 2010

@eatygrenee no kombinézu máme 92 a ten komplet 86. My nosíme jak co. Něco 86 něco 92, takže fakt záleží na změření.

eatygrenee
autor
18. říj 2010

a kolik měříte a vážíte? my jsme stejně staří a máme tak tu 80 🙂) něco maxim 86🙂

eatygrenee
autor
18. říj 2010

a kolik vám toho na zimu stačí? jedna kombinéza a jedna souprava nebo máte toho víc?

neu.sona
18. říj 2010

Nevím, kolik přesně měříme celkově, ale, když jsem mu měřila na tu kombinézku, tak měl od krku po patičky 70 cm. A váží asi 12,5 kg. A máme na zimu tu kombinézku a ten komplet. Myslím, že to stačí. Z toho snad nevyroste. To doufám i z botiček, ale to se uvidí. A myslím, že když se pojede třeba k paní doktorce nebo někam autem, tak mu budou stačit punčocháčky a nějaký teplejší kalhoty nebo rifle. Zimní bundu máme jako z toho komplítku. A na ven má tu kombi. a oteplováky.
Jinak k tem velikostem od Topolina mi přijde, že bunda a kalhoty odpovídají. Kombinézku jsem volila podle cm větší. Ty oteplováky jdou kšandičkama zvětšit a bundičku má o malinko taky větší, ale ne tak, že by v ní nemohl chodit.

neu.sona
18. říj 2010

My máme konkrétně tyhle dvě ... Teda i tu čepku a rukavice.

eatygrenee
autor
18. říj 2010

moc pěkné 🙂))

pellullinka
18. říj 2010

@neu.sona mám taky objednanou kombinézku od Topolino, už by měla přijít.
jaká je? těším se a zároven se bojím aby byla dost teplá 🙂

pellullinka
18. říj 2010

Jinak tedy Topolino taky doporučuji, máme spoustu věcí....a letos sem objednala i kombinézku. Přijde mi do sněhu lepší.
Ale pro jistotu mám k normální zimní bundě i oteplováky ale bez kšand, jen prostě když půjdem na prochajdu aby neměl mokrý kalhoty 🙂
jinak taky máme jednu kombinézu, jedny oteplováky a pak vyteplený kalhoty

neu.sona
18. říj 2010

@pellullinka přijde mi teplá dost a taky jsme se na ní těšili, protože se mi moc líbí. A hlavně mi přijde, že i ta cena byla dobrá. Když jsem byla tady u nás v obchodě, tak chtěli za kombinézu nebo komplet asi 1400,-. Blázni. Takže jednu jsem tuhle koupila já a druhou babička a za tu cenu máme oboje i s čepicí a rukavicema...

pellullinka
18. říj 2010

@neu.sona tak to jsem ráda, doufám, že se osvědčí, vloni jsme ještě nechodili a žádnou bundu jsme neměli,jen jednu kombinézku

simonceli
18. říj 2010

Ahoj, tak my budeme pořizovat kombinézy a to přímo reimatec kombinézy. Jsme furt na horách, tak chceme mít malou pěkně v suchu a teple.
http://www.skibi.cz/detsky-overal-reima-r-tec-j...

neu.sona
18. říj 2010

@pellullinka my taky loni ještě nechodili, takže je to naše premiéra, ale myslím, že to tahle kombinézka splní. Vypadá prostě dobře.

@simonceli pokud jste pořád na horách, tak proč ne. Na mě by byla asi zbytečně drahá. Myslím, že tahle bude taky fajn a bude též spokojenej.

simonceli
18. říj 2010

@neu.sona jo to určitě, my jezdíme každý víkend na hory, tak chceme jistotu. Ale do města do kočáru bych chtěla taky pořídit topolino.

pellullinka
18. říj 2010

Já zimu nesnáším, a zimní sporty už vůbec 🙂 takže u nás hory taky nehrozí.....doufám 😀
ale pokud bychom jezdili na hory tak bych určitě zainvestovala do kvalitní kombinézy

eatygrenee
autor
18. říj 2010

já myslím, že ta topolino je dobrá značka. jen se bojím velikosti, když nemůžeme vyzkoušet. nerada kupuji, když amlou do toho nejdříve neobléknu. A jakou barvu máte třeba na holčičky?

veronika.m
18. říj 2010

Ahoj holky,

já jsem letos koupila také poprvé kombinézu Topolino a upřímně, jsem nadšená. Za super peníze si myslím super kvalita. Jsem zvědavá kolik vydrží v zimě. Mám holčičku 25měsíců a objednala sem velikost 86 přesně tu béžovo tyrkysovou na kluky. Miluju tyrkysovou. Velikost jí padne jako ulitá. Jestli chceš můžu ti jí přeměřit aby jsi viděla co a jak. Chtěla jsem také bundu a kalhoty zvlášť ale v této velikosti opravdu kvalitní výběr není. Dělají se spíš kombinézy v celku, ale nelituji.

eatygrenee
autor
19. říj 2010

nemáte fotku, ja vám padne?

neu.sona
19. říj 2010

@eatygrenee Maty chvíli nepostojí, tak ho nemůžu ani vyfotit. Snad později, venku 🙂 . Ale opravdu nám padne.

eatygrenee
autor
19. říj 2010

taky s emi líbí ta tyrkysová,a le nevím, zda by se hodila k dívce? ještě jsem pak koukala na takové ty fialové..

evena
19. říj 2010

@eatygrenee ahoj, taky zvažuji tu holčičí fialovou, na obrázku vypadá fakt dokonale.. a cena taky přijatelná..
myslím že kombinézy sou praktičtější, snadné oblíkání, nikam neleze sníh.. komplety se mi taky líbí, ale to spíš asi využijeme do kočárku ne třeba na sáňky..

nemáte některá tu holčičí fialovou? jak ste s ní spokojení?
nějak si netroufám tyhle věci koupit z netu 😝 tak mě zajímá jestli pěkně padnou?

campi
19. říj 2010

A kde kupujete Topolino?
Dcerka má taky Reimu http://www.skibi.cz/divci-overal-reima-r-tec-st.... Ríkám si, ze ve Finsku budou experti na zabezpečení proti větru, sněhu, mrazu.. Jsme totiž celý dopo i odpo venku, nevím, jak zimu přežiju. Ještě musím koupit něco pořádného pro sebe🙂.
Simonceli: a budete pod kombinezu porizovat i ten fleecový podvklikaci overal? Uvazuju o nem, ale kvuli tomu čurání bude asi lepší dvojkombinace.. 😒