Zimní komplet Topolino nebo Tchibo. Který doporučíte?

moninka
1. lis 2011

Ahojky 🙂

Váhám mezi zimním kompletem Topolino a Tchibo, nemám zkušenost ani s jednou značkou, tak by mě zajímal Váš názor, Vaše zkušenosti, jak jste byly spokojené 🙂 Jediné v čem pozoruji rozdíl, je to, že Tchibo se dá sepnout jako kombinéza, ale je to opravdu až tak potřebné, když má bundička zimní pás, tudíž by tam taky neměl nalézt sníh?

Děkuji za postřehy 🙂 😉

Tady jsou oba komplety:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48425361&tab=2

http://www.tchibo.cz/Divci-oteplovaci-souprava-...

lajla
2. lis 2011

Moni a uz chodite a vydrzite? jak to mate s plinkou? moje mala ma 14mesicu, ale nechodi a pres zimu urco taky chodit nebude..v kocarku ve fusaku ji bude dobre..takze ja mam jen zimni bundu...taky davej jak jdou rozepnout popruhy na ramenou nebo jestli neni lepsi koupit neco jen do pasu ci najit neco s rozepinacima nozkama, kvuli plinky...ci jeste lesi neco rozepinaciho vcelku? ono se ti to fakt bude hodit...v zime je toho obleceni fakt hodne a dostat se rychle k plince je docela namaha🙂

janicka006
2. lis 2011

My máme komplet Tchibo,ale myslím,že je opravdu důležité zda chodí,zda jezdíte na hory a jak to máte s plínkou.
Dokud nechodila,měli jsme klasickou kombinézku.Jinak s Topolinem zkušenosti nemám a Tchibem jsem spokojená maximálně.....určitě pořídíme časem i ve větší velikosti.

moninka
autor
3. lis 2011

@lajla Dcera má rok a půl, takže už přes půl roku chodíme 😉
nakonec jsem po dlouhém zkoumání zjistila, že nám rozměrově více sedí Topolino, protože Tchibo pro nás má nesouměrně kalhoty a bundu, kalhoty potřebujem dlouhé, dcera je hodně vysoká a ve větší velikosti mají strašně širokou bundu 🙄

Plínku dcera ještě má,tak uvidíme, jak to bude, každopádně nasbírám zkušenosti a příští zimu budu chytřejší 🙂

díky 🙂

weri1
4. lis 2011

určitě Tchibo

beruskanula
4. lis 2011

my mame kombinezky Topolino a jsou super..obecne se zanckou Topolino jsme moc spokoejni🙂

marcelkap
4. lis 2011

My máme Tchibo, zatím měla na sobě jednou na zkoušku a namůžu si stěžovat. Topolino vidim poprvý a líbí se mi 🙂
A nevim jakej význam má, jestli nosí plínku. Venku jí snad přebalovat nebudeš ne?

hojda
4. lis 2011

@marcelkap Přebalovat ne, ale když chce čurat a nemá plínku, tak ho z toho musíš rychle vysoukat a je fajn, když ho nemusíš svlíkat skoro do naha🙂

marcelkap
5. lis 2011

@hojda Jasný, ale já jsem nepředpokládala, že by rok a půl starý dítě chodilo venku bez plínky.

hojda
7. lis 2011

@marcelkap švagrová s holčičkou chodily bez v roce a půl, my´bohužel ne☹

lajla
7. lis 2011

@moninka no ja jen ze prvni mi zacla chodit teprve v 15m druha se k tomu zatim vubec nema🙂 takze kazdy ditko je jine...

@hojda tak to je fakt dobry...to svagrova musela mit opravdu velkou motivaci a dite hooodne vyspele, jinak si to nedokazu predstavit...ja to zatim ani nezkousim...

hojda
7. lis 2011

@lajla jj malá je hodně šikovná🙂.