Zimní oblečení Wallaboo. Máte zkušenost?

gabriela_x
5. říj 2011

Ahoj všem maminkám. Chtěla sem se zeptat, jestli některá z vás nemáte nějaké zkušenosti takdy s touhle značkou wallaboo. Chtěla bych od nich pořídit naší malé zimní oblečení do kočárku 🙂

zuzulinkaa
12. říj 2011

Ahoj. Já jsem si od nich koupila loni pro malého fusak do kočáru a jsem s ním spokojená. Je teploučký a dá se dat i do autosedačky. Taky je odolný proti větru, cože je fajn. A už máš nějaký obleček vybraný? 🙂

gabriela_x
autor
12. říj 2011

Jé, tak to sem ráda, že s tím má někdo zkušenost, já už sem se bála, že se nikdo neozve :D .. No na jeden sem se dívala.. pošlu ti odkaz http://www.hracky-miminka.cz/zimni-kojenecke-ob... strašně se mi líbí a vypadá to, že je fatk teplý a kvalitní. Co na něj říkáš?

zuzulinkaa
12. říj 2011

Pěkný. A co sem se dívala, tak skvělý na tom je, že si můžeš z toho odepnout ty cvoky..aby jsi měla z toho nohavice, když chceš vzít malou do náruče třeba.. Tak to se zdá docela praktický. I ta cena si myslím, že ujde ne?

gabriela_x
autor
13. říj 2011

No však právě, to se mně na tom líbí moc. Protože docela často jezdíme s malou někam autem. Tak ji i budu moct přivázat. Je to výhoda no. A myslím si, že cenově se to taky docela dá. Jen doufám, že z toho hnedka nevyroste