Znáte značku Pidilidi?

hojda
24. zář 2013

Maminky,

dneska jsem okuvala věcičky značky Pidilidi a byly opravdu překrásné. Prodávají je v obchodě se značkou Wolf, není to tedy nějaká podobná značka jako Wolf? S Wolftem jsem až tak spokojená nebyla. Tričko které jsem koupila se hned po vyrání dost srazilo, ale hlavně se rukáv otočil švem o 180 stupňů 😠 😠 . Máte někdo Pidilidi vyzkoušené? A jak to to velikostně, zdálo se mi, že jsou věci tak o číslo větší, než je běžné.

díky

smardik
24. zář 2013

mám pro kluky kalhoty pidilidi-podšité ted to tohoto počasí a jsem max. spokojená a chystám se jít koupit větší 🙂, kalhoty jsou větší, malý má oblečení 104 a 110 a tyhle má 98 a pořád mu dobře jsou

lucyhavirov
24. zář 2013

Taky občas koupím věci od Pidilidi a jsem spokojená,prozatím žádný problém.

ivajaro
24. zář 2013

No jasný známe a odkupujeme 😉 a fajn, žádný problém!

pamik111
24. zář 2013

Pidilidi jsou rozhodně kvalitnější než Wolf. Máme od nich zatepléné šusťáky a maximální spokojenost. A také bych řekla, že jsou větší.

monivo
24. zář 2013

Pidilidi mají krásné oblečení, ale docela drahé. Od Wolfa máme vyzkoušené šusťáky, podšité šusťáky i oteplováky a super.

pettule
24. zář 2013

Já mám od Pidilidi kalhoty, něco jako šusťáky, ale látkové podšité bavlnou a musím říct, že hned po prvním vyprání to udělalo žmolík :(. Takže mě kvalitou připadá nic moc, ale jinak jsem četla samé kladné ohlasy. Tak mám třeba jen špatný kus 😉 No ono Wolf jsou hlavně vietnamci, já u nich právě kupuji tepláky, myslím teď tedy Wolf a s těmi jsem spokojena více, než s těmi od Pidilidi 🙂 .

betysek
24. zář 2013

Máme od Pidilidi oteplováky a jsme moc spokojeni. Sice jsem byla trochu zklamaná, že jsou made in China.... Kupovalajsem je po netu a na eshopu to vypadalo, že jsou české. Je to sice česká firma, ale šijí v Číně...Ale jinak spokojenost....

pejtho
25. zář 2013

Loni jsem kupovala kombinézu od Pidilidi a byla krásná, kvalitní a jsem moc spokojená. Letos určitě komplet koupím zase od Pidilidi. S Wolfem nemám srovnání.

kuratkol
25. zář 2013

Dostala jsem několik oblečků značky Pidilidi a nezdálo se mi to moc kvalitní vzhledem k ceně. Po oprání to nadělalo dost žmolků.

papuellka
25. zář 2013

Za mě určitě taky, Pidilidi je je lepší než Wolf, máme šustˇsoupravu a už jsem hledala a budu pořizovat větší i jsem objednávala soupravu na zimu včetně rukaviček, vypadá moc hezky i barvičky... A je pravda, že je tak o číslo větší, raději, ale měřit...🙂

qitecek
25. zář 2013

Od pidilidi jsme meli jen kojenecke ponozticky a kupovala jsem zasadne jen ty, protoze jako jedine drzely na nozicce diky lemu kolem kotnicku 🙂 Ale nejsou nejlevnejsi, jeden par kolem 40Kc,ale lepsi pet paru, co skutecne drzi,nez patnact padajicich 🙂ostatni veci neznam.

cuci25
25. zář 2013

Mě se dostala loni do ruky kombinéza od této značky a byla jsem z ní nadšená, škoda, že z ní malá vyrostla tak rychle, že jsme si jí skoro ani neužily ☹

spaagetka
25. zář 2013

My máme kombinézu, dvoje podšitý tepláčky a měli jsme bundu. Letos budu kupovat zase kombinézu, naprostá spokojenost, vůbec nepropustila 😉

ludmilad
15. říj 2013

@hojda a kde jsi je v Praze viděla? Mně se tam líbí jejich zimní bunda...

antarres
15. říj 2013

S Pidilidi máme skvělou zkušenost, kupovala jsem tam chlupatkové mikinky s kapucou, pláštěnku, která je super, je to hodně kvalitní materiál, žádný slaboučký igelit, starší dceři jsem tam kupovala zimní bundu, budeme ji mít letos na lyže. Jestli prodávali v obchodě se zančkou Wolf, tak jen proto, že prodávají více značek. 🙂 Pidilidi je česká značka. Měla jsem od nich i ponožky.
Já něco kupovala tady u nás v obchodě s oblečením pro děti a teď tu pláštěnku a zimní bundu mám z e-shopu. Takže můžu jen doporučit. U nás v krámu a na e-shopu byl jen malinký rozdíl v ceně.

Za mně určitě doporučuji. 🙂

ketlin_1
8. zář 2015

Taky ráda kupuji pidilidi, mají krásné věcičky a nepřijdou mi nějaké přehnaně drahé, když porovnám stejnou kvalitu v jiném obchodě, nevím tedy jak u vás ... ale my máme nový obchůdek v opavě svet mimi a mají tam super ceny, takže vždycky vím, kde po mateřské skončím 😀