• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Aké pyžamko v horúčavách?

24. června 2008 
Ahoj maminy, možno je to divná otázka, ale som si zatiaľ nevedela odpovedať. Do čoho mám obliecť moju malú (bude mať sedem mesiacov) na noc v týchto horúčavách? Večer je ešte dosť horúco, ale v noci je už chladnejšie. Ak by som jej dala niečo krátke, tak by bola v noci studená. Ale v dlhom sa večer spotí. V noci otvíram dvere na spálni a otvárame balkón dokorán, aby sme mali v spálni v noci dobrý vzduch. Ďakujem za odpovede.
23. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dáváme bodýčko s krátkým rukávem a tenké ponožky. :wink:
23. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme overálek s krátkým rukávem a krátkými nohavicemi, ponožky jsem mu na usínání nedala. Včera jsem mu je oblékla až v noci. A během noci odkrývám nebo přikrývám dekou, podle potřeby. (Stejně v tom vedru nemůžu spát, tak alespoň kontroluju malého)
23. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky body s kratkym a ponozky.
23. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám body s kr. r.,ponožtičky a tenoučké pyžamkové kaťátka do půlky lýtek a když je chladněji,tak jen body a šup do spacího pytlíku.
23. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávám trička a kraťásky a přikryju dečkou
23. čer 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to jsem taky pořád řešila a dneska jsem koupila v Tescu sadu 3 moc krásných overálků, asi jsou jakože na ven, ale mají rukávek a nohavičku tak ke kolínku, koupila jsem kapku větší a myslím, že s ponožkama budou na horké letní noci akorát :slight_smile: :slight_smile: Samozřejmě malou budu zakrývat dekou, ale spací pytlík dáme zatím k ledu :sweat_smile:
23. čer 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tričko a kra´tásky, nebo jen tričko a dnes mi spal nahej, takže jsem ho k ránu přikrývala dost.. :slight_smile: podle toho jaké je vedro
24. čer 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodynko, bez ponozek
24. čer 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi dáváme jenom bodýčko :grinning:
24. čer 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my body s krátkým rukávem a když má v noci studené nožičky,tak jí ještě dám ponožtičky. :wink: Kdyby se pořád neodkopávala,tak by spala jen v plíně,protože i v body je někdy spocená.
24. čer 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasně svoma naše malá je taky furt odkopaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spíme jenom v body s krátkým rukávem, bez ponožek :wink: je odkopaná, ale nohy studený nemá
24. čer 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak naše malá taky nemá studené nohy já ji teda přikřívám ale stejně je to k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky,jakmile jí přikryju,tak tu deku hned odkopne.Zkoušela jsem spací pytel,ale ani ho nestihnu zapnout a už ječí a nepřestane,dokud jí z něj nevyndám. :frowning2:
24. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tak to nemá cenu aby jsi ji do toho dávala
24. čer 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím,akorát jí tím nervuju před spaním.Ona má normálně na spaní overal,ale na to je teď moc horko.Akorát je divné,že je kolikrát spocená,ale nožičky má studené.
24. čer 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek