Aké pyžamko v horúčavách?

lucyx
23. čer 2008

Ahoj maminy, možno je to divná otázka, ale som si zatiaľ nevedela odpovedať. Do čoho mám obliecť moju malú (bude mať sedem mesiacov) na noc v týchto horúčavách? Večer je ešte dosť horúco, ale v noci je už chladnejšie. Ak by som jej dala niečo krátke, tak by bola v noci studená. Ale v dlhom sa večer spotí. V noci otvíram dvere na spálni a otvárame balkón dokorán, aby sme mali v spálni v noci dobrý vzduch. Ďakujem za odpovede.

tvarohacek
23. čer 2008

my dáváme bodýčko s krátkým rukávem a tenké ponožky. 😉

nikkos
23. čer 2008

My máme overálek s krátkým rukávem a krátkými nohavicemi, ponožky jsem mu na usínání nedala. Včera jsem mu je oblékla až v noci. A během noci odkrývám nebo přikrývám dekou, podle potřeby. (Stejně v tom vedru nemůžu spát, tak alespoň kontroluju malého)

makinka.1
23. čer 2008

ja taky body s kratkym a ponozky.

frog
23. čer 2008

já dávám body s kr. r.,ponožtičky a tenoučké pyžamkové kaťátka do půlky lýtek a když je chladněji,tak jen body a šup do spacího pytlíku.

binki
23. čer 2008

dávám trička a kraťásky a přikryju dečkou

andira001
23. čer 2008

jééé, tak to jsem taky pořád řešila a dneska jsem koupila v Tescu sadu 3 moc krásných overálků, asi jsou jakože na ven, ale mají rukávek a nohavičku tak ke kolínku, koupila jsem kapku větší a myslím, že s ponožkama budou na horké letní noci akorát 🙂 🙂 Samozřejmě malou budu zakrývat dekou, ale spací pytlík dáme zatím k ledu 😅

petule.h
24. čer 2008

tričko a kra´tásky, nebo jen tričko a dnes mi spal nahej, takže jsem ho k ránu přikrývala dost.. 🙂 podle toho jaké je vedro

kristi
24. čer 2008

bodynko, bez ponozek

nensy
24. čer 2008

mi dáváme jenom bodýčko 😀

svoma
24. čer 2008

Ahoj,my body s krátkým rukávem a když má v noci studené nožičky,tak jí ještě dám ponožtičky. 😉 Kdyby se pořád neodkopávala,tak by spala jen v plíně,protože i v body je někdy spocená.

nensy
24. čer 2008

jo jasně svoma naše malá je taky furt odkopaná 😝

jabber
24. čer 2008

my spíme jenom v body s krátkým rukávem, bez ponožek 😉 je odkopaná, ale nohy studený nemá

nensy
24. čer 2008

jo tak naše malá taky nemá studené nohy já ji teda přikřívám ale stejně je to k ničemu 😝

svoma
24. čer 2008

u nás taky,jakmile jí přikryju,tak tu deku hned odkopne.Zkoušela jsem spací pytel,ale ani ho nestihnu zapnout a už ječí a nepřestane,dokud jí z něj nevyndám. ☹

nensy
24. čer 2008

no jo tak to nemá cenu aby jsi ji do toho dávala

svoma
24. čer 2008

vím,akorát jí tím nervuju před spaním.Ona má normálně na spaní overal,ale na to je teď moc horko.Akorát je divné,že je kolikrát spocená,ale nožičky má studené.