Baby sušenky Nestlé od 6. měsíce. Je to zdravé?

ewuli
13. zář 2008

Ahojky,chtěla jsem se zeptat jaký máte názor popř. zkušenosti s těmito sušenkami?Kamarádka je svému mimču dává a prý mu moc chutnají,ale na obale píšou,že obsahují sůl. Tak si říkám,že to asi nebude moc zdravé pro 6.měsíční mimčo.

mkr
13. zář 2008

ahoj, my je dáváme taky malý chutnají, ale ne často koupila jsem kukuřičný křupky natural je to bezchuti a ji to chutná, jinak k sušenkám píšou tam cukr, ale nic o soli, teda máme to z německa

ewuli
autor
13. zář 2008

tady na těch je napsáno jedlá sůl,tak nevim

radka.m.
13. zář 2008

ahojda,my je taky dáváme od 6 měsíce a moc nám chutnají,dvakrát do týdne je prckovi rozmělním do mléka na svačinu,to nám taky moc chutná.ewuli,nemůžeš to zase brát až tak vážně,to by nemohli děti vůbec nic,myslím,že nestlé je velmi dobrá a kvalitní značka,tak by to mělo být v pořádku,ne.

jandalinka
13. zář 2008

já bych také klidně dávala.Přece jen jsem četla,že kupované příkrmy,sušenky,apod.jsou opravdu kontrolovatelné tady u nás a dokonce lepší než domácí dělaná jídla,takže bych "neřešila"co se píše na obale a moc to "neštudovala" 😉

ewuli
autor
13. zář 2008

Náš malý má nemocné ledviny a proto to beru asi vážněji.Ale snad to neva když toho nebude jíst mraky. Kolik toho malému dáváš?

radka.m.
13. zář 2008

dávám mu je mezi jídlem na požužlání,jednou za den třeba tak 2-3sušenky,víc určitě ne,aby mi zase jedl jídlo.ale většinou je nemá ani pravidelně každý den,to už záleží na tobě.

mkr
13. zář 2008

ewuli zkus ty křupky natural jsou i velký, takže je malá dobře chytí a pěkně se rozpustí, takže žádný riziko zadušení 🙂 žádná sůl, ale je víc typů musíš mrnout na složení