Brala některá z vás v těhotenství Asentru a má zdravé dítě?

baraaroza
23. lis 2018

Ahoj,je tady nejaka maminka,která v těhotenství brala Asentru a jeji miminko je i pres to zdravé ? Mockrát dekuji a pěkný den 🙂

irena1111
23. lis 2018

Beru Sertivan což jsou léky se stejnou účinnou látkou a brala jsem je i v těhotenství a děti mám zdravé.

urtica
23. lis 2018

Pokud vím, tak tyto léky se stejnou účinnou látkou se v těhotenství užívají relativně "běžně".

baraaroza
autor
24. lis 2018

@irena1111
No tak super! ..to jsem moc rada. Vim,ze další těhotenství bude u me uz s leky a tak me to naplňuje optimismem 🙂

baraaroza
autor
24. lis 2018

@urtica
Jo? Ja nemám s AD skoro žádnou zkušenost...Doktorka říkala,ze je lepsi je nebrat,ale muzou se...A já vim,ze mi nějakou dobu rozhodně zůstanou...

urtica
24. lis 2018

@baraaroza Tak...určitě je lepší být bez léků, ale ne vždy to jde a pokud jsou psychické stavy špatné, brala bych to jako menší zlo. Ono - být celé těhotenství v neléčené depresi asi taky nebude pro vývoj miminka optimální. Já jsem tedy teď v těhotenství bez nich, ale příští týden jsem objednaná k dr. na psychiatrii, jelikož to přestávám zvládat (jsem v 7. měsíci)..

irena1111
24. lis 2018

@baraaroza Já jsem první těhu vydržela bez léků ale po porodu jsem měla docela velké problémy než se to zase srovnalo, při druhém těhu už jsem léky nevysazovala a všechno bylo v pohodě celé těhu i po porodu. AD beru už víc jak 20 let.