• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Canesten pro roční mimčo. Můžu ho tim namazat?

17. září 2008 
AHoj maminy, zajímalo by mě, zda můžu malýho tímto namazat, má zarudlej zadek, pinďoura a hlavně varlátka...nejsou to klas. opruzeniny. Dost ho to bolí... :frowning2:
14. zář 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! myslim, ze se smi pouzivat pro deti od dvou let. asi bych radeji zasla na kozni nebo k obvodacce.
14. zář 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tak zkusit imazol...?taky sjme byli ted zapruzeni a az popraskana kuzicka tak jsem koupila imazol mame ho druhy den a uz tam skoro nic nema...
14. zář 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak rika janule, zkusila bych Imazol, je fakt super. Na tyhle veci jedinej zabira. A stejne nejradsi bych zasla k mudre.
14. zář 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, dík za rady...no, nám imazol moc nezabíral...ale asi to sním ještě zkusím. Je volně prodejný?
15. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když nám nezabíral Imazol Plus, pomohl Pytiol (taky volně prodejný).
15. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
S canestenem nemám zkušenosti, ale naše holčiny jsem vždy mazala jen a jen Pytiolem :wink:
15. zář 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že Canesten použít klidně můžeš. Nám ho přímo pro malou předepsala doktorka a to byla tuším ještě menší. Ale nepřehánět, namazat 1x, max. 2x denně :slight_smile:
15. zář 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mineo tak me teda v lekarne ten pytiol neprodali ze bez receptu se neprodava...a ze je pro deti od 10let
15. zář 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Tak to teda zírám - mně ho normálně prodali a pokud vím, používá ho na opruzeniny hodně maminek. Zkus se zeptat v jiné lékárně nebo se domluv s pediatrem.
15. zář 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
imazol je určo pro děti do 1 roka, většinou ho předepisují pediatři při mokvajících probkémech kůže, převážně na zadečku....je volně prodejný :slight_smile:
17. zář 2008 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek