Canesten pro roční mimčo. Můžu ho tim namazat?

pomfrita
14. zář 2008

AHoj maminy, zajímalo by mě, zda můžu malýho tímto namazat, má zarudlej zadek, pinďoura a hlavně varlátka...nejsou to klas. opruzeniny. Dost ho to bolí... ☹

paolin
14. zář 2008

ahojky! myslim, ze se smi pouzivat pro deti od dvou let. asi bych radeji zasla na kozni nebo k obvodacce.

janulle22
14. zář 2008

a co tak zkusit imazol...?taky sjme byli ted zapruzeni a az popraskana kuzicka tak jsem koupila imazol mame ho druhy den a uz tam skoro nic nema...

kristi
14. zář 2008

jak rika janule, zkusila bych Imazol, je fakt super. Na tyhle veci jedinej zabira. A stejne nejradsi bych zasla k mudre.

pomfrita
autor
15. zář 2008

holky, dík za rady...no, nám imazol moc nezabíral...ale asi to sním ještě zkusím. Je volně prodejný?

minea
15. zář 2008

Když nám nezabíral Imazol Plus, pomohl Pytiol (taky volně prodejný).

ambret
15. zář 2008

S canestenem nemám zkušenosti, ale naše holčiny jsem vždy mazala jen a jen Pytiolem 😉

kar.la
15. zář 2008

Myslím, že Canesten použít klidně můžeš. Nám ho přímo pro malou předepsala doktorka a to byla tuším ještě menší. Ale nepřehánět, namazat 1x, max. 2x denně 🙂

janulle22
15. zář 2008

mineo tak me teda v lekarne ten pytiol neprodali ze bez receptu se neprodava...a ze je pro deti od 10let

minea
15. zář 2008

Fakt? Tak to teda zírám - mně ho normálně prodali a pokud vím, používá ho na opruzeniny hodně maminek. Zkus se zeptat v jiné lékárně nebo se domluv s pediatrem.

petra.vavra
16. zář 2008

imazol je určo pro děti do 1 roka, většinou ho předepisují pediatři při mokvajících probkémech kůže, převážně na zadečku....je volně prodejný 🙂