Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

CBD olej na úzkosti. Máte zkušenost?

kris_kubko
18. dub 2021

Prosím, máte někdo zkušenost s CBD oleji na úzkosti a pod.? Chci full spektrum, ale váhám, jestli 5, 10 nebo 20%... Teď dost narážím na názor, že kvalita je různá a za boha nejsem schopna si vybrat výrobce. Tak se v tom plácám, recenzí moc není, zkušenosti různý... Poradíte?

gramar
18. dub 2021

@kris_kubko Hledej info na zahraničních webech, v ČR je to poněkud pole neorané... Jinak na úzkosti nevím jak funguje, já osobně z toho mám strach tímto směrem... Ale jako uvolňovač v terminálním stádiu u rakoviny jsme ho dávali, ale homo domo takže kolika procentní to bylo ani panda netuší...

kris_kubko
autor
18. dub 2021

@gramar děkuju. Asi budu muset víc pátrat. Právě jsem doufala, že bude možný ho mít brzo doma při objednání v Česku, ale nechce se mi kupovat nekvalitu, při těch cenách. Měl by právě uvolňovat, pomáhat při úzkosti, doufala jsem, že by mě trochu hodil do klidu a polevily by mi p. ataky. A co vím, tak thc je v něm stopový množství, jinak bych do toho nešla, nedělá mi to dobře.

leniczka23
19. dub 2021

@kris_kubko ahoj, mrkni ke mě na profil mám o tom psaný článek. Jinak u nás v ČR je jen jedna jediná laboratoř kde vyrábějí CBD za přísných podmínek. Herbforce jedině. Doporučuju ten 15% a na úzkosti samozřejmě zabírá skvěle. Kdyby si potřebovala cokoliv klidně se ptej.

kris_kubko
autor
19. dub 2021

@leniczka23 je to objednaný! Já tuhle značku hledala, kdysi jsem na ni narazila v nějaké diskuzi. Takže děkuji, doufám, že to zabere. Jen se zeptám... Jak je to s dávkováním? Objednala jsem 15% full sp. 🤔 Jako určitě bych se k té informaci někde dopracovala, ale vypadá to, že máš reálné zkušenosti.

leniczka23
19. dub 2021

@kris_kubko chce to brát alespoň těch 20mg denně, což je u tohodle 4 kapky. Do začátku doporučuju rozdělit na dvě a dvě, už jsem se setkala s tím, že bolela hlava po 4 kapkách najednou. Ale klidně to zkus mě to nedělá nic třeba. Prostě minimálně 4 kapky/denně. U těchto 15%.

kris_kubko
autor
20. dub 2021

@leniczka23 výborně, děkuju 🖤