CBD olej na úzkosti. Máte zkušenost?

kris_kubko
18. dub 2021

Prosím, máte někdo zkušenost s CBD oleji na úzkosti a pod.? Chci full spektrum, ale váhám, jestli 5, 10 nebo 20%... Teď dost narážím na názor, že kvalita je různá a za boha nejsem schopna si vybrat výrobce. Tak se v tom plácám, recenzí moc není, zkušenosti různý... Poradíte?

gramar
18. dub 2021

@kris_kubko Hledej info na zahraničních webech, v ČR je to poněkud pole neorané... Jinak na úzkosti nevím jak funguje, já osobně z toho mám strach tímto směrem... Ale jako uvolňovač v terminálním stádiu u rakoviny jsme ho dávali, ale homo domo takže kolika procentní to bylo ani panda netuší...

kris_kubko
autor
18. dub 2021

@gramar děkuju. Asi budu muset víc pátrat. Právě jsem doufala, že bude možný ho mít brzo doma při objednání v Česku, ale nechce se mi kupovat nekvalitu, při těch cenách. Měl by právě uvolňovat, pomáhat při úzkosti, doufala jsem, že by mě trochu hodil do klidu a polevily by mi p. ataky. A co vím, tak thc je v něm stopový množství, jinak bych do toho nešla, nedělá mi to dobře.

leniczka23
19. dub 2021

@kris_kubko ahoj, mrkni ke mě na profil mám o tom psaný článek. Jinak u nás v ČR je jen jedna jediná laboratoř kde vyrábějí CBD za přísných podmínek. Herbforce jedině. Doporučuju ten 15% a na úzkosti samozřejmě zabírá skvěle. Kdyby si potřebovala cokoliv klidně se ptej.

kris_kubko
autor
19. dub 2021

@leniczka23 je to objednaný! Já tuhle značku hledala, kdysi jsem na ni narazila v nějaké diskuzi. Takže děkuji, doufám, že to zabere. Jen se zeptám... Jak je to s dávkováním? Objednala jsem 15% full sp. 🤔 Jako určitě bych se k té informaci někde dopracovala, ale vypadá to, že máš reálné zkušenosti.

leniczka23
19. dub 2021

@kris_kubko chce to brát alespoň těch 20mg denně, což je u tohodle 4 kapky. Do začátku doporučuju rozdělit na dvě a dvě, už jsem se setkala s tím, že bolela hlava po 4 kapkách najednou. Ale klidně to zkus mě to nedělá nic třeba. Prostě minimálně 4 kapky/denně. U těchto 15%.

kris_kubko
autor
20. dub 2021

@leniczka23 výborně, děkuju 🖤

dianate
20. črc 2021

@kris_kubko Můžu se zeptat, jestli olej užíváš a jaký z toho máš pocit? Polevily ti ty ataky? Právě z podobného důvodu taky pátrám po vhodném oleji a nemůžu si vybrat. Moc díky 🙂 Dia

kris_kubko
autor
21. črc 2021

@dianate ahoj. Užívám a pomohl. Nedávno jsem polevila, i proto, že mi už docházel a bylo mo fajn a znovu se zhoršuju... Takže dokoupím a budu brát pravidelně... No a spojím to s nějakou terapií a uvidím, co bude dál.

dominikapa
10. srp 2021
Uživatel dominikapa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dominikapa.

začala jsem před pár měsíci užívat CBD olej od Cannabio https://www.semena-marihuany.cz/cs/cbd-olej/7571-cbd-10-prirodni-full-spectrum-olej-10-ml-cannapio.html je 10% a uplně v pohodě 🙂 trpěla jsem na nespavost a měla jsem hrozný stres, po pár dnech užívání jsem spala úplně jak dudek a stres mi úplně odpadl :D

kamca050
2. lis 2021

Já používám na stres buď CBD olej a nebo teď jsem objevila úplně úžasný bylinný kapsle, které jsou přímo proti stresu a od te doby co je beru, tak se cítím jako vyměněna😂 žádná chemie, jen bylinky. Pokud byste někdo chtěl odkaz, tak mi napište.

mishell56
30. lis 2021

@kris_kubko Byla jsem na přednášce a liposomální na úzkosti funguje skvěle 👍

barboraemma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrakre90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petka0027
11. únor 2022

@kris_kubko Ahojky,už si objednala?Asi ano,ale tak třeba můj názor někomu pomůže🙂.Já si jejich olejíček nemůžu vynachválit jsem celkem uzkostnej člověk a skoro nic na mě nezbíralo.Nakonec jsem na netu v nějaké diskuzi objevila tuto značku.Popravdě jsem chvilku váhala jestli do toho investovat,ale nakonec jsem si řekla,že to zkusím a ono to opravdu zabralo.Objednávám na netu www.cbd-no1.cz a už jsem překecala i mamku která je atopik a ty jejich mastičky taky skvěle pomáhají.

petra0028
24. únor 2022

Ahojky,momentálně mě téma ohledně Cbd taky zajímá tak se připojuji🙂.

priefi
24. únor 2022

@kris_kubko my kupujeme konopného tátu, je certifikovaný. Kupujeme 20%

petra0028
25. únor 2022

Holky a máte zkušnost s jejich Cbd medvídkama?Konkrétně teda nejlépe pokud kupujete dětem.Díky:slight_smile:

helca056
6. bře 2022

Ahojky já a mohu vřele doporučit mě výrobky od Cbd pomáji na ty moje nervy které si se mnou pěkně hrají🙂 .No od té doby mají smůlu 😂

helca056
6. bře 2022

@petra0028 Jéé ty koupila kámoška a pry jsou boží.Mám se na něco poptat😉

petka0027
13. bře 2022

@petra0028 Zdravím jmenovkyni co by tě zajímalo.Cbd je moje vášen až se mi všichni doma smějí😀.

petka0027
13. bře 2022

@helca056
Ahojky Heluš,myslíš tady tyhle? https://www.cbd-no1.cz/cbd-gummies-50ks/ Kámoška na ně koukala klídně můžeš hodit info.Petka:slight_smile:

petra0028
14. bře 2022

@petka0027 Ahojky,tak nejvíce asi ti medvÍci a nějkaý supre olejíček nebo tak něco na stres a spánek🙂.Jinak Cbd je bez thc,že ptám se kvůli medvídkům😀 ?

petra0028
14. bře 2022

@petka0027 Jéé ted teprve koukám tak když je tam přímo napsané pro děti tak asi dobrý,že?

petra0028
14. bře 2022

@helca056 Ahojky Heli byl by nějaký odkaz?Co konkrétně ti pomáhá?

petka0027
Autor odpověď smazal
Zobraz
petra0028
19. bře 2022

@petka0027 Ahojky,jj já vím,ale víš co jak jde o dítě je lepší jistota🙂

petra0028
19. bře 2022

@petka0027 Děkuji určo juknu 🙂

petka0027
23. bře 2022

@petra0028 Ahojky ano Cbd je naprosto bezpečné neboj🙂

petka0027
23. bře 2022

@petra0028 Jj jukni určo budeš spokojená🙂