Cereální pečivo pro malé děti. Je vhodné?

rewq
6. led 2010

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jaký je váš názor na cereální pečivo u batolat. Přečetla jsem toho už dost, ale názory se hodně různí. Někde píší, že až do 10 let by dítě cereální nemělo, protože je v tom hodně vlákniny a ta mu z těla odvádí potřebné živiny. Na druhé straně se dočteš, že cereální pečivo ano. A v zelenině a ovoci je přeci také vláknina! Nebo jsem četla, že vhodný je jedině graham. Já to dělám tak, že malé dávám pečivo bílé, ale sama mám cereální, takže když chce jíst se mnou, tak jí dám to cereální, co mám já. A musím říct, že cereální jí chutná určitě víc. Vím, že to není alfa-omega starostí s dítětem, ale docela by mě zajímalo, jaký na to máte názor.

berenika39
6. led 2010

Naprosto alibisticky říkám, že nevím a v pohodě to střídám, někdy tmavé, někdy bílé. Snad jenom dávám bacha na ty posypy zrníčka a semínka, aby to nevdechnul, zubů máme pár, ale jinak tmavý chleba miluje.

minea
6. led 2010

Já se řídím názorem, že do tří let se cereální pečivo nedoporučuje, protože příliš mnoho vlákniny zatěžuje takhle malý organismus a vláknina, co je obsažená v zelenině a ovoci, je dostačující. Takže nedávám. Pokud by ale někdy snědla celozrnný rohlík, nedělala bych z toho vědu.

soanpe
6. led 2010

já když dala Sofí cerealie, tak se mi tak po.rala, že to už zkoušet nebudu
to samé se jí přihodí i z celozrných kaší 😖

bramburka
6. led 2010

ani jsem nevedela ze se to nesmi, nam Dr. rekla naopak hodně, páč má pořád zácpu, ale jsme starší a dost mi bojkotuje zeleninu a ovoce.

timbouctou
6. led 2010

ahoj, no náš malý nekaká moc pravidelně, leda že dostane řádnou dávku okurkového salátu s jogurtem 😀 ale to se zas nedá denně, že jo. Jinak jednu dobu odmítal jakékoli pečivo kromě sedmizrnných rohlíků, které mají pouze v síti Coop, tak jsme pro ně běhali přes celé město. Naše Dr taky říkala že spíš je to o těch pevných kouscích, aby se nedusil, jenže on, když na to přijde, dokáže se dávit i jablkem, tak na co se tím trápit.
Já říkám, rozhodně ano, pokud samozřejmě s tím nejsou potíže jako u soanpe 😅

martimarti
6. led 2010

Také jsem četla, že se to v batolecím věku nedoporučuje, přesně jak píše minea. Tak to také dodržuji, malá má ráda bílé rohlíky 🙂

soanpe
6. led 2010

timbouctou
naše sofí kadí za normáálních okolností aspoň 2x denně a po cereal. to zmákne i 6x 😀 😝 no aspon bude štíhlá s takovou rychlostí metabolizmu 😀

minea
7. led 2010

Našla jsem k tomu tohle. Asi by se to fakt nemělo přehánět.

Stravitelnost celozrnných pokrmů je plně závislá na schopnosti trávicího systému. Trávení dítěte je jednoduše řečeno nezralé. Celozrnný znamená, že zrno není vymleté a oloupané. Takto upravená zrna si mimo jiné ponechávají hlavní zdroj vlákniny.
Vláknina je vlastně směs nestravitelných cukrů, které jsou zdrojem energie pouze pro střevní bioflóru. Vláknina je tak důležitá pro růst „hodných“ bakterií, pro plynulý proces trávení a formování stolice. A to je právě kamínek úrazu. Se značnou náloží vlákniny si trávení dítěte zkrátka neporadí, dítě tak může trpět bolestmi bříška, zácpou (ale i průjmy). Ale nemusíte se obávat, dítě o vlákninu při vynechání celozrnných jídel nepřijde, tedy za předpokladu konzumace dostatku ovoce a především zeleniny. V mateřském mléce je pro představu kolem 1 % nestravitelné vlákniny, a to logicky považujeme za optimální.

minea
7. led 2010

Ještě dodám, že dcera jí ráda ovoce a zeleninu - miluje rajčata, papriky, víno, jablíčka..., no a kaká prvidelně každý den ve stejnou dobu.

anta
7. led 2010

Já teda malýmu ty cereální věci nedávám, mám trošku strach, aby ho to moc nezatěžovalo. Takže dáváme bílé pečivo. Beztak malej nejraději jí ovoce, zeleninu a makaróny 😀 😀 😉

hellu
7. led 2010

Souhlasím s mineou. cereálie jsou pro děti do tří let moc velký nápor. na druhou stranu ale občas taky zahřeším....dcera nejí žádné ovoce ani zeleninu (jen podušená rajčata), takže vlákninu nemá žádnou...a protože se může umlátit po špaldových polysterenových chlebíčcích, čas od času se od ní nechám přemluvit.jinak jí každej den rozmixuju k večeři ovesný vločky, povařený v mlíku.

helcenka
8. led 2010

Ahojky, já jsem asi do roka a půl dávala bílé pečivo a chleba, ale ten žitný nebo žitno-pšeničný, ten je lepší z hlediska trávení lepku. Jinak po roce a půl jsem malýmu začala dávat i pečivo cereální. Nemá ho každý den, tak dvakrát někdy třikrát do týdne. Jsme bez problémů. Můj názor je všeho s mírou. Zrovna minulý týden jsem si vyslechla a přečetla názor několika odborníků a to by jste se podivily, kolik je potravin, které by se dětem do tří let neměly dávat.
Můj názor je, že pokud to dítěti nečiní žádný problém (např. alergie, atopický ekzém, problém s vyprazdňování, zvracení...), tak nevidím důvod, proč by nemělo něco jíst (jasně, že nemyslím, aby se od rána do večera ládovalo sladkým a tučným 😀 ).

evule44
Odpověď byla odstraněná
Zobraz