Chodítko ano nebo ne?

fiiif
22. bře 2017

Poprosim vas o vas vlastni nazor..choditko ano nebo ne?
Ja osobne jsem proti pritel ho chce..
Moc vam vsem dekuji za odpovedi a prosim bez hadek,nadavek a odsuzovani

panickatlamicka
23. bře 2017

❤ 😀 😀 @kajalka

somalicats
23. bře 2017

@panickatlamicka Mne by hlavne zajimalo, jak to delaly ty nase prababy, praprababy a spol. - tenkrat nebyla choditka a zensky taky musely na zachod, musely varit, pracovat... 😀 😀 😀

panickatlamicka
23. bře 2017

@somalicats tak tipuju, ze bud se s detma. neparaly a odlozily je nekam vyrvat, no a nebo je proste mely u sebe... ja osobne sve deti co nejdrive zapojovala do centra deni.. dle jejich vyzralosti. S Vendulkou takto koexistujeme pres dva roky a neco.

luckylee
23. bře 2017

@somalicats moje babi (91let) rikala ze nosily v hadru...aby mohly makat.😁 A rikala at maleho neucim sedet a necham ho at na vse prijde sam....Ale vsechno jsou to moderni vymysly tydlety satky,nositka,neurychlovani vyvoje aj.😂

kaja2016
23. bře 2017

@kajalka no a to je ale chyba...Bezpečnost je přece o zdraví...

lenka062017
23. bře 2017

@martyina Prepac, ale to je ten najhorsi argument na svete🙂 ci uz sa jedna o choditka, fyzicke tresty na detoch a akekolvek temy, kde je rozdiel teraz a 30 rokov dozadu. Ano, nasa generacia choditka zazila bezne a zijeme, ale ake to prekvapenie, ze aka cast generacie ma problemy se zady, pateri a podobne.

Za mna - ci je choditko dobra alebo zla vec uz podla mna ani nie je v sucasnosti vec nazoru, ale vedy o vyvojo ludskeho tela, ktora hovori jasne nie.

mialagia
23. bře 2017

Tak když tu čtu o zdravym selským rozumu ve spojení s chodítkem se fakt musím smát😨

fiiif
autor
24. bře 2017

Uzaviram diskuzi

panickatlamicka
24. bře 2017

@fiiif to muze jen admin 🙂

kajalka
24. bře 2017

@mialagia Vem si, že někdo je selka od pásu ve fabrice. Někdo zas selka s VŠ fyzioterapie. To je pak ten selskej rozum někde úplně jinde..