• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čištění oušek miminku. Jak? Máte zkušenost?

8. července 2008 
ahojky holky - jak čistíte ouška miminkům? Ja mu vždycky jen to co bylo venku jakoby jemne setrela a vcera jsem se mu mrkla dovnitr do ucha a ma tam dost toho mazu... radsi sem mu s tim nic nedelala, abych to nezatlacila dovnitř - mate s tim nektera zkusenosti, prosiim?
Díky moc za radu :slight_smile:
7. črc 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kachničko, malá má taky mázek, po koupání jí projedu ouško, ale jen ty záhyby a kolem otvůrku a nic nikam nestrkám. Podle mě ten mázek je ochranný a rozhodně lepší mázek kolem a v otvůrku než to nějak čistit a zasahovat do vnitřního prostředí. Když tak se zeptej Mudry, ale já malé dovnitř nezasahuju a problémy s tím žádné nemá ...
7. črc 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já taky čistím jen kolem a ne vevnitř ,v porodnici i dětská dr. říkali,že se to nesmí vevnitř. :slight_smile:
7. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, malej má taky dost mázku v oušku. Také jen vatovou tyčinkou jemně otřu okolí, dovnitř nic nestrkám :wink:
7. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá má toho mázku taky moc,někdy jí čistím ouška i během dne,ale taky jen zvenku.
7. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že to robíte dobre - my tiež tak. a podla dr. sú tie čistiace spreje do uška nezmysel.
7. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čistím ouška smotkem bun. čtverečku stejně jako nosík.
7. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky čistíme jen venku.
7. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čistím tyčinkami pro miminka, jsou jiné než pro dospělé
8. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi čistíme taky tyčinkami
8. črc 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek