Cucání mobilního telefonu. Múže se otrávit?

anke
9. led 2009

Ahoj,

chtela jsem se zeptat, jestli tu je nekdo, kdo nechal nekdy prcka cucat mobil. Ja jsem to dneska parkrat udelala, protoze ho moc chtel a MM me strasi, ze se mohl mrnous predavkovat medi nebo otravit medenkou, pokud by ty kontakty byly zkorodovane ... udelal jste to nekdy nekdo? A stalo se nekomu neco?
Diky za info, jsem vydesena.

anke
autor
13. led 2009
ajka123
13. led 2009

U nas to bolo tak, ze mobil bol ako luxusna hracka, aby bol klud. Potom isla mala v aute do velkej sedacky na zadne sedadlo a aby bol klud, mala mobil vkuse v aute. A tak ako vsetko, aj toto za jej uz okukalo a uz ho nechce aj ked len tak volne lezi na gauci. Maximalne ho chyti, poobzera a hodi na zem. Uz si ho ani nestrka do ust a to ona si strka do ust naozaj vsetko.

lu24
13. led 2009

Souhkasím s iduškou14, asi si přesněji vysvětlila to co jsem chtěla napsat já 😉

Jen doplním, že nechci své dítě odtrhnout od všech bakterií a sterilizovat ho v nějaké bublině, nejsem naivní, naopak si myslím, že je dobře, když je s nimi ve zdravé míře ve styku, ale pokud tomu mohu zabránit nenáročnou cestou a malému díky tomu nic neuteče ( nemyslím si, že by byl mobil nebo ovladač zásadní ve vývoji dítěte ) tak to udělám.

samozřejmě držím palce všem maminkám 😀 😀